• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky Zuzi :slight_smile: není v poho,no nevyšlo,ale v srpnu nebo v září jdem znovu do boje :wink:
Tak hlavně že ti dělaj samou radost kluci krásní :wink:
19. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji, na podzim to určitě vyjde!!! Letos je rok na holčičky, tak si taky jednu uloupneš :wink: .. Jinak jsem do albíka hodila nějaký nový fotky broučků, tak koukněte :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si teda uloupnu :wink: dnes mamka byla u té kartářky a ta jí řekla že já do mých 30ti budu mít dvě děti holku a kluka a 30 mě bude v březnu :wink: tak snad to vyjde :wink:
Zuzi jsou nádherní fakt se Vám povedly až Vám to závidím :wink: a úsměv jim moc sluší
19. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny jdu na kus řeči, ale koukám, že je tu nějak vymydleno :unamused:
Daji moc mě to mrzí. Hodně jsem na tebe myslela proto jsem jsem dneska přišla sbych se dozvěděla výsledek :frowning2: Příště to klapne nebuď smutná. Ono se to lehce říká, ale hůř dělá viď? Zase bude dobře :wink:
Ahojky zuzi :slight_smile: To se mám na co těšit když píšeš, že s dvojčátkama jedeš na 200% :grinning:
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si piš bebe, že z toho budeš mít hlavu v pejru :slight_smile: , ale stojí to za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bebe :slight_smile: ted už jsem v pohodě,ale v sobotu jak jsem testila a nic tam nebylo tak to jsem byla fakt vyřízená a v neděli jsem testila znovu a nic a to už jsem byla smířená že to prostě nevyšlo a v pondělí to potvrdila krev :frowning2: ,ale jednou to prostě musí vyjít :wink: a jak se máš a co mimča :wink:
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to věřim :grinning: už se na ně těšim. Na UTZ jsou už pěkný kousci. Mudr. říkal že máme akční děti pořád se tam mrskali a nemohl je vyfotit :slight_smile: asi z nich modelky nebudou :grinning:
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, sice se neznáme, ale na tvé fotečky jsem se podívat musela .... kluci jsou naprosto kouzelní!!!! K umuchlání!! Moc ti k nim gratuluji!!! :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se fajn i mimča :slight_smile: dala jsem do alba nový foto z pondělka tak jukni už má každej 2.5cm :slight_smile: Už je mi dobře od žaludku. Akorát nemůžu kafe a žvíkačky. A na obojím mám závislost :slight_smile: ale je mi po tom hrozně zle tak teď od obojího abstinuju :cry:
A kolik máš ještě mimi v mrazáčku :slight_smile: ?
19. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Olásku!!!
Taky se takových určitě dočkáš!! Já tu holky chodím morálně podporovat, taky mám broučky po IVF!! Kdy Tě čeká IVF?? Už začínáš??
19. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe, to já měla kliku.. Mě nebylo vůbec špatně od žalůdku :wink: ..
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
V to moc doufám, Zuzi :slight_smile: kéž by ! Jj, teď stimuluji před IVF, příští týden jdu na odběr a pak mě čeká to dlouhé 14 denní čekání na výsledek.....vše absolvuji poprvé ....kéž by naposledy.
19. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe já mražáčky nemám z 11cti mi zbyly jen dva prckové a ti se nechytly :frowning2: kukla jsem a krásní :wink: ale hlavně že je vše v pořádku :wink: tak si dej čaj a kokyno :grinning:
19. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi teď jsem se byla mrknout na ty vaše myšičky a jsou fakt BOŽÍ. Opravdu jsou nádherný. Už abych si ty svoje prdelky taky mohla pomuchlat :grinning:
Neboj olásku všechno dobře dopadne :wink:
19. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olásku, nám to vyšlo na poprvé..Z 18ti vajíček nám za 3 dny zbyla dvě "béčková" embria..Tak jsem ani nedoufala a v neděli bude "Béčkům" půl roku :wink: ..Budu Ti mooooooc držet palečky!!! Ale moje kamarádka byla na transferu 10.6. a včera našla // :slight_smile: :slight_smile: ..Tak snad začíná šťastné letní období!!
Daji, na podzim to bude už o moc lepší..Budeš vědět do čeho jdeš a budeš víc v klídku!!! A zkus přestat hulit..Mě to pomohlo (alespoň myslím)..Skončila jsem s cígama před rokem 27.3. a 13.4. jsem začala píchat..
19. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže zase budeš muset všechno absolovovat znova :frowning2: ? To je fakt v pr... :angry:
Čaj piju pořád když nemůžu kafe :wink: A kokýna si taky dáváme ale ne tolik. Se svojí současnou váhou se musím hlídat abych nešla rodit ze 110kg :grinning:
19. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe je další důkaz toho, že to prostě musí vyjít!! Bebe skvělý!! Taky jsme před rokem měli kolem 1-2 cm a teď mají typuji tak 72 a 75 cm :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe, buď v klidu!! Já měla před těhu 72kg.. Než jsem ve 35tt porodila tak jsem měla 93kg a teď po půl roce mám 66kg..Takže si klidně dej krabici kokýnek :wink: :wink: :wink: ..Neznám tlustou dvojčátkovou maminku :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hnus ale já hulím pořád :frowning2:. Sice jsem to ze 40 stáhla na 10 slimek deně ale stejně mě to štve :angry:
Ale jsou to nervy vždyť to tady všechny známe. Nejdřív nervy jsetli se to chytne a pak nervy jestli se to udřží.
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ráda přestala hulit,ale mě to nejde jsu hroznej nervák :angry: ,ale doktor mi to taky doporučil tak na tym hodně uvažuji,ale manža se asi zachvilku zbalí a odejde bo budu nervní :frowning2: :grinning:
Bebe jo vše od začátku,ale už víme do čeho jdem a jakto všechno bude probíhat tak to budesnad klidnější :wink: a jak porodíš uvidíš jak pěkně zhodíš :wink:
19. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nějak jsem s tím počítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem neskončila 3měsíc a už mám bříško to jsem zvědavá za dva měsíce v jakym budu bříškatym stádiu :grinning:
19. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásným stádiu :wink: a počej do toho posledního :grinning:
19. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe, udrží se to!!! Kup si ty cucací bombony od Niqutinu!! Jsou jako mentolový lipa a daj se kousat na třetiny a ten jeden kousek se dá cumlat tak půl hoďky a fakt to funguje!! Já kouřila od 17ti do 29ti.. Posledních 7 let tak 40 denně :unamused: ..Ale teď mám každého 27.takovej fajn pocit.. Po porodu teda chuť byla, ale vydržela jsem.. Taky to zvládnete holky! Kůli mrňouskům!!!
19. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je teď hrozně blbě po mentolu takže nemůžu ani žvejky :angry: Zkusila bych to ale už nějak nemám sílu odvykat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za život jsem si odvykla na spoustu věcí ale tohle je moje vášeň. Zní to možná blbě ale u mě je to prostě tak :frowning2:
19. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to teda asi zkusím snad to pomůže,ale teda nevím to jediný mě drží v klidu :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe, je to na Tobě a rozhodně jen a jen Tvoje věc :wink: .. A hlavně je důležitý, abys byla v klídku!!
19. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jdu chrupat. Zítra jdu do práce a pak máme rozlučku z fotbalem a budem dělat prasátko na rožni, tak už se nemůžeme dočkat :grinning: papa
19. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe tak dobrou nocinku a sladký sníky :slight_smile: a užij si to na tým prasátku mňam :wink:
19. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou berušky.. Jdu odpočívat :wink:
19. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hezké sny
19. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek