• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak která z těch 4 jsi ty
21. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dvojče ta uplně v pravo? :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
v pravo jsem tam jak koště jinak mám ještě profil na lidé.Trojanka33
21. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
noo tak jsme tě poznaly :grinning:
21. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
náhodou je z tebe kočka jako mi všichni ostatní
21. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jasaaan :grinning:
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já si říkám jakou si mně rodiče udělali takovou mně mají. :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
21. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurá, taky jsem tě už našla. Prej koště - jsi trdlo :grinning: . Vypadáš dobře.
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ted se chechtám když tady čtu to trdlo já jse za svobodna jmenovala Hastrdlová :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je dobry :grinning: dvojče mame v Hamrech babičku, tak až za ní pojedem , tak to vezmem přes Liberec a juknem k vam do kramku :wink:
21. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ted říkali počasí jak má být no hrůza já mám od 6 dovču to jsem zvědavá.Ale aspon že jí mám aspon budu mít toho svýho 14 dní doma jezdí dálky a je to zrovna v tu dobu kdy budem muset spolu do Gennetu.Zatím to vychází doufám že až budou odběry ,možná v srpnu ,tak bude taky doma a někde ve 3panělsku :frowning2:
21. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, to je na prd né, když je manža často v trapu?
21. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu koukat na Slunce, seno a pár facek. To bych mohla vidět pořád. Davají to na markíze, tak udělám nějakej dlabanec a natáhnu nohy. Manža má noční, tak dnes papkám v postýlce :wink: :grinning:
Pa pa
21. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo taky hledáme něco jiného aby byl víc se mnou a kdyby se mimi povedlo tak by s toho nic neměl.Jenže ted něco slušnýho sehnat to je umění :unamused: Jen doufám že bude doma když ho ted budu potřebovat ,no spíš doktoři :wink:
21. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
to ten můj má taky noční proto jsem od toho musela odejít a udělat mu večeři a nachystat svačinu do práce
21. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já jdu taky koukat na telku a u toho budu žehlit ráno do rachoty to už na to nebude čas.Pa všem dobrou noc a at se vám daří :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak dobrou noc a pěkně si to užijte v postýlce já se budu koukat na televizi a když sem někdo napíše tak budu jedině ráda tak zatím pa pááá a dobrounoc
21. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer berunky..
Jaký byl víkend?? Dadousku, jak jsi dneska zvládla píchání??? Na 1*??
Zdravím i Blaženku a Dvojče.. Dadoušku, že jste z nich s Medunkou zapomněly vytáhnout kolik měří a váží?? :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:..
Jinak holky, my máme dneska malé narozeniny..Klučíkům je půl roku :slight_smile: :slight_smile: ..Strašně to letí..
21. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zuzanko taky tě zdravím.Tak to vá gratuluju k vašemu 2 násobnému půl roku
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi jsi tam ještě
:slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji Blaženko..
Já sem k Vám vždycky nakouknu a za chvilku mizím..Buď volají děti, nebo nějaký další povinnosti.. A za chvilku postýlka :slight_smile: ..Abych alespoň něco naspala, kdybych musela vstávat ke kloučkům..
21. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
koukala jsem na ně jsou nádherné tak já tě nebudu zdržovat
21. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jak se ti to povedlo aby se ti chytli takhle krásní kluci
21. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Blaženko.. To je jednoduchý..
1) Najdeš si krásnýho chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
2) Jako blbka pícháš měsíc injekce a raduješ se, že máš při OPU 18 vajíček
3) 3 hodiny po OPU Ti zavolá doktor, že z osumnácti je jich 10 na hovno a těch osum taky vypadá na prd
4) Pak Ti řekne, že Ti zítra brnkne, jestli se VŮBEC něco oplodnilo.....
5) Zítra zavolá, že tři se chytly, ale vypadaj blbě a ať si brnkneš po víkendu, jestli něco zbyde, že bude ET..
6) V pondělí ráno zjistíš, že Vám zbyla 2 "béčková" embria a jsi šťastná, že alespoň bude ET
7) Ani nedoufáš, že to vyjde, při takovémhle "odpadu"
8) Po 11ti dnech najdeš slaboulilinkou //
9) Po dalších 3 týdnech Tě šokuje další doktor hláškou "Jsou to dvojčátka" :wink:
10) Po 8mi měsících strachu i radosti se narodí takovýhle krásní kluci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Doufám, že jako návod je to pochopitelné :wink: .. Beruško, ty Tvoje dětičky budou nejkrásnější na světě, věř mi..I když si je pořídíš třeba podle úplně jiného návodu!!! :slight_smile:
Dobrou noc a krásné sny..
Zuza
21. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je krása nějuak seč mi to kouše ani se mi to nechtělo přihlásit tak ti děkuji za radu a druhý pokus bude pro mě snad úspěšnější nežli ten první tak dobrou noc zuzi ať tě klučíci moc nezlobí
21. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný pondělní den děvčátka!! Asi včechny pracujete, cooo??? Já jak se dovolenkuju tak bych podrbala :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem před hodinkou na ultrazvuku tak mám radost, jak krásně rostou vajíčka...prý ještě doladíme dvoudenní stimulací a v pátek jdu na OPU!!!! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
taky tě zdravím Olásku víš jak ti závidím taky by jsem chtěla dovolenkovat se :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, když jsem si dneska přečetla tvůj návod tak mě úplně srdíčko zaplesalo....prostě nic není nemožné a naděje je nekonečná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek