IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. kvě 2009

jee zuzi ,si naše 😀 😀 😀 pzdravuj klučíky od tet 😉

meduna
autor
3. kvě 2009

dopichano.pocitam jeste zitra a v utery uz slus,taky uz mam prdel jak rozorany pole,ten agolutin mi dela pekny boule,no nebo ze by tak brutalni celulitida 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

pane to byl fofr 😉 co to je celulitida? 😀 😅 😀 😀 😀

chaala
3. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 ,alespoň pozdrav.Byli jsme od čtvrtka pryč a dneska jsme se vrátili.Zítra jedu na ten kurz s dítkama ze školy,návrta až ve středu.Tak snad to zvládnu. Musím Vás teprve dočíst,určitě se moc pobavím jako vždycky.

meduna
autor
3. kvě 2009

no konecne se tady ta holka nase ukazala 🙂 😉 ja drive tequilu,nebo jak se to pise,no a jinak jako VELKA DAMA vinko 😀 😀 😀 😀 😀 no pivko taky,alese vecer stupnoval,bylo po dame 😝 😝 😝

meduna
autor
3. kvě 2009

A Chaala se nam vratila,jak bylo na Petrovych kamenech,ve viru tance u ohne 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

Celulitida?taky vlastne nevim,ma pokozka je uplne hladka,pruzna a krasna od te doby co puzivam DOVE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

medu proto nechodím třeba na plesy, damy tam přijdou za DAMY a odchazej jak největší hovada 😀 😀 damy jedny 😀 😀
chaalo o nic jsi nepřišla, o víkendu jsme tu s medunkou placaly jen nesmysly 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

Zuzanka dokoupe nakrmi a pak prijde,posilam hudlanky klucickum 😉

dadous
3. kvě 2009

co to je dove 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

ja to znam,byvalej byl MUZIKANT 😝 😝 😝 videla jsem svoje 😝 😝 😝 A taky jsem hodne let pracovala v restauraci a baru 😝 😝 😝 😝 😝 nikdy vic

meduna
autor
3. kvě 2009

to je neco jako indulona,ale ma to jen jinej nazev 😀 😀 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 no pravě ja znam jen tu indulonu 😀 😀 😀 ne , ale fakt supr se po ní opaluje 😉 😉

katy81
3. kvě 2009

si stařešiny děláte prcku né? tož neserte mňa,nebo Vás vyměním 😀 😀 to kdybyste viděli moji celulitidu 😠 😠

dadous
3. kvě 2009

no pro mě je ted celulitida to poslední co bych řešila

chaala
3. kvě 2009

holky,tak já se dala do dočítání a vy jste tady 😀

dadous
3. kvě 2009

hele tu ma i muj mladej ,a je vychrtlej jak,jak 😕 jako chrt 😀

dadous
3. kvě 2009

chaalo tady je furt někdo 😀

chaala
3. kvě 2009

Medu,koukala jsem,že jste s Dadousem byly hlavní kecalky 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

no když vy ostatní na nas kašlete , tak co mame dělat 😕

chaala
3. kvě 2009

dadous,díky Vám to tady žije 😉 Ale já jsem neměla přístup na net,tak proto tak dlouhá absence.Na chatě mám smůlu 😠

dadous
3. kvě 2009

to je jasny , každej nesedí furt na netu 😉

meduna
autor
3. kvě 2009

no jo,kdyz jste nas tady nechaly samotne ☹ ☹ To ja ji mam taky tu celulitidu a jeste zacinam byt pekne rosolovita 😀 😀 Kdyz se navlecu do plavecek a udelam krok,to se to vlni jeste pul hodky nez se mi vse ustali 😀 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

ty už jsi byla v plavkach jo?! 😒 to ja ,jak si tady furt prohlížím ty těhotny pupíky, tak jsem tak v 15ym tydnu 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

a to teprv bude mazec az Roman odjede pristi tyden na tri tydny 😕 😕 😕 to me tady budete muset podporovat,jinak mi tady v dojclandu slehne ☹ ☹ ☹ sama samotinka,bez nikoho.bojim bojim

dadous
3. kvě 2009

neboj s nama to zmakneš, ale ti řeknu ,že bych se tam takhle sama asi zblaznila 😕 to umím podpořit co? 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

ne naposledy minuly rok,myslim teda.To ja jak nemusim tak do nich nejdu a kdyz uz jo,tak lezim jen na zadech at neni nic videt 😀 😀 😀 Byla jsem se znamou na koupalisti,jen tak mimochodem Brazilka,telicko,ze i kdybys do ni prastila nic se na ni nehne,potvora pevna 😀 😀 😀 😀 Tak jsem myslela,ze se budu k vode plizit.Chlapi zakopavali a zapominali zavirat usta 😠 😠 😠 😠 a ja jak tvaroznice s kraterama v zadku vedle ni 😀 😀 😀 😀

dadous
3. kvě 2009

si pako 😀 😀 😀

katy81
3. kvě 2009

teda plavky? bych umrzla a mě je taky tedkom ta celulitida šumák,jen musím mazat,poctivě a to já jsem lempl tož to flákám 😅 ,no budu muset napravit.
holky hele to utíká já mylsím zítra začínám 7tt 😀 😀 je to super,jen jsem pořád navená a to doslova nic nedělám a bolí mě často hlava,teda vždycky když odpo nejdu spát,takže po obídku tak zruba hodku a půl msím spinkat 😉

dadous
3. kvě 2009

je katy jsem si ani nevšimla že už maš napsany tt 😅