• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jo bty je jeste neznas,holky uz jo,jeden je buzna a druhej normal :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem že se tu bavíte zase o miminku tak já by jsem se taky o jedno přihlásila o jedno jako dájataky by jsem chtěla
25. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem nevěděla to jsou docela dobrá a zajímavé jména podle čeho jsi je vybírala
25. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem vyfocena s miminkem,6 tydnu stare,jukni do albika,ale nesekni sebou az me uvidis,vypadam tam jak debzo strhany :grinning:
25. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne jmena,to je fakt.Jinak se jmenujou ,Bertik a Pupu,ale Pupu je buzerant a Bertik ho nenavidi :grinning:
25. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem koukala ten den co jsi tam to foto dala a psala jsem ti že ti to tam moc sluší jako opravdové mamince .Proti mě jste všichni jako vižle jstet am hubení a já jak medenec
25. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu vypadáš tak krásně moooc tě to sluší :wink:
25. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ser na to,o tom to neni.
25. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák pupu ani si nevrzne :grinning: no ale bertík to nemá taky o moc lepší :grinning:
Blaži já taky nejsu vyžle :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem se musela smat,jsem tam jak pako,to vis ,chodilo se chrapat ve 3 rano a budicek kolem 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sestrenka ma kluka 1 a pul,sice jsme s manzou meli pokojik pro sebe ,ale nedalo mi to ,abych chrapala,bylo mi lito casu,no jo ale uz nejsem nejmladsi kousek a na te tlame se to podepise :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to oběje morčátka budou mít zajímaví život.
Daji to není pravda proti mě jsi sušenka :slight_smile:
25. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne pupu si nevrzne,nemam jineho buzeranta pro neho :grinning: :grinning: a Bertik si uz pichnul,sice ji ho rval jen do boku :grinning: ale myslel si,ze picha a to je hlavni :grinning:
25. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele na to že jste tak pařily tak vypadáš dobře kdybys viděla mě po ránu tak se lekneš se bojím kuknout do zrcadla aby neprasklo :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se nějak zakoukala teď MAgdě řekl že nemůže nikdy donosit dítě aaž mě z toho bolí bříško
25. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja taky se nerada vidim :sunglasses: ale manza me ma rano nejradeji-nechapu!!!ale uz nevidi nejlepe,mozna je to tim,jo vlastne on vidi spatne na blizko,tak to bude tim :grinning:
25. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blazenko,nenervuj se u toho tolik :wink:
25. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu si dat cigo :wink:
tak Bertík si vrznul :grinning: ikdyž trošku mimo ale přece :grinning: tak holt Pupu bude vtomto abstinovat :grinning: nebo mu dej taky medvídka jak Dada Karlovy :grinning:
Medu to já kolikrát taky nechápu no hlavně že se jim líbíme :grinning: :grinning: ikdyž to je asi zázrak :grinning: :grinning: né si dělám prdel :grinning:
25. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi blázen on tě manřa medu vidí určiě moc krásnou neboj.Co když jsem na tom podobně to první jsem taky potratila a a 1IVFse nechytlo
25. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně že to bertíkovi udělalo dobře a pupu má hol smolíčka pacholíčka
25. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži neblbni takový kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Magda to má z potratu kterej nebyl dobře udělanej dělal to amatér a zničil jí dělohu ty takovýho nic nemáš neboj ted se nám to povedevšem uvidíš :wink:
25. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blazi ty jsi ty a ne nejaka Magda ze serialu :wink: Neboj vyjde to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já mám strach a teď se barnová vychrápe s Hruško a bude určitě těhu
25. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak ty budes taky
25. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdy chcete jit znova?
25. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to jen seriál to tak neber a zbytečně se nestresuj :angry: mysly pozitivně ju :wink: všechno dopadne dobře :slight_smile: Pavla dělá ze sebe krávu,ale jestli bude se dozvíme až po prázdninách
25. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
madu už teď je pozdě ale můžu až za 3 měsíce
25. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zrovna davaj porad o babe,co otehotnela prirozenou cestou a ceka trojcata!!!to je bomba
25. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jste viděli kolikznámích kolem nás má mimi nebo čeká .Já jsem to počítala a je jich 13 :frowning2:
25. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek