• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
v paneláku ,ale je to hrůza ta voda je živel
28. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mě vykládej jsu ráda že bydlím tady bo se tu voa nedostane když jsem bydlela ještě u našich tak v 97jsem ty záplavy zažila na vlastní kůži všude voda a nenaděláš nic nic ti nezbyde jen čekat až to opadne vůbec jim to v těch nejvíc postižených místech nezávidím nejhorší je ta beznaděj
28. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se ted dívala na počasí a od čtvrtka už nemá pršet a má být pěkně už aby to bylo :wink:
28. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak jsme doma, mame teda 4 vajíčka ale daoušovi spermie teprv dolujou, musej to prohnat centrifugou, pže tam nic nenašly, takže musíme čekat do zítra :sweat_smile: snad se tam aspon jedna najde :wink:
28. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu ty volís to je síla ,ale snad tam něco uvízne ..
28. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ti je?
28. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky s náma byla holčina na srazu a taky nemaj nic ,to je hrůza ..
28. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam leni, minule tam taky nic nebylo ale po ty centrifuze tam 5 mršek uvízlo :sweat_smile: mě je zatím ok, jsem se probudila a za čtvrt hodky jsem šla :grinning: asi mi nic není, pže jsem měla jen ty 4 jajka :slight_smile: občas mě dloubne v břišku jako když mam nastydlej močak , ale jinak se cejtím dobře :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tam prosila tu embrioložku at z toho dostane aspon jednu živou spermii, ta se smala a že se prej bude snažit :grinning:
28. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to špatny s těma spermiema :confounded:
28. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dr mi zapoměl napsat ten utrogestan a prednison tak musím zítra ke svymu jestli mi to napíše aby jsme zas nemusely rano do HK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dado tak už to máte zasebou :wink: tak hlavně aby se tam našlo aspo nějaký to spermijko :wink: určo něco najdou :wink:
28. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo snad jo aspon jednu nebo dvě :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to vám řeknou až zítra? to zas bude čekání to je děs pořád na něco čekáš,ale snad to bude ok :wink:
28. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zítra tam mam volat ve 12.30 :wink:
28. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budu na Vás moc myslet a držet pěstičky :wink:
28. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous tak držím palce, aby tam opravdu něco našli :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky moje já jsem tak nasraná ani nevíte jak už mě z toho hrabe už toho docela lituju že jsme tu ložnici začli vůbec dělat
28. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadutaky ti držím pětičky i na nohách ,aby vám tam aspoň něco našli ,ale když našli minule tak najdou i teˇ%d uvidíš
Oli je mi to moc líto co se ti stalo ale nevzdávej to bude to dobré.Vím že to je málo k utěšení a že to asi nepomůže ,ale ono se to povede uvidíš
28. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky moc děkuju :slight_smile:
28. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaži jakpakto nedaří se vám neboj už to budete mít zachvilku hotové a pak se ti uleví neboj :wink: počkej až se ti tam bude krásně spinkat :grinning:
28. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zedník s včera rozmyslel že to rovnou naštukuje tak jsem lítla ještě do stavebnin pro štuk ,ale už měli zavřeno a teď jim to nestačí tak jsem pytel sehnala a je prý nahovno tak já se na to vyseru a odedneška už jim nic nesháním.Jdu ho odvést a pak sem sednu až přijedu asi tak za 20 minut tak zatím pá
28. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si měli sehnat sami co baba ta jak se vtom může vyznat můžou být rádi že jsi něco vůbec sehnala
28. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo blaži to jsou přesně chlapi ..jak tomu máš asi rozumět že jo ..
28. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste se dadu s dadoušem hledali co?my měli spermie ochrnuté a pak se přeci svińuchy rozhejbaly ,ale taky nic mOc ,vše bylo Icsi.Jo to je ta mioderní doba ,chlapi nemaj spermoníky a ženy orgasmus ,vid medu ..
28. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leno ja jsem v cajku :sweat_smile: to dadouš to flaka :grinning: :grinning: je to brzda :grinning:
28. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu já jsem taky v cajku ,až na ten mozek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mozek taky nemam uplně v cajku :grinning: :grinning: od ty doby co chodím na konika :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli se nehlásí asi je v nemocnici co?
28. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dadu já taky mám nějakou koňskou nemoc,co děláš ,ty odpočíváš vid..já se děsně ,ale děsně nudim ..
28. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek