IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

katy81
3. kvě 2009

a Dady,jak to máte vy?kdy ty jdeš do boje,nějak jsem se ztratila 😅

meduna
autor
3. kvě 2009

Ahoj holky,tak Roman odjel s rodicema a jeho holkou na zahradku,ja tdy umyla okna.Z tech stromu to je dilo,uplne zlute.Ale vysavat jsem zhnila,no ale musim.Od ctvrtka jdu hakovat a to uz neudela vubec nic 😠 😠 😠 😠

katy81
3. kvě 2009

Medu a ty teda myslíš že vážně je to dobrý nápad,nechceš počkat na krev,než se budeš natahovat na oknech?mě to tom mluv,ten pyl to je sajrajt první kategorie.....vidím ty okna a je mi zle,ale co to počká,Tonda to umyje až bude po pylu

dadous
3. kvě 2009

ahoj medu 😉
katy čekame na vysledky genetiky 😅 aby nam řekli kdo je mutant 😀 😀

katy81
3. kvě 2009

to nemusíte Dadouši čekat,to je jasný,oba 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

neboj nejsi mutant 😀 😀 😀 snad 😀 😀 😀 😀 😀 Jo to s pylem bude pokracovat,ted prijdou ty sracky z lip,to lepi pekne.Fuj holky ja se tak divne potim v noci,normalne mam perovku a je mi zima jak blazen a pritom mam uplne propoceny pyzamo a krupeje po celem tele,jako co tohle je 😒 Normalne to mam vzdy pred mesickama ale tohle uz trva dlouho.Jo ted jsem koukala do papiru,jak jsem jeszdila na umelko do Brna a taky jsem ms dostala az 15 dni po transferu,takze u me vlastne normalka,vsechny tak po 12...no jen ja musim mit opet neco extra.Katy k tem oknum,ja myslim,ze clovek se nama moc tak hlidat,nebo teda zalezi jak jsi na tom zdravotne,ja nevim pricinu proc jsi nemohla otehotnet.Ale myslim,ze jak miminko se drzi tak sse drzi.Kdyby jsi to mela prirozene,tak si vem,ze by jsi to treba jeste ani nevedela.A furt se nenervuj tou holkou,to je nekdo jinej a u tebe je vse ok. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy81
3. kvě 2009

Pyl je svinstvo,a ještě dlouho bude otravovat 😠
No já ani problém neměla,ale manža.Jen mám hoodně zvětšené vaječníky po stimulce a tak prý nesmím ani dobíhat na šalinu,tak proto nic nesmím a manža mě hlídá kde se dá

meduna
autor
3. kvě 2009

a kdy ti to ma splasknout?no jo taky jsi dostala zahul tema lekama,ja mam paniku co tam mam za prekvapko ja.Po tech prvnich dvou jsem byla plna vod a cysty,snad 10 let,furt dokola.Ted nevim co bude.Ale jak znam svoje super telo,zase mi neco pekneho nachysta 😠 😠 😲

meduna
autor
3. kvě 2009

V Brne se mi moc libilo,tenkrat jsem byla v Heliosu,to to nejak zacinalo.A spali jsme u znamejch v Ricanech u Brna,bomba lidi,sranda 🙂 🙂 🙂

katy81
3. kvě 2009

no prý časem,ale že je to individuální 😒 což já na vše reaguju super,takže počítám že to ještě dlouho nesplaskne,spíš jsem měla stach aby mimi nějak nebylo ohrožený,víš?říkali že se nemusím bát,uvidím toho 13.5. jestli to splasklo

No jo,to jsem byla ještě mladá šťáva,když si tu byla 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

to jo,tenkrat mi bylo 21.A pamatuji s jak tam lezela holka z Hradce a te bylo 31 a ja jsem si rikala,proboha ta je stara 😀 😀 😀 😀 a ona mi rikala,ty jsi tak mlada,ze mi zavidi,protoze mam jeste tolik sanci a ja na ni koukala jak pitoma a nechapala jsem co tim myslela,ja byla totiz presvedcena,ze tam jedu daj je do me a sup je hotovo 😀 😀 😀 no dnes bych ji rekla,ze uz vim o cem mluvila.Ale ona pak sla do Hradce a tam se ji to povedlo,byla jsem pak jednou za ni na navsteve.Neboj to splaskne,protoze ted tvoje telo vi,ze je tam mimi a musi mu udelat peknej prostor at ma pekne bydleni na tech 9,vlastne uz 8 mesicu 😉 😉 😉 😉

katy81
3. kvě 2009

no jo,tak to já byla asi na základce 😀 😀
jdu na zahrádku,tak se tu mějte pěkně

dadous
3. kvě 2009

taky jdem na zahradku, ale k hoospodě 😀 Zítra Dadouš zas odjíždí, tak budu mít PC zas jen pro sebe 😅 medu vykašli se na okna 😉 večer ještě juknu 😵

meduna
autor
3. kvě 2009

jo jukni a bacha na slunicko 😀 😀 😀 1 sklenka a mas ji jak z praku 😝 😝 😝

dadous
3. kvě 2009

tak jsme zpatky 😅 sluníčko svítilo a šla jsem domu docela rovně 😀 😀 😀 4 maly desítečky 😉 jeeee tohle mi bude v těhu chybět 😀 😀 😀
Tak je tu někdo, za chvíly zas musím jít pakovat ty moje chlapy 😝

meduna
autor
3. kvě 2009

no ja nacuhuju,ju pivinko to mi tak voni

meduna
autor
3. kvě 2009

ale 1 pivinko,nebo sklenka vina ani v tehu neskodi,prave naopak

dadous
3. kvě 2009

ja vždycky jen v letě na zahradce, v zimě na něj nemam vubec chut 😉 tak co okna? nechala si je na později? 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

ne uz je mam,jen jedno v obyvaku jeste musim ale dnes uz na to seru 😝 ted jenom vytiram.Jeste,ze mam jen tri okna plus jedno malinkaty z koupelny 😀 😀 😀 A vinko si das jaky? 😉

dadous
3. kvě 2009

😀 😀 😀 nemam vínko 😕 koukam že jsem tu za notase 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

nejsi.ale minule jsi mela a ani jsi nenapsala jake vinko.Ja kdybych nebyla takova trasoritka,tak si dam taky.Jenze ty depky po chlastu 😝 😝 😝 😝 😝 tak holt jen cumim a slintam 😠

dadous
3. kvě 2009

jen jestli ty nepotřebuješ k tomu vínku nějakou partačku 😀 😀 pijem ružovyho cheneta 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

to je taky mozny,tady nemam nikoho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katy81
3. kvě 2009

teda holky,vy si pijete 😉
no s tím alkoholem a těhu,prý dokonce i jedno pivo může uškodit,takže já raději nic, a je pravda že jsem dala jedno pivo a cítila jsem to trošku,takže by asi mimi bylo pěkně opilý 😨

dadous
3. kvě 2009

medu v tom bude zakopanej pes ☹
katy a ja zas slyšela že jedno maly pivko nemuže uškodit 😉

meduna
autor
3. kvě 2009

ne to je blbost nevadi.a vino taky ne.Ale jen sklenka,ne litr,tak ten opravdu vadi 😉 😉 😉

meduna
autor
3. kvě 2009

za chvilku jsem tady,jdu pichat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se sousedkou 😀 😀 jo pro info jen agolutin

dadous
3. kvě 2009

no medu, jasně že sklenka 😀 😀 člověk se nesmí zas tak moc hlídat, to taky není dobry 😀 😀

katy81
3. kvě 2009

No alkohol není dobrý,takže já to zvládnu i s nealkem,to mě se nic nestane bez pití vydržím,hlavní je vysněný mimi

Medu tak pěkný píchání 😀 😀

zuzana.79
3. kvě 2009

Holky moje, jen Vás chci moc pozdravit!! Zítra už bude klídek, tak snad napíšu víc.. Víkend byl hektický.. Doufám, že se máte všechny moc a moc fajn!! Já budu zítra volat nové paní doktorce, tak nám držte palce!!!!
Zkusím Vás dočíst, ale za chvíli budem koupat atd.. Tak snad potom..
Zatím pa pa a krásný večer!!

Jen co jsem mrkla na téma alkohol, co tu probíráte, tak já měla celé těhotenství NEHORÁZNOU chuť na TVRDÝ alkohol... Viděla jsem v jídelním lístku při obědě slovo VODKA a tekly mi sliny 🙂 🙂 .. Ale občas jsem si dala trochu piva, nebo bílého vínka.. Na červené jsem neměla chuť.. A než mě zavřeli do špitálu, tak jsem měla Colu ovoněnou Jimem B. 😝 ..