• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
já fakt nevím já byla dnes nějak mimo bo budem doplácet hodně za elektriku se byla vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak konečně autinko doma to se bude jezdit :wink: a co pak teprv ta postel to se bude řádit :wink: to se budou dělat mimi krásně :wink:
26. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude ale až za měsíc miminko se bude dělat zatím na rozkládacím gauči bohužel ,ale už se těším aby byla doma v nově udělané ložnici.Daji to přece nemusíte miminko dělat za když máte rozsvícené ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo po tmě se to dá taky,hele manžovy už třetí den říkám že už ani nevím jak to vypadá a pokaždý mě řekne že večer až a pokaždý usne no tak to vidím že bud zítra naněho vletím chce nechce :grinning: gauč negauč to je jedno kde se to udělá hlavně že to jde :grinning:
27. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš pravdu daji manža už tu dopíjí pivečka měl dneska dovolenou a půjdeme si jednu čoudnout a půjdeme hají.Ráno v 6 vstáváme jedeme pro zedníka na 7 a budeme nahazovat tu ložnici tak se zatím měj a nezapomeˇn pozhasínat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: dobrou noc a nezapomeň namanžu si ho vzít do postele.Dobrou noc a sladké sny :grinning:
27. čer 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži dobrou nocinku přeji a at ráno v poho vstanete :wink: neboj pozhasínám a manžu nechám tam kde je vstane pak sám kdybych ho ted vzbudila tak bud bude nepříjemnej nebo mě řekne že už jde a bude pokračovat ve spaní :pensive: tak ho nechám tak tak páááááa neupracujte se moc zítra všeho moc škodí tak páá já půjdu taky zachvilku :wink:
27. čer 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají 3den jo: to jste dobrý mě slibuje týden a doted nic ,zase jsme spolu nemluvili takže odjel a budu sušit do čtvrtka a to taky páč v pátek jedem na utz a to se mnou spát nechce ,aby to doktror neviděl ,já tam přijedu do caru jak pannna :confused: ,tak mizim jdu se připravovat na dnešní tah,za hodku odjíždim..papa a všem hezký den
27. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni no třetí den se doprošuji :angry: ale jinak už je to asi taky víc jak týden,tak pořádně zapař a odreaguj se a pak pisni jak jsi zapařila :wink:
Jinak přeji krásnou sobotu všem :wink:
27. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink: tdy je dneska zas tak hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo jedem slavit ke tchanovcum svatek a nerozky :wink:
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimísci mi nepřežily .... ozvu se později, jen velmi těžko to rozdýchávám...
27. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
olasku to mě moc mrzí :frowning2: posílam ti pohlazení
27. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to mě moc mrzí a tak jsem na tebe moc myslela a držela pěstičky to je mě fakt líto,ale to přebolí chce to čas,ale půjde te znovu do boje že jo :wink: drže se
27. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.
Olísku, je mi to opravdu líto :cry: , vím, jak se cítíš. Každá útěcha je teď asi marná, ale drž se zlato.
27. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,kobylky,prave jsem prisla z prace,je tady snad konec sveta.

Olasku,je mi to moc lito,v zivote se nekdy deji takove veci,ze to cloveku hlava,duse a rozum neberou.Bude te to bolet ale za cas se zacnes tesit na novy a uspesny boj :slight_smile: Myslime tady vsechny na tebe,az budes mit naladu prijd,vybul se ,vykric,my ti rady pomuzeme,proto jsme tady
27. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu se nalozit do vany,jsem jak prase propocena,jako tady leje jak krava,venku uplne cerno :confounded:
27. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde :confused: :confused:
27. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste tu některá? jak to vypadá, když se rozjíždí OHSS???
27. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Olasku,jsem tady,ale s tim ti neporadim,nevim
27. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale kamoska to mela,byla nafoukla,takova vodnata
27. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ti je?
27. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nafouklá, dole až k pupíku rozbolavělá...plynatá ...s čůráním problém ale nemám
27. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a teplotu mas?
27. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radsi si zajdi na UTZ,zitra,nebo zajdi na pohotovost,kdyby ti bylo nejak blbe
27. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, teplotu nemám....jen se nemůžu pořádně hnout...
27. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych být tebou zašla na UTZ
27. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zajedu ... kdyby se to ještě zhoršilo tak vyrazím hned....
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny moje :wink: Oli já ti taky neporadímale moc ráda bych,ale radši si tam zajed.
Já jsem ted spinkala a jsu jak trefená su zvědavá co dubu v noci dělat :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za radu ... Dadu, držím zítra pěsti !! Papa všichni ...
27. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olásku,radši tam jdi ,ať je vše v pořádku a maš jistotu,že to nic není
27. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dájo,no co asi bys dělala v noci......,jsi tady vyhrožovala ,jak ojedeš manžu,tak proto jsi si naspala,ať můžeš dnes v noci řádit :grinning:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já taky neměla s čuráním problém a to samé co ty a byl to Ohss
27. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek