• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
A kdy tě čeká dovolenka, Blaženkooo??? Prý má být konečně léto na přelomu července a srpna ...
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :sweat_smile: tak to je dobře že ti rostou už aby ti tam rostlo něco jiného že :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi máme celozávodní dovoleno od 13 července 14 dní tak to léto asi nestihnu
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já věřím, že bude růst všechno .... moc doufáááám!!! :dizzy_face: no jo, ale v tom největším vedru nedueš sama, kdo bude dělat...taky mám další dovču naplánovanou až na druhou půlku září ... :unamused:
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a někam vyrážíte nebo budete doma?? :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyrážíme na zlaté písky a na maltu předěláváme si baráček
22. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to budeš po dovče pěkně vyřízená
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaženko, jdu se na chviličku ještě natáhnout...budu později,papa
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám střevní chřipku je to bájo ..teče ze mě jak z vola hergiot a to se jdu zítra ukázat do práce ,opodle toho si mě prej vyberou .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám že se tam neposeru a nepobleju ..jinak ta práce je od 17.8. takže v poho budu mít čas na KET a i výsledky :wink:
22. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni tak to ti nezávidím
22. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to bude za práci jestli se mohu optat
22. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já by jsem raději asi měla to co máš teď ty protože zachvilku musím do práce
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži nic závratného ,uklízení ve školce a práce s dětma ,nějaké vycházky a hraní a tak se tam jdu zítra mrknout na 2hodiny a podle toho jak pásnu učitelce se uvidí ..volala mi ředitelka at přijdu
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na 5hod. za málo peněz ,ale aspon něco a odreagování :wink:
22. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase je to na delší dobu než co mi nabízeli posledně do kuchyně a na 4hod. a jenom na 1 školní rok
22. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude prýma s dětičkama .Představ si teď přilítnul manža že si nechal doma baťoh se všema věcma a to byl už v Jičíně jel tam k očnímu na kontrolu a to je asi 18 km od nás už prý i zaparkoval a zjistil že to nemá sebou tak byl nasranej jak nevím co no musela by jsi ho vidět
22. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je milé a co kdybys měla doma milence co? neměl by dělat takové přepadovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ví že nemám protože už budu muset jít do práce .Leni promiň musím končit za 20 minut jdu do práce tak se musím převléknout a ještě sváču si nachystat tak zatím pa pá a večer okolo 11 se tu ještě ukážu až příjdu z práce tak zatím páááá a krásný den všem :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile: tak my jsme včera dorazily dost pozdě a už jsem nebyla schopná tu juknout no přišly jsme dom v 1 ráno mazec manža utahanej jak pes :frowning2:
Leni tu střevní chřipku ti teda nezávidím já ji měla jednou taky a myslela jsem že to jsou moje poslední dny života :confounded: nevěděla jsem co dřív jestli vrchem nebo spodkem :confounded:
22. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají no léčim se ..bléé
22. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to trvalo skoro tři dny než mě to přešlo :frowning2: tak se ztoho brzo dostaň :wink: jo a vidím že ti už konečně dorazila mrcha :wink: ta si teda dala na čas mrška jedna :grinning:
22. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo ..tak si to vyžeru vše najednou ,ale hlavně že došla potvora
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to je hlavní pak už to vše půjde hladce :wink:
22. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice KETU moc nevěřim ,ale co když nebude mimino bude práce ,která neni tak špatná ..
22. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to vyjde neboj a proč tomu nevěříš?!
22. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
řikal to i doktor že je větší šance s normál čerstvýma .. :wink:
22. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, Dajo a ostatní bojovnice :grinning: Leni koukej myslet pozitivně :sunglasses: a jak to pak vlastně chodí, když máš ten KET. Kolikátý den od mrchy je transfér?
Dadoušku si přectav, že s těma spermoníkama sme na tom podobně. Teda nééé my, ale ti naši chalani :grinning: :grinning:
nám jich našli 8 a z toho 4 žíví :grinning: byla to pro nás rána jak z děla, ale otřepali jsme se a jedeme dál... pícháme a věříme, že v den OPU se na nás ty 4 supermani nevykašlou :dizzy_face: :grinning:
Oli ty už to máš vážně za pár, pačkám palce!!!
Dáji a ty neboj, víš co říkala tak kartářka do třiceti budou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi občas myslím pozitivně :wink: :wink: :wink: ,ket bude dle ovulace a kdyby se princezna nedostavila tak podle sliznice ,ale pozor taky podle tý cysty podělaný ..
22. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to bude dobrý uvidíš tak z čerstvých je to lepší,ale i mražáčci taky vyjdou neboj dobře to dopadne :wink:
Ahoj Gábi no snad měla pravdu kartářka :angry:
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zdravím sousedku Zuzanku. Dokonce máš v albíku fotku z pizzerie Re Carlo a tam já rok makala :grinning:
klučíci jsou krásní! přectav si Zuzi, že chodím do Institutu v Bělehradský k MuDr. Malimánkovi, přesně tam co ti udělali tvoje dva sladký bonbónky :dizzy_face: drž mi pěsti, ať se taky zadaří :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek