• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
oli ale hlavní je, že se najedl :grinning:
21. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zasejc joooo, Dadu :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
duležity je zaplacnout žaludek :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado věřím že budou aspon na to vaše oplodnění :wink: a bere nějaký vitamíny na to bo nám řekli že manža měl špatný spermoše když šly na oplodnění,že bych mu nějaké koupila
Oli vidíš a jak mu chutnaly :wink: jo já když jsem se rozbrečela kvůli kravině tak manža říkal prý snad to už nebude ještě horší že by nestačil dokupovat kapesníčky :grinning:
21. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo nebere, na tu naši diagnozu by stejně žadny nepomohli, jen se do něj snažím cpat víc zeleniny :grinning:
21. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že aspon bere vitamíny,ale v zelenině taky jsou :wink: neboj určo najdou spermoušky :wink: budu držet pěstičky na rukách i nožkách :wink:
21. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža bral Tribullus Terestis na podporu spermiogeneze... ale jestli to zabralo se uvidí až po OPU ...taky do něj cpu ještě zelču horem dolem :grinning:
21. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
než šel dadouš na první spermio, to bylo loni v zaří, tak 3 měsice před tím bral Selzink a na spermiu se neobjevila ani jedna mrcha :angry: tak se na to vykašlal a ted v dubnu se jich našlo 5 :sweat_smile: takže pro nas vitamíny absolutně nemaj vyznam,ta zellenina je jen pro dobrej pocit, a není tak draha jako ty uměly vitamíny :angry:
21. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt když to nepomůže tak proč to brát a utrácet peníze to je fakt teda lepší ta zelenina :wink:
21. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan to chápu...taky si myslím, že to žádný zázrak nebude....ale znáš to "věř a víra tvá tě uzdraví".... Dadu, jak myslíš těch 5?? 5% v normálním množství nebo jako 5 spermoňů v celém ejakulátu?
21. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli 5 živych spermii :grinning: :grinning: nam to dr podaval stylem , jako že to je užasnej vysledek :grinning: ale je fakt že jsem se rozbulela když nam to řekl, no 5 je víc než 0 a na mimi to stačí :wink: jen doufam že tam budou i při opu :sweat_smile:
21. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to držím mooooc pěstičky!!!! Budou tam, musíííí!!! 5 spermoníků bohatě stačí :wink:
21. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado budou a já bych to asi ořvala taky já bečela když mě řekli že mě pomalu rostou vajucha :frowning2: no většinou při tým prvním IVF si každý myslí že to půjde hladce,ale pak pochopí že prostě nee,ale jednou se to prostě musí podařit :angry: :wink:
21. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme na procházku, je tu stále hezky sluníčkově .... zatím papa
21. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny, ja držím pěsti nam všem :wink:
21. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo ale ja se rozbulela , že se vubec něco našlo, jsme žily v tom , že nema vubec žadny :grinning:
21. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já budu končit taky jdu se podívat jak manža pracuje :grinning: maká v hospodě dělá tam odpady a vodu tak si přitom něco dám :wink: večer zas juknu tak zatím pááá holky
Dado určo budete grilovat venku je fajně už i ten mrak utekl u nás :grinning:
21. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jdu nachystat zeleninku k masičku a jdem ven, tak zatím pa :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu někdo? Koukám, že u vás svítí sluníčko. Tady kroupy, déšť, hnus :angry: .
Zítra zase do rachoty.
Dadoušku, tak jak se ti píchá?
21. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kobli taky koukám jestli tu někdo je
21. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já jsem tady :grinning: , piju kafíčko, tak jsem si říkala, že podrbu.
21. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžeme podrbat spolu
21. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasn¨ě, jen že se tu spolu jaksi míjíme, tak nic nevím. Ty také stimuluješ? Nebo?
21. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u každého je krásně a svítí slunko ,ale tady je docela ošklivo asi bude brzo pršet a co ty jak jsi na tom s mimi
21. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o tobe taky nic nevím já už jsem byla na stimulce 1.6 jsem byla na transféru ale bohužel nic jsem na tom asi jako dája s tou jsem is hodně o tom pokecala a docela nám to i vycházelo skoro na stejný den
21. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanžíme seč můžeme. Měla jsme jít na první IVF, ale dostala jsem OHSS, takže se to muselo odložit, páč jsem si poležela 14 dní v nemocnici. Ale teď čekáme na mrchu, začneme papkat hormony a někdy v půlce července jdeme znova.
21. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je to OHSS zase tak skušená nejsem
21. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ovariální hyperstimulační syndrom - prostě mi přehnaně reagovalo tělo na stimulku a udělala se mi voda v břiše a měla jsem dost zvětšený vaječníky. Měla jsem hodně vajuch.
21. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a há tak zase jsem chytřejší tak ti budu držet palečky aby jsi nedopadla jako já
21. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kdy jdete znova?
21. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek