• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: Červíčkovi :grinning:
21. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji krásnou neděli :slight_smile: no měla jsem co dělat abych to všechno dočetla :grinning:
21. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo :slight_smile: dyt toho moc nebylo :grinning:
21. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: bylo plkáte ostošest :grinning: ale to je dobře :wink: tady zas bude pažák :grinning: včera kosa a dnes vedro to jsou výkyvy :angry:
21. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joo, už docela joo...hlavně se mi blbě sedí a dneska už i blbě leží na boku - furt mě to tam tlačí a jsem protivná. Po Centrotidu se můžu dneska taky udrbat do krve :slight_smile: .... I já jsem zvědavá a jak!!! A co ty? Jsi v pohodě? .... No jo, červik je docela žádanej. Kamarádka mu dělá sestřičku tak řikala, že má teď plno.
Ahoj Dájo, tak sebou plácneš na slunko?? :grinning:
21. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kam jste zmizely??? Vyvařujete nedělní obídky??? Jéé, jak mě se nechce !! :frowning2:
21. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to asi ne Oli už se ženou mraky :frowning2: ale snad nebude pršet :wink:
21. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí vařit nemusím máme od včerejška a su ráda mě se taky nechce :grinning:
21. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda, právě jsme tu s manžou koketovali s myšlenkou, že zajdeme někam prochákou na oběd a zjistili jsme, že ani nejden nemáme hotovost :slight_smile: ....tak jdu asi pomalu vařit :grinning:
21. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blbý holt budeš mušet něco uvařit :wink:
21. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že zase píšu, jako tatar...ještě že mi rozumíš :slight_smile: tak jdu na to, zatím papa a dobrou chuť k obídku :wink:
21. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj vše se dá přelouskat :grinning: taky přeji dobrou chuť k obídku :wink: pa
21. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne né děvčátka sice jsem vždycky chtěla dělat u dětiček ale byla jsem blbá na učení tak aspon prodávám v dětským od dudlíků po postýlky.Jinak v Liberci svítí sluníčko ted jsem dovařila uklidila a za chvilku jdu s psíkem na houby do lesa
:slight_smile:
21. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojče, tak to jsi přímo u zdroje :grinning:
21. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od rána do večera každý den jestli otěhotním tak nevím jestli si vyberu kočárek vidím je každý den asi to budu nosit v kabele :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky jdu nato ivf
21. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
panelak a kdy začínáš?
dvojče aspon maš přehled :wink:
21. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojče já bych to asi vykoupila všechno :grinning: anebo bych si nemohla vybrat :confounded: ale jak říká Dáda tak máš přehled :wink:
Panelak vítám Tě mezi náma :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo , jak je? my mame dneska zase valecí, a ted čekame jak bude páč chcem jít grilovat :wink:
21. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dádo no jde to já zas jsem měla uklízecí a předchvilkou jsem byla se projít ze psem,no tady bylo docela teplo,ale jde tu velkej černej mrak tak nevím jestli sprchne :confounded: a co ty jak je tobě :wink:
21. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nijak :grinning: na mě to asi nepusobí :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to přijde ty máš ten krátký protokol že? a za jak dlouho půjdeš na OPU
21. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jdu ve čtvrtek na ultrazvuk tak uvidím :sweat_smile:
21. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky, na mě to působí fest...dneska jsem už úplně nemožná. Nejen, že normální tlaky se změnily v nepříjemné tlaky, ale začaly mě bolet prsa a ty nálady .... dneska jsem už i brečela ( připálila jsem řízky ).... no hrůza.... :frowning2:
21. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím nové spolubojovnice :grinning:
21. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak to budu držet moooc pěstičky at máš krásný vajucha :slight_smile: a co dadouš byl na spermiogramu? a doufám že má nějaký dobrý spermoušky :wink:
Oli to jsou ty hormony já to měla taky bečela jsem kvůli každé kravině i ted se mě to drží :unamused:
21. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli kdybych připalila řízky tak budu taky brečet :grinning:
21. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Dájo, tak to mě těší, že v tom nejsem sama... no, jsem hrozná... už se těším na OPU, věříte?? Snad aspoň rostou, když už jsem k taková k ničemu .... :wink:
21. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Dadu ty jsi klasik .... mě pak ještě víc rozbrečelo, jak se manža usmíval, když mu křupali mezi zubama :grinning: :frowning2: :grinning: :frowning2:
21. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo spermio bude až při opu, to bude docela nařez, budou? nebudou? :grinning: :confused:
21. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek