• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky já při stimulce začla pít jak oteklá pořád jsem měla žízen a vypila jsem asi tak 5 litrů ale to šlo samo,ale jinak já piju tak cca1litr ale při tom jsem chlastala jak oteklá :grinning: a pořád žízen :confounded:
24. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme jít taky na svadbu 25 července a já nemám nic nasebe asi půjdu v teplákách :grinning: pokud nic neseženu :grinning:
24. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, takže černá nééé, jo....hmmm, tak to mi právě došla veškerá fantazie :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale černá zeštíhluje že, při stimulce to potřebujem všechny :grinning: :grinning: :grinning: já nosila tepláky a byla jsem jak v 6měsíci ,ale fakt ,jen jsem se koulela ..hnus
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to vás chválím, takhle chlastáte jak duhy :grinning:
taky teď nosím hlavně značku Pohodlí :grinning:
oli určo v šatníku najdeš něco veselejšího :sunglasses:
24. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no gabi ,ale jsem zapomněla říct že těm teplákům praskla guma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak jsem to vázala jen na šnůrky
24. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně leni, že sis to gumou nevystřelila oko :grinning:
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli už asi přehrabuje šatník... se pak vyfoť a hoď do albíka ať vidíme jak ti to sekne :wink:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ,ale gabi jsem je ani nespravila ,páč počítam co kdyby je bylo ještě třeba :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtělo by to něco splývavého od koz .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, určitě budou ještě třeba vo tom žádná! teď už ti nemá co prasknout jen močák od toho věčnýho chlastání :grinning:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mi velmi páčí, takový ty těhule co maj kozy jak vozy a nosí ty šatky s legínama.
čupr frajle :sunglasses:
24. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak už jenom žíly v očích při porodu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni kolik ti je? neboj tě tlačit naučí :grinning:
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tuuuu!!! :grinning: nepřehrabovala jsem... jako správná dcera jsem pozvala maminu na obídek tak jsem podstrojovala :grinning: :grinning: no holky, já si vezmu nakonec kalhoty a bude ... :confounded:
24. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsi vařila dobrýho olásku? já taky nakonec bílý kalhoty a někaký topík už k tomu snad spláším :grinning:
Oli a tobě fakt už žádný jiný injekce nadali? to já to do sebe ďobu už 3 týdny a pak po trnsféru znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělala jsem omáčku - slepici na paprice s houskovým knedlem :slight_smile: mňamka ... Taky si vezmu bílí kalhoty a k tomu něco - to už vymyslím :wink: ..... nn, žádné další injekce už nemám. Dnes v 21h jedu do Sanusu na injekci Pregnylu a pak už nic.... injekce jsem si píchala 11 dní :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem takypíchala po transféru a ktomu do zadku :sweat_smile: tak asi to je všude jinak
24. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě třeba ještě něco čeká, kdo ví ....ale v protokolu nic nemám a o ničem se nikdo nezmiňoval....jen ty vaginální bobule :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Dájo a jak je to s neschopenkou? Tu dostanu v den odběru nebo až v den transferu? :wink:
24. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dájo a co sis píchala? já asi agolutin bo jak se ten blázinec jmenuje.. a ještě nějaký hormony-prášky... vypadá to jako antiperle :grinning:
slípka byla určitě famózní :grinning:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 37 a půl roku :wink: ,tak to budete kočky v bílém :wink: já si taky nic nepíchala po ET jen utroš
24. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jo agolutim a pak jsem měla prášky estrofen a prednison a kys.listovou jo a ještě asi tři injekce pregnylu a to vše po ET
24. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají tomu řikam zásobička .. :wink: ,já teda jim jen dlouhodobě acidofolan ,ale to mi nikdo neřekl
24. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky měla jsem rohlíků že bych zastavila vodu v řece ,tak jsem udělala žemlbábu..nevim jestli to bude k jídlu dělam jí 2krát za rok
24. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted už neberu nic :wink: a naco to máš ten acidofolan
24. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je listovka plus béčko plus železo v jednom
24. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jí ještě nedělala a nemám pro keho ale táááák bych si ji dala :frowning2: Leni pošli my trošku aspon :grinning:
24. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ještě je kocour v troubě ..kdoví co mi z toho vyleze,nějakej černoch
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj povede se já ti věřím :wink:
24. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek