• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Holky, ještě chvilku a poběžím z práce domů , tak pak až večer.....

Čarodějky u nás nehrozí, protože mám holčičku nemocnou, má kašel, takže budeme doma zalezlé :angry: :angry:celý víkend.....
30. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to neva,alespon vas nechytnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ze je nemocna je blbe. :frowning2: Jeden vikendek a bude zdrava,poradne cajickujte.Tak nejprve inseminace?treba ivf uz nebude potreba :wink:
30. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já té inseminaci moc nevěřím :frowning2: , jo a ještě jsem zapomněla napsat, že po ní bude laparoskpopie když jí budu chtít...ale asi nechci... já to musím prozkoumat na internetu

kamarádka na ní byla 5x a nic :frowning2: , ale tím jak já nikomu neřekla, že se snažíme od ní můžu vyzvídat jen nenápadné, takže jsem jak slečna Marplová :grinning: :grinning: :grinning:

a holky zítra je první máj :grinning: , tak nezapoměnte na polibek pod rozkvetlým čímkoliv:grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já už běžím :grinning: :grinning: domů, mám to naštěstí kousek bydlíme tak 15 minut chůze od práce...

pak rychle nakoupím a budu se snažit připojit....... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz se tesim az se napojis,ale ja tady taky musim pustit Romana :grinning: :grinning: :grinning: Laparka nic neni,mam uz 3 za sebou :wink: jen tri durenky v brise :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kolegyně :wink: koukam nikde nikdo a ja za chvilku letím na kopec :grinning:
30. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady na chvilku jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Medu, já se toho nebojím, spíš mám strach, že pořád nebudu v práci :frowning2: , už takhkle je to nic moc...a to ještě nevědí, že budu v Praze pravidelněji než v práci.....jak dlouho jsi byla na neschopence...?

v příšku já durenky :grinning:, zatím nemám, ale mám tam zase čárku bikinku :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem 14 dni doma,ale ty nemusis tak dlouho,ja to mam protoze pracuju jak bulhar.Ted jsme se bavili o tetovani a ja rikam Romanovi,ze bych si mozna dala na zada dolu neco vytetovat a on mi rika,ze se mu to nelibi,ze by pri sexu mel pocit,ze ma basmanku :grinning: :grinning: :grinning: ale ze uz by to bylo jine,kdybych tam mela vytetovanej talir se svickovou,to ze by uz tak hrozne nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousek uz odletel?Nechces me vyzvednout? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky,jsem měla super náladu,ale mám po ní :frowning2: Na jiné diskuzi kam chodím, jedna kočenka v 17tt na vyšetření zjistila že nebije srdíčko,tak musí na vyvolávačku :frowning2: :frowning2: je to šíleě smutný,až je mi z toho divně a pořád si říkám že mojí bodlince se to nestane,ale strach mám :unamused:
30. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Katy,NECTI TAKOVE sracky.Ty se soustred na sebe a tvoje ditko,proc by se neco melo stat.Tfuj tfuj s tou strankou
30. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co víš co se může stát,ale pořád si říkám někdy se to stává,ale snad doufám že se to vyhne mě,ale už jsem nějak na tom líp :wink:

A jak se cítíš holka ty? a kdy budeš testovat?
30. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, neblázni!! Já taky furt něco četla a pak jsem se stresovala a panicky bála.. Neboj! Tobě se to nestane!!!!! Jasný??
Barunko, Ty jsi jako já.. Jednu IUI jsem zkusila kůli tomu, abych uspokojila doktory a dokázala jim, že to nepůjde a pak už jsme šli do IVF.. Taky jsem tomu nevěřila.. I když nebyl důvod nevěřit.. Ale stejně Ti budem držet palečky!!
Dadoušku, bacha, ať Tě nechytí!!! Abys mohla i nadále CARovat.. Je mi jsme tu takový CARodejnice :grinning: :grinning: ..
Chaali, děkujem za pozdrav!! Všichni 3! Moc si užij prodloužený víkend!!
Medunko naše, co Tvoje bříško?? Pořád bolí??
30. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz testovlala je to negativni,no tak snad nekdy jindy.Ty se ted koukej na same pekne veci a tes se z toho,ze mas mimi v sobe a vubec se nezaobirej necim spatnym.Muzes mi napsat jake leky jsi mela?Ja jsem to uz zapomela ale je toho takova spousta,ze mam v tom gulas.

A fakt se soustred jen na tebe,nepripoustej si nic spatneho k telu.Mas nejkrasnejsi obdobi v zivote,tak vychutnavel plnejma douskama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím že blázním,jen mě popadl šílený strach,ale už to pomale odeznívá,musí,aby mimi nebylo rozhozený že je maminka taky :wink: Díky za podporu,naštěstí manža je super,hrozně mě pomáhá v podpoře

Medu a kolikát jsi den? To ještě nemusí nic znamenat,držím palce,naděje je pořád :wink:
Měla jsem synarel od 21dc,pak od 2dc puregon-100jednotek a k tomu prednison a anopirin-poslední dva mám doted a od opu ráno crinone-gel taky pořád
30. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes jsem 11 den.Vcera jsem testla a nic,tak uz jen cekam kdy to dostanu
30. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele to je možná ještě brzy,já testovala až 11den a to jsem měla 5denní,a byla slaboučká,tak ještě třeba uvidíš a z krve je to nejjistější :wink:
30. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v po jdu na krev.
30. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prijdu pozdeji,prisla me sousedka pichat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: agolutin
30. dub 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo tady,vsichni carodejnej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu :angry: ty kačeno jedna :angry: měla jsi testovat až zítra ne?!!
30. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale ja jsem uz testovalanejak jsem to nevydrzela :stuck_out_tongue_closed_eyes: poskej ty divosko,taky budes cela natesena na testovani :wink: to by me musel nekdo svazat do kozelce :grinning: :grinning: :grinning: kdy jdes parit?
30. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mas uz opraseny koste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuuu Zuzi ty jsi psala a ja to ani nevidela :cry: Pandero,ja to uz ani nevim.Me uz boli celej clovek.Mozna jsem uz mrtva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To jo my jsme tady pekny CARodejnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ta chaala nikde,ta uz to roztaci na petr.kamenech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme už byli ale začal chcanec jeko blazen a pořad leje a ty matlaci tam neměli nikde žadnej přístřešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kluci tahli do hospody a ja jsem šla za vama :grinning: .Ja vím že to nutí testnout, ale co, oni ještě vylezou, neboj :confused: nebo ja nevím, jestli čekaŠ na mě?! :confused:
30. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo,Roman rikal,ze to prubnem teda jeste jednou na podzim(to abych si uz sehnala puncochu)budu muset udelat banku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jo to vylezli malem me oci z dulku dneska :grinning: :grinning: :grinning: Ja mam ale hruzu jit jeste jednou,asi uz bych to nerozdejchala.No ale co mam delat?adopce-nejde,protoze je mi uz vic jak 35 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak si asi koupim psa :wink: :wink: :wink:
30. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi prosím říct, jestli Fostimon taky stimuluje sliznici nebo se musí brát ještě další léky? Chystáme se na IVF a v normálním cyklu jsem mívala sliznici kolem 9mm, tak by asi bylo lepší jí pro IVF vylepšit.
30. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu klid :dizzy_face: tak to tak lehce nevzdavej, ne? mě sereš :angry: (promin) ale štve mě jak to bereš. to ani trošku nevěříš že se to povede? Ti říkam do neděle tam budou// a jestli ne tak přijedu na navštěvu :grinning: :grinning: :grinning: a uvidíš
30. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Sonka,tak to ja nevim ale treba nekdo tady z holek jo.Ale 9mm se mi zda jako super.Ja mela po stimulce 10mm.A po vlozeni embrijek dostavas stale neco na podporu sliznice
30. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja te cekam,zitra oprasim cervenej koberec a v ne rano ho Roman vyruluje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek