• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu díky, musím se zeptat dr. až k ní zase půjdu.
30. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj jsem si nalila mattonku brosvovou a to mi pokroutilo pysk,je to jak hopsinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vyvstavaj vzpominky na mladi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
30. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no brosvovou zrovna ne,ale broskvovou :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se zas totalně zlila po merunkovici, na učnaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a po červenym koberci choděj hvězdy a ja jsem carcorka :grinning: jsem to četla, myslela jsem že píšeš, že oprašíš :grinning: :grinning: koště
30. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no merunkovice u me taky probehla....a pak jsem zvracela z druheho patra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
30. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
´ja jsem, jednou za mlada zvracela u tety z okna a rano tam nic nebylo :confused: měli slepice víš :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slepice to jsou hrozny prasata,ja jednu dobu jsem nejedla vejce,protoze jsem u babicky videla co vsechno ty prasata zerou(i hovno) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to divny zvířata :confused: Mam v lednici víno a furt přemejšlím jestli si nalej nebo ne? ale asi jdu do něj :grinning: až na mě david dejchne pivní oder, aby mě to nepoložilo :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave,musis byt rychlejsi a dejchnout na nej ovinenej oder :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě musím lejt dokud ještě mužu :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadousku ja pro dnesek koncim,ale zitra prijdu.Jo za 14 dni,nebo tak nejak jede Roman na Moravu,tak to zavarim tady s vama poitac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu ho mit jen a jen pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tri tydny.

Chaala,Zuzi ,Barunko a Katy,jak je na petrovych kamenech? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak uz jsi tomu vinu odspuntovala hlavu? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byl to krasnej zvuk :grinning: tak zítra papa
30. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ne ze ji podivas na dno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak poletis za holkama na petraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste nekde nabouras
30. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne dam jednu sklenku a pujdu do hajanek :wink:
30. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky...
Dočetla jsem část Vaší debaty a nestačím zírat, jak jsme si podobné :wink: ..Já takhle v 15ti vypila půl litru Hanácké vodky a pak jsem ji 8 let nemohla ani cítit.. Ale nakonec jsme si k sobě zas našly cestu s holkou jednou :grinning: :grinning: ..Ale už jen kvalitní značky :sunglasses: a na led... A z balkonu jsem se nablila ojojoj.. Blila jsem sousedům do brambor.. Vždycky když jsem přišla domů z tahu.. Balkon jsem měla v pokojíku..Na záchodě by mě mamka slyšela :slight_smile: .. Když jsem se pak přestěhovala do paneláku... Ach ty parapety :slight_smile: :slight_smile: ..Ale mě sousedi nikdy nepodezírali.. Dělala jsem jim v domě jednatelku :wink: ..
Jinak Vám všem přeji krásný první máj.. Lásky čas...
1. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den holčičky :wink:
zuzi ty jsi taky pěkny číslo :grinning:
1. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se zase k něčemu přiznala, co???? :wink: :grinning: .. Hříchy mládí a pozdního mládí... Jak je Dadoušku??? Myslíš, že jsme jediné dvě, které včera nedostali??? :slight_smile: :grinning: ..
1. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: už jste byli pod třešní? Dada seka zahradu,tak jsem se na něj šla podívat a ani jeden jsme si nevzpoměli :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, nebyli.. Honza je zase v práci.. Před chvílí mi volal, že půjde i v neděli :frowning2: ..Tak mám po náladě.. Zítra jedeme k naší máti, takže si jednak neodpočinu a za druhé si neužiju přítomnosti člověla, který i mluví kromě papání a kakání.. A pak mi vadí,že si zase neužije kluky :frowning2: Ach jo...
1. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo když korunky jsou taky potřeba :confused:
1. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky,tak uz se pusinkujete pod kvetoucim stromem?
1. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau medu ,ja jdu za chvilku, budem grilovat tak jsem zvědava jestli si dadaous vzpomene :grinning:
1. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty už si dostala hubana? :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne jeste ne dadousku.Tak peknou grilovacku preju
1. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hele abys to stihla ještě dneska :confused:
1. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave asi ne
1. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemaš doma Romana?