• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
třeba by se to povedlo u vás taky nebo tam je 0 šance že by to šlo
24. čer 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my jsme loni nebyly manža měl hodně práce ale nám rostou houby i na zahradě :grinning: tak ještě mám v mražáku sem ted nedávno dělala houbovou polévku já když jsem je tam našla sem byla úplně paf už třetí rok nám tam rostou a docela dost
24. čer 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti závidím mi musíme jezdit as 5 km. aby jsme něco našly
24. čer 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je mám úplně hin,ale neboj hned jak mě skončí mrcha na to vlítnem :wink: vy taky na tom budete jen ležet a dělat mimi co :grinning:
24. čer 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no su ráda protože by jsme z takovou měli houby :grinning: manža nemá pořád čas,no teda ted si ho snad najde bo rádi chodíme do lesa,ale i ze zahrady jsou vinikající :wink:
24. čer 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš jen co to půjde a budeme oba chvilku spolu doma tak na to vlezeme.Uvidíš třeba u vás bude stát anděl strážny a povede se to když jsi nadopovaná
24. čer 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééééé jak já na ně mám chť
24. čer 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by musel být velký anděl :wink: ale i zázraky se dějí :wink: ale moc tomu nevěřím teda jako u mě u vás to klapne :wink: tak si je nešetři a udělej si je :grinning:
24. čer 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi o víkendu udělám bramboračku asi máš pravdu aby jsem je nešetřila .U nás to taky není jisté že to klapne můžu si zase myslet že to spíš klapne u vás nebo u obouch :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
24. čer 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži necháme se překvapit ju :wink: :grinning: vše dopadne jak má :wink: dobře :slight_smile:
24. čer 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu končit jdu do hajan tak dobrou noc přeji a pááááá
24. čer 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
promiň ale nějak se mi to kouslo
24. čer 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo pá páá dobrou noc
24. čer 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky přeju hezký den ikdyž to venku vůbec hezky nevypadá
24. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjsem došla z města napůl utopená bože to je počasí ,nohavice ke kolenům mokré ,tohle je nějaké léto?! :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bérušky! Tak co nového?? U mě jedna novinka je - už vím kolik mám vajuch :slight_smile: 25!! Dneska jsem byla na ultrazvuku.... snad jsou plné a nachystané. :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníí, venku je hnusně furt, u nás taky :frowning2: , ale snad příští týden už bude líp. Teda doufám...
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Oli tak to je pěkná úrodička gratuluji moooc a držím pěstíky a kdy jdeš na OPU :slight_smile:
Tady je taky hnusně ted akorát přestalo pršet alenevím na jak dlouho :confounded:
24. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Dájo, na OPU jdu v pátek ráno a na ET pak v pondělí nebo v úterý....a děkujii!! :grinning:
24. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ty volís tak to je síla,ale to jsou folikuly tak aby byly plné vajec a zralých a použitelných :wink:
24. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníí, to nikdy nevíš, ale doufám....snad jich tam je aspoň pár použitlných :wink:
24. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
s takovým počtem to by bylo ,aby nebylo :wink: tak ti to přes víkendík uteče :wink:
24. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli neboj tolik vajuch se určo chytnou všechny a všechny budou plné vajuch a použitelných :wink:
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočeny :wink:
tak jsem zas chytřejší...sem vůbec nevěděla, že ty vajucha jsou jako uvnitř těch folíků. :astonished:
oli hurá na OPU, jsem včera psala, že jdeme taky v sobotu na svatbu a že budem jako dvě nosnice, ale
ty už budeš vlastně po.. no hurááá! to bude úlevička :grinning: já včera chytla nerva, že jako nemám žádnou robu na tu svatbu, břicho mám jak pučmeloun a vše mě tlačí no děs! :angry:

leni a to pupendo se mi sfoukne po odběru????
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky si myslím :wink: .... a jak jsi na tom ty? co mrška??
24. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo, Gábi :slight_smile: taky musím vymyslet, co na sebe :slight_smile: jdu juknout do skříně ... hodí se na svatbu černý šaty?? :wink: Gábi, já asi nesplasknu - doktor mi řekl, že po OPU musím vypít 8 litrů vody, abych neměla OHSS takže budu, jak barel vody :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
8 litrů!!!!!!!!!!!!!!!! fíha no to nevím, to abys měla fakt ten barel na zádech :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsem kvůli tomu volala kámošce, taky jsme chtěla jít v černých šatech a brejlích jako mafióóózo, ale
prý to není dobrý nápad :confounded:
a jinak při stimulce chlastáš kolik? :grinning: :grinning: vody :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi spíš počítej až po ET :wink: je to zásah do těla ..
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
po opu 8litrů vody, no potěš ,ty máš pít pořád kolem 5litrů když máš tolik folíků ..nebo to nebude dobré ..fakt se snaž co nejvíc ..
24. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, budu jak žába na prameni :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně nevím , jak vydržím obřad - spíš, abych nosila na zádech přenosný hajzlík :grinning: :grinning: ....při stimulce taky hodně piju - asi 4-5 litrů vody ...mě hrozně bolela hlava ze začátku tak jsem musela, aby mě bylo líp takže 5x-6x v noci na záchod celkem normál - už chodím se zavřenýma očima :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek