• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a neřikej mi že mám uklízet ,když se mi nic nechce ..jsem v depresi ..je tma ..
28. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím , snad bude holka v pořadku :confused: možna jen rozdejchava neuspěch, není to lehky pak tady klabosit když je smutňous :confounded:
28. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu ležet a uvidim ..třeba usnu ...
28. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu já taky byla smutňouš a pomáhalo mi to ..
28. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jen si dachni, počasí jak dělany na spanek :wink: my se jedem podívat k našim , tak večer papa :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo leni ale ty si držka :grinning: :grinning: myšleno v dobrem :slight_smile: :wink:
28. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jsem trošku dočítala. Dadoušku - to přece vyjde. Kdy budeš vědět víc?
Olíska je mi líto, jestli má OHSS, tak jí to nepřeju, je to hnus. Mimíska k.o. a ještě tohle. To je na nervy úplně děsný. Vím o čem mluvím :frowning2: :angry: :frowning2:
28. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kobli, zítra mame volat :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčka, já balíííím. Hurá. Zítra jedeme, tak už se nemůžu dočkat. Jsem jak malej smrad, kterej poprvý někam jede. :grinning:
28. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to pořadně užijte :wink: ja se zas hrozně těším na srpen, až vas tam holky moje zlaty uvidím :grinning:
28. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kobli :slight_smile: tak si pořádně užívejte a opdočinte :slight_smile: to já bych se taky těšila jak malý dítě :grinning:
28. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky. Doufám, že už budeme těhu. Tam už bysme to vlastně měly vědět, viď?
28. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že určitě :grinning:
28. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlavně doufám, že pak na tu mrchu nebudu čekat do nekonečna. Dr říkal, že po vysazení těch prášků by měla do tří dnů přijít. To jsem zvědavá. Vysadím je kolem druhého až třetího července.
Ahoj Daji, děkuji. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ona dorazí :wink: tak my frčíme papa
28. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jé kobli balí ..dadu no taky někdy dršťka nejsem ,ale hodně mi to pomáhalo se vykecat ..páč doma se cítim nepochopená a jsem taková nevymluvená ,páč Vladís drží 365dní v roce bobříka mlčeníma já s ním ,pokud mě nevezme nervus a nepohádam se s nim a výsledejk je opět mlčení ..no takovej začarovanej kruh u nás..
28. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja vím , dadouš to semnou taky nějak zvlašt neprobíra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak jsem se přece jen na chviličku přišla za vámi podívat.... Dadu, tak máš po akci tak doufám, že se cítíš ok a zítra uslyšíš jen samé dobré zprávy :wink:
28. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj olasku, moc na tebe myslím :wink: už je líp? :confused: taky to nevidím nějak nadějně, ale co se da dělat, když to nedopadne , zkusíme to znova :wink:
28. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušku,ty jsi naděje sama :slight_smile: a to je dobře! Ale jo, je mi o něco líp. Fyzicky určitě. Ráno jsem byla na UZ, OHSS nemám, dokonce se mi tam ani tekutina netoulá. Asi to tam mám jen komplet rozbouřené. Pořád nemůžu ani pořádně sedět..... Na zítřek ti držím moc pěsti!
28. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo děkuju :slight_smile: no jo měla si hodně foliku tak se ti to tam trošku víc npnulo :wink: mě není vubec nic,jen když se zvedam ze židle tak to malinko dloubne, :sweat_smile:
28. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že je ti fajne... :slight_smile: v kolik jste dneska od tamtud odjížděli? Já tam byla někdy po 9 hodině... byl tam doktor Provazník. Takovej mlaďák, až jsem se styděla :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky.Olásku tak jakpak ti je dlouho jsi tu nebyla tak jsem se bála že ti něco je a pořád jsem koukala jestli se tu ukážeš
28. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaženko, mám se v rámci možností .... časem bude líp :slight_smile: ....jak se máš?
28. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olásku, jsi statečná :wink: . Jsem ráda, že to není OHSS.
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, Kobli... a moc moc vám všem za podporu! :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem ji tu našla Olásku. Jsou tu samé skvělé baby :wink:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já se mám stejně našla jsem tu taky hodně velkou podporu když jsem zjistila že se to nepodařilo ani nevím jak jsem to mohla bez koníka tak dlouho vydržet asi jsem už závislák
28. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži, já to samý. Teď to budu muset ale několik dní vydržet - to bude děs. :grinning:
28. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli v devět jsem asi zrovna chrupala na sale :grinning:
28. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek