• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jee zuzi ,si naše :grinning: :grinning: :grinning: pzdravuj klučíky od tet :wink:
3. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dopichano.pocitam jeste zitra a v utery uz slus,taky uz mam prdel jak rozorany pole,ten agolutin mi dela pekny boule,no nebo ze by tak brutalni celulitida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pane to byl fofr :wink: co to je celulitida? :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,alespoň pozdrav.Byli jsme od čtvrtka pryč a dneska jsme se vrátili.Zítra jedu na ten kurz s dítkama ze školy,návrta až ve středu.Tak snad to zvládnu. Musím Vás teprve dočíst,určitě se moc pobavím jako vždycky.
3. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no konecne se tady ta holka nase ukazala :slight_smile: :wink: ja drive tequilu,nebo jak se to pise,no a jinak jako VELKA DAMA vinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pivko taky,alese vecer stupnoval,bylo po dame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Chaala se nam vratila,jak bylo na Petrovych kamenech,ve viru tance u ohne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Celulitida?taky vlastne nevim,ma pokozka je uplne hladka,pruzna a krasna od te doby co puzivam DOVE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu proto nechodím třeba na plesy, damy tam přijdou za DAMY a odchazej jak největší hovada :grinning: :grinning: damy jedny :grinning: :grinning:
chaalo o nic jsi nepřišla, o víkendu jsme tu s medunkou placaly jen nesmysly :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzanka dokoupe nakrmi a pak prijde,posilam hudlanky klucickum :wink:
3. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je dove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to znam,byvalej byl MUZIKANT :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: videla jsem svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsem hodne let pracovala v restauraci a baru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy vic
3. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je neco jako indulona,ale ma to jen jinej nazev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pravě ja znam jen tu indulonu :grinning: :grinning: :grinning: ne , ale fakt supr se po ní opaluje :wink: :wink:
3. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
si stařešiny děláte prcku né? tož neserte mňa,nebo Vás vyměním :grinning: :grinning: to kdybyste viděli moji celulitidu :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro mě je ted celulitida to poslední co bych řešila
3. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak já se dala do dočítání a vy jste tady :grinning:
3. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tu ma i muj mladej ,a je vychrtlej jak,jak :confused: jako chrt :grinning:
3. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaalo tady je furt někdo :grinning:
3. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu,koukala jsem,že jste s Dadousem byly hlavní kecalky :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když vy ostatní na nas kašlete , tak co mame dělat :confused:
3. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous,díky Vám to tady žije :wink: Ale já jsem neměla přístup na net,tak proto tak dlouhá absence.Na chatě mám smůlu :angry:
3. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny , každej nesedí furt na netu :wink:
3. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,kdyz jste nas tady nechaly samotne :frowning2: :frowning2: To ja ji mam taky tu celulitidu a jeste zacinam byt pekne rosolovita :grinning: :grinning: Kdyz se navlecu do plavecek a udelam krok,to se to vlni jeste pul hodky nez se mi vse ustali :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty už jsi byla v plavkach jo?! :unamused: to ja ,jak si tady furt prohlížím ty těhotny pupíky, tak jsem tak v 15ym tydnu :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to teprv bude mazec az Roman odjede pristi tyden na tri tydny :confused: :confused: :confused: to me tady budete muset podporovat,jinak mi tady v dojclandu slehne :frowning2: :frowning2: :frowning2: sama samotinka,bez nikoho.bojim bojim
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj s nama to zmakneš, ale ti řeknu ,že bych se tam takhle sama asi zblaznila :confused: to umím podpořit co? :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne naposledy minuly rok,myslim teda.To ja jak nemusim tak do nich nejdu a kdyz uz jo,tak lezim jen na zadech at neni nic videt :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem se znamou na koupalisti,jen tak mimochodem Brazilka,telicko,ze i kdybys do ni prastila nic se na ni nehne,potvora pevna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem myslela,ze se budu k vode plizit.Chlapi zakopavali a zapominali zavirat usta :angry: :angry: :angry: :angry: a ja jak tvaroznice s kraterama v zadku vedle ni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pako :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda plavky? bych umrzla a mě je taky tedkom ta celulitida šumák,jen musím mazat,poctivě a to já jsem lempl tož to flákám :sweat_smile: ,no budu muset napravit.
holky hele to utíká já mylsím zítra začínám 7tt :grinning: :grinning: je to super,jen jsem pořád navená a to doslova nic nedělám a bolí mě často hlava,teda vždycky když odpo nejdu spát,takže po obídku tak zruba hodku a půl msím spinkat :wink:
3. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je katy jsem si ani nevšimla že už maš napsany tt :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek