• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tobě se aspoň tvorí dostatek ale já měla z 12 vhodných jen 4 sice jich oplodnili 8 ale chytlo se mi jenom jedno tak uvidíme co bude příště
21. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já by jsem měla jít až po 3 měsících ale skusím si to po tom 2 měsíci vyřizovat aby jsem to měla brzo po těch 3 měsících tak počítám začátkem září
21. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže to budeš muset i znova píchat? My máme 18 zamražených vajuch a teď budu brát jen léky.
21. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že už jsi byla nebo ti je jenom odebrali a zamrazily
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odebrali a pak mi je kvůli té vodě nemohli zavést :angry: , tak je zamrazili. Celkem jsem jich měla 25.
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je pěkny počet vajíček.Koukala jsem na tvůj album a moc vám to tam s manžou sluší a ten malý sinovec ten je taky nádhernej .Já už bych byla ráda kdyby září aby jsem to měla už za sebou a konečně aby to vyšlo
21. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já taky. Je to nápor na psychiku jak blázen. My jsme asi stejně staré, jestli si to dobře pamatuju. Jsem 80 ročník. Kdy ses vdávala?
21. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to tady pročítám a je mi nějak smutno já furt věřím že se to povede na poprvé protože nemám vejcovody ale byla jsem s přítelem těhu před 2 roky ale mimoděložně.On je jinak v pořádku a máme oba děcko s prvního manželství.Já vím roky přibyly a tohle je něco jiného než klasika.
Koblichzek:Jak jsi psala že jsi skončila s tou vodou v břiše z čeho to je???Necpali do tebe moc hormonů???
21. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se vdávala 2.6. 2006 a jsem 85 ročník ale to není zase takovej rozdíl mezi náma. S tou psychikou to máš pravdu já budu mít zase problém si to začí píchat a to ty asi už nebudeš muse když je máš zmražené a takové množství
21. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né to není tím. Já jsem na ně reagovala přehnaně. To se prý stává. U stimulky musíš hodně pít a jíst bílkoviny. Asi jsem málo pila, nebo co. Já tomu taky sama moc nerozumím. Prý se to stává někdy u těch, které mají hodně vajuch.
21. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dvojče všechno je jednou poprvé a ve vše musíš věřit já v to taky věřím a přitom jem byla 15 týdnů v roce2007 těhotná
21. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to abych začla trénovat já vypiju tak půl litru denně a to ještě někdy né. :frowning2:
21. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já by jsem dala za vajucha :slight_smile:
Jo Blaži, to je výhoda, že pícháníčko už nebude :grinning: . I když - není nad to si pořádně zapíchat :grinning: :grinning: :grinning: .
Věkově jsem kousek. Já se vdávala 17.5.2005. Jé to bylo krásné. Klidně bych si to zopákla. Hlavně ty šaty :wink:
tak to jsme na tom stejně taky by jsem se zase vdávala už jsem to manžovi zrovna tenhle týden říkala že by jsem si to opákla a hlavně by jsem se konečně opila protože kromě kamaráda co nám jezdil jsem byla nejstřízlivější ani jsem se neby převléct aby jsem si to užila¨.
21. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojče - koukej začít pořádně pít. I bez stimulky je to hrozně málo. To není vůbec zdravý
21. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži, já se taky nepřevlíkala. Sem si říkala - za ty prachy si je pěkně užiju a byla jsem v nich až do půl třetí do rána.
Dvojče a kdy začínáš?
21. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš kobli pravdu moje máma ta taky s obtíží vypije 3 deci deně a každou chvilku kolabuje a má kvůli tomu problém i s tlakem to já po ní nejsem já za den tak 3-4 litry a v noci musím mít u postele ještě pulitr s vodou aby jsem nemusela vztávat
21. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem říkala že když už jsem za ně dala takové prachy jelikoš byly funglovky tak si je užiju a ani jsem je nezničila to jsem se až divila já jsem takový škuban
21. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži koukáme, jsi na tom dost podobně. Někdy za noc vypiju i litr.
Kdopak je to na tvých fotkách? ten prďolka? To je frajer :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je syn mé sousedky to je ta s tím pupkem jak se tam fotí s tchánem pupkatým ale teď už mu byly 3 ve čtvrtek to bylo já ho každou chvilku hlídám je to moje zlatíčko
21. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky hlásim mrchu od noci takže jsem 1DC..a je mi blbě takže zase mizim a všechny zdravim
21. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenííííí - gratulujííííí :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni tak to ti teda nezávidím ale jestli jdeš na stimulku tak to ti přeju ať si to pořádně užiješ
21. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem měla mrchu do včerejška a už mám asi konečně konec po 12 dnech :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kampak jste mi zmizeli děvčátka
21. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 dní? To je děsný. Já mám mrchu vždycky tak 9 dní a řvu, jak je to dlouhý.
21. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já to mívám asi tak 6 dní ale teď jak jsem po transféru tak to bylo asi těch 12 a to už jsem se mohla zbláznit dneska zatím nic tak uvidíme doufám že se už nevržtí po pátém jdu jsem taky myslela že už mám konec a po půl ne to bylo zase já už se z ní mrchy červený asi zblázním jestli se ještě vrátí určitě to bylo těma hormonama rozhozené
21. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude tím. No to si teď s manžou užijete co, po takové době :grinning:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš jenom že u nás je problém máme každý jinou směnu
21. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek