• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Zuzi ahojky a dobrou noc přeji :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se s váma loučím tak dobrou noc :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: přeji krásnou sobotu :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju hezký víkendík a budu až v neděli tak se tu hezky opatrujte
20. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni zase jedete na chatu :wink: tak si to tam pěkně užijte a odpočinte :wink:
20. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dají budu vařit až se ze mě bude kouřit ,ale už mám hodně připarvíno tak snad to zvládnu ,tovíš ty primitivní podmínky :rolling_eyes: ,mrcha klepe na vrata a nic ..jako chtělo by to hluboký zásun ,asi tam budu muset někomu říct ,at do mě vrazí vidle ..jinak krev asi nepoteče :frowning2:
20. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: vtipná hned po ránu ....!!! :grinning: :grinning: :grinning: ahooooj !!!
20. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ona přijde v tu nejblbější dobu určo jak budeš na chatě :grinning: no a manža se nechytá na zásun :grinning:
Oli ahojky :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem pěknej srab :confounded: první injekci jsem prostě nedala, tak jsme museli jet k našim a mamka mi to píchla, ale nic to nebylo takže večer to už stopro zvladnu :sweat_smile: uf ale bylo to naročny :grinning:
20. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu zlatíčka!!!
Dadoušku, dneska to DÁŠ.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Leni a nejsi těhule?? Že mrcha furt nikde??
Olasku, Daji, zdravíme a přejeme parádní sobotu!!!!
Zuza a spol.
20. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado, ono to první píchnutí stojí nervíky, ale pak už je to dobrý...to já jsem dneškem 7.den stimulace ostřílený mazák :grinning: píchám to do sebe hlava nehlava jedno za druhým. Břícho mám jak cedník a samou modřinku a tak vždycky hledám 5 minut místo, kam to zase střelit. Dneska už cítím docela tlak na obou stranách, asi se tam něco děje...asi vajucha pěkně rostou...teda doufám :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ja teda zatím modřinku nemam a nevypada to že by se udělala :wink:zuzanko jasny nic jinyho nezbyva :grinning:
20. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi pet lahve davame na hraní karlovi :grinning: :grinning: všestrane použití :grinning:
20. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ti tvoji kluci jsou fakt užasny :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,preji vsem krasnou sobotu :wink: Dadousku,tak uz jsi zacala :wink: hurrrraaaaaaaaa :slight_smile: Neboj nic,dne to do sebe naperes sama.Zuzanko ahooooj,tebe tady potkat to je stesti :slight_smile: Olasku,to tam vajucha rostou jak dive,proto ten tlak :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leno, bacha na ty vidle jo :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, mějte se krásně...já budu zas až zítra večer!! Užijte si víkend!!! :wink:
20. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olasku ,uzivevej vikendu a ahoj zitra :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste všici? :confused:
20. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu nakonec ještě dneska :slight_smile: ahoooj Daduuuu..taky koukám, že tu jsme asi jen my dvě :slight_smile: Jak se máš?? Už sis to teď večer ďobla nebo potřebuješ dodat odvahu? :grinning:
20. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli jdu na to za chvíly :grinning: nevím jestli to je tou injekcí, ale normalně ze mě lítaj kusy krve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z koupelky volala na dadouš , že mi vypadly jatra :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to jsou jatkááá!! Je to možný, hormony to popohnaly ... to ti nezávidím ....
20. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dneska děsný tlaky....jak napsala Medu - asi rostou, jak divý :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže pupík jak ve třetím měsíci? :grinning:
20. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Dadousku co to ctu :grinning: :grinning: :grinning: tak to ted muzes kalit do rozervani tela,nema ti co ztvrdnout,kdyz uz nemas jatra :grinning:
20. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olasku a kdy,ze jses na ultrazvuk?
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jsem nafouklá a bolavá ... pomalu nemůžu ležet na břiše s pokrčeným kolenem vedle sebe...ulačuje mi to jajucha a jsem protivná, jak poledne :sunglasses:
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tam jich asi bude pozehnane :wink:
20. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pozítří, v pondělí ....
20. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek