• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dají a neni ten satelit nějakej pojebanej ,že mu vadí malinkej deštíček ..
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tovíš ,ale já za to nemůžu ,jak jsemmbyla na tom pivě tak tam byly malé děti a furt se ládovaliy tyčinkama a já na ně dostala chutě ..
26. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže měli jenom sezamové a to neni ten správnej orgáč ,ten přijde asi za dýl ,až prosedim noc na hajzlu :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akční kobylky

Dadoušek-Sanus,H.Králové-už dopíchala klepající se ručkou,dnes večer Pregnyl-bude výlet večer na pohotovost :wink:máme 4 folíčky a pět spermijek :grinning:

Olásek-3/09-laparoskopie+hysterka
4/09-IUI-to už nee,fuj,máme alergii na upravené spermoně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6/09-stimulace na IVF
26.6.09 OPU-3 krasná vajíčka,zítra volá do CARu,jak tam ti divoši bojují :wink: :wink:
jde na svatbu,bude za lososa, alá ramena ven :grinning: :grinning:

Gabika01-IVF-pícha jako nikdy v životě :grinning:,25.6.09 UTZ-13 vajuch ,ještě to musi do pondělka přikrmit :wink:
zatím si skákne na svatbu a bude za růženku :dizzy_face:

Čekanky:

Meduna-3+IVF-fáze čekací :dizzy_face:

Dája-27.4.09-stimulace
25.5.09-OPU
29.5.09-transfér
14.6.09 TT-bohužel negativní,ale Dáju to neporazí a těší se na další boj :wink:
teď zatáhne elektřinu a pak bude šetřit na umělko :wink:

Bára- doposavad bylo domácí snaženíčko
5/09 IUI, nic... no aaa, to byl jen rozjezd na srpen

Koblichžek- 1*IVF, nedošlo k transféru, blbej OHSS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kterej Kobližku ale nezdola!!! :wink:
Má mrazáčky a ty se už třesou, až si je vyzvednou :wink:
Momentálně čuchá doma kytky a cpe se bonboniérama :grinning: , pak jede na dovolenou do Lednice a
Ostravy.

Blaženkaa : 6*IUI - k prdu
25.5.09 stimulace
30.5.09 OPU
1.6.09 transfér
15.6.09 TT - negativní
malinkatý odpočinek, třese s oslíčkem :grinning:

Lenkacar: 11/08 nedokončená stimulace
3/09 IVF, negativní
čekání na KET, likvidace cysty :angry: uniformu má už vyšitou, pro změnu si stříhá vlasy :grinning:
3.7.09 kontrola a pak pro mimiska

Těhulka: Bebe 127: jedno mimoděložní těhu., 3* IVF - neúspěšně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a při 4 IVF, úspěch a hned dvojnásobný, jedno mimisko měří už 3cm a to druhé 3,1cm. :slight_smile:

Maminka - zatím jen jedna, ale nebude dlouho trvat a bude nás víc.

Zuzana.79 - 9.5.08 1.IVF+ICSI
12.5.08 _ 2 mrňousci u Zuzanky
22.5.08 testík a na něm // :wink: :wink:
10.6.08 - UTZ a ze dvou čárek jsou dvě miminka :slight_smile: :slight_smile:
21.12.08 - nejkrásnější dárešek pod stromeček - narodili se Jeníček a Filípek.
Jeníček váží 8,73kg :slight_smile:, a Fíďulka 7,67kg :slight_smile:, smějou se nahlas, tahají se o hračky a co nevidět se
budou plazit :slight_smile:
tak mizim kočky .. :wink: hezké sny a mějte se líp než já ..zítra máme u nás pivní slavnosti ,ale obětuju se a jedu se seznamovati s holkama z Prahy
medu já se z tebe po ..snad už tedka,jako už mě ten obraz neba už je tanm půl hodiny
26. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ty jsi teda dost ftipná já se směji čupr tabulka :wink: to bych ani já nevymyslela :grinning:
Leni tak pá a užij si pořádnou pařbu když už tak už a pořádně at to stojí za to :wink:
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme doma, samozřejmě jsme chytly tu největší prutrž takže jsme jeli krokem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medunko fááákt moc pěkna tabulka :wink:
26. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že jste dojely v pořádku :wink:
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , trošku jsem zas brzdila :slight_smile: jako spolujezdec :grinning:
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dvě :grinning: já taky brzdím :grinning: jako spolujezdeca ještě přitom držím se dveří až mám křeče :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se vždycky držím pásu :grinning: ja jsem hroznej posera, za volant bych nikdy nesedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych chtěla řidičák,ale mi jsme jednou bouraly naštěstí jen málo,ale přece mám jen strach a ještě mě stačí jak manža nadává když vidí babu za volantem tak určo vím že by i mě tak nadával kdybych jela před ním :grinning:
26. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo chlapi furt nadavaj na řidičky, ale kolikrat ženska jezdí líp jak chlap :sunglasses:
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět :pensive: pa
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc dado a krásný sny přeji :wink:
26. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky kdopak ještě nespinká
26. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,mela jsem tady sousedku,tak jsem abstinovala od konika :cry: :cry: ale bylo to hrozne,takove dlouhe pauzicky mi nedelaji dobre :fearful: A ted uz ale musim jit spat,jsem kantare a rano musim jit bouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dadousku,myslim na tebe,udelej jim tam pekne prakovky at maji dobry pristup ke zdroji :grinning: :grinning: a bacha na toho zrizence :wink:

Blazenko,ahoj a dobrou noc :wink:
26. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc medu udělala jsi moc pěknou tabulku
26. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc Medu a at tě to zítra uteče :wink:
Blaži ahojky já koukám na helboy a sem tam tu juknu :wink: tak konečně doma z kolbenky :wink:
26. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo manža na to kouká taky
26. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj taky akorát že ze zavřenýma očima opět usnul v křesle žádná novinka :grinning: já takový filmy můžu
26. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nejšťastnější že už je víkend a co nového nějak to nestíhám dočítat koukala jsem že Olásek má nakonec z tšch 25 vajíček jen 3 dobrá
26. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já zase ne to je děs to já jsem dříve ráda koukala na horory a teď čím víc stárnu tak už na to taky moc koukat nemusím
26. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo má tři ale i to je dobrý tak hlavně aby se držely prckové zítra tam bude volat tak jí držím pěstičky :wink: toto není horor já teda se kouknu i na horor ale musím mít zacpaný uši :grinning: ale jak jsem brala ty injekce tak jsem nemohla dělalo mě to zle
26. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jí teda držím taky moc moc moc moc palečky aby jí to vyšlo.To jsem na to zvědavá jak jí to dopadne a určo dobře.Já vím že to není horor ,ale takovédle filmi jsou pro mě prostě fantasmagorie
26. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já se ráda dívám na takový,ale nejvíc mám ráda pohádky :wink: a dáda by měla jít taky ted někdy na OPU,ale ted nevím kdy si nemůžu vzpomenout,ale hlavně at jim to dobře dopadne a určo to dopadne dobře :wink:
26. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáda by měla jít zítra nebo v pondělí myslím spíš taky v sobotu protože jestli si dobře vzpomínám tak by měla jít taky na svatbu potom
26. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: daji konečně jsem si dneska přivezla domu nové autíčko :slight_smile: já jsem tak šťastná a taky jsem si objednala postel do té ložnice
26. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek