IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. kvě 2009

no tak se jdu postavit k tomu prknu 😝 😝 😝 se mi taaaak nechce 😕 pak ještě juknu 😉

katy81
3. kvě 2009

Jo jo,mám už tt,od utz 🙂 jdu se koukat z postýlky na telku,tak se loučím a zítra pa pa

Všem přeji pěkné sny 🙂

chaala
3. kvě 2009

Dadous,taky jsem dneska měla srazík se žehličkou,něco jsem požehlila,ale nebavímě to.

Katy,užívej si postýlku a odpočívej 🙂

meduna
autor
3. kvě 2009

no holky jdu taky ted pryc,prisel manza,tak jdu delat hodnou zenu Bozenu 😀 😀 😀 😀 😀 Pak jeste nakouknu,ted popijime kaficko a kecame.Zehlit nebudu,prejela jsem to pekne dlanema 😀 😀 😀 😀 😀 Zatim pa

chaala
3. kvě 2009

Medu,hodňoučká ženuška 🙂 A kam to Roman zítra jede,že budeš sama samotinká?

meduna
autor
3. kvě 2009

zitra ne az 14.5 a jede na Moravu ma tam sraz z gymplu. Tak to me tady holky moje budete muset oprasovat,jinak zesilim 😕 😕

meduna
autor
3. kvě 2009

ale tri tydny 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ jeste ze mam vas.Tak zatim pa

dadous
3. kvě 2009

panečku tak to se bude pěkně dlouho srážet 😀 mam vyžehleno, kluky sbaleny, tak ještě trošku pomazlit a zítra tu budu zas od odpoledne 😀 😀 😀

barunka0208
3. kvě 2009

Medu, s tím vyhlazením prádla to taky znám 😀 😀 😀 .

Zítra se nějak připojím z práce a budu s váma...

O víkendech my moc neinternetákujem 😀 😀 😀 😀

tak zatím a kdyby náhodou někdo byl na příjmu 🙂 , tak já jsem tu 😀 😀 😀

meduna
autor
3. kvě 2009

to jo musi to tam vsechno obrazit 😀 😀 😀 Tak se pekne pomazlete 😉 😉 😉 A zitra cau.CHaale preju prijemnou cestu a at ji deticky pekne poslouchaj(ten bic jsi si doufam vzala 😀 😀 😀 😀 )A vrat se nam v poradku.

tak dobrou noc holky 😉 😉

barunka0208
3. kvě 2009

Dobrou noc a já sem občas juknu, kbyby byl někdo nespavec jako dneska já 😀

barunka0208
4. kvě 2009

Holky, přeji vám co nejvíc pohodové pondělí...

Já byla nespavec až do půl čtvrté☹((, to se mi dlouho nestalo...., takže vypadám jak králíček, ale zase byl v noci rychlý internet, tak jsem studovala vše o IVF a inseminaci 😀 😀 😀

zatím pa a v polední přestávce napíši víc 😀

zuzana.79
4. kvě 2009

Dobré ranko zlatíčka moje!!!
U nás je hnusně 😒 .. Navíc mám asi zánět močáku a čeká mě žehlení.. No, řekněte sami, není to den na ho..o??? 🙂 ..
Barunko, koukej v noci spinkat!! Aź bude pinďa, nebo pinďové, tak už se nevyspinkáš!!! Věř mi!! 😉 A když už nespíš, tak máš koukat na stránky o svatbách.. Už zobeš prášky na IUI??
Medunko, zlatíčko tak ty jsi odedneška slamněná vdova?? Ale toho se dá i využí, ne?? 😉 ..To víš, že mi se o Tebe budeme starat, ale když dneska nebude krev pozitivní (já stále doufám, že bude!!! 😉 ..), tak bych vyrazila někam zapařit.. Jéé..Já bych šla pařit... Jsem se tě tuhle chtěla zeptat, jestli mají Geršáci taky 8.5. volno.. 😀 😀 A pak mi došlo, že jsem úplně blbá, že zrovna oni asi konec války,kterou prohráli slavit nebudou 😀 ..
Dadousku, já Tě tak obdivuju,že jsi pořád sama doma.. Mě by jeblo.. Můj ex. taky jezdil na montáže..Vždycky na týden.. Poslední půlrok našeho manželství už mi to bylo fuk.. Užívala jsem si 😎 ..Ale před tím jsem ten jeho odjezd vždycky obrečela..
Chaali, jaký byl víkend??? A kam dneska s mrňouskama vyrážíte??? Doufám, že né do ZOO, tam v tom dešti bude hrozný smrad 😒 ..A děti by byli mokrý a nastidlý..
A jak se má naše maminka Katka???? Už nečteš žádný kraviny?? Nic nestuduj a soustřeď se jen na mimi,jo??? Mě chtěl Honza v těhu odpojit net.. Pořád jsem něco studovala a pak se stresovala.. Studuj jen kočárky, oblečky a hračky, ju?? Jak Ti je?? Když zrovna nepliveš grilovací omáčky 🙂 ??
Klučíci chvíli spí, ale i tak by Vám určitě chtěli poslat uslintané pusinky 😉

zuzana.79
4. kvě 2009

Zlatíčka,
v albech jsou nějaké nové fotečky, tak koukněte 😉 ..

barunka0208
4. kvě 2009

Ahoj ZUzo,

také přeji krásný den.......

Prášky zobu od zítra, mám to doma , tak ted název nevím z hlavy, ale je to něco jako clobitech(přesne naépíši zítra)...... za chvilku jdu volat do Caru kdy tam mám přijet když 10 den vychází na neděli....

Zuzo, zaváděli vám to tam jednou nebo dvakrát????

No jen nevím jak to bude, protože příští měsíc chceme už to IVF a my máme v červenci odlítat do Řecka, tak to asi necháme až po..., ale to čekání zase ☹ a protokol pak budu mít krátky, to už mi doktorka řekla...., ty jsi měla krátký nebo dlouhý???

barunka0208
4. kvě 2009

Kouknu 😀 😀 😀

Já tam z domova hodím nějaké šaty co jsem objevila 😀 😀 😀

zuzana.79
4. kvě 2009

Baru, jen jednou... Škoda patnácti stovek 😉 .. Jestli se má chytit, tak se chytí.. A navíc to pak můžete posychrovat doma, příjemnějším způsobem 😉 😉 ..
Já měla dlouhý protokol. U nás krátký vůbec nedělají..Ale myslím, že nezávisle na délce protokolu, Ti to IVF vyjde přesně na červenec.. Ono to od rozhodnutí trvá tak 6 týdnů..Pojišťovna Ti musí schválit léky.. Tak to nech na srpen a už si miminko(a) pořídíš jako vdaná paní. 🙂

barunka0208
4. kvě 2009

Já zatím platila 350 za léky....

Tak to ani nevím, že to musí schválit pojištovna☹(((

meduna
autor
4. kvě 2009

ahojte holky,tak jsem z krve doma,kapanek jsem tam natahovala,sama tehotna a taky miminka,urcite jsem koukala jako silenec 😀 😀 😀 😀 😀 Jezisi hlavne at nedopadnu jako ta Miluna z jedna ruka netleska...ukradla dite 😲 😲 😲 Holky stale premyslim zda si mam nechat udelat tu hyster.ale kdo mi to udela?tady nikdo,protoze jsem si to posrala tim,ze jezdim do Cech a kolik to asi v Cesku stoji?

meduna
autor
4. kvě 2009

Zuzi fotky krasny,na jedne fotce jsou jak slunicka,puncochacky modre a tricicka zluta.Jeeee ja bych je tak opusovavala a ocuchankovavala,uplne je citim jak vonej miminkama 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana.79
4. kvě 2009

Medunko, a kdy bude výsledek z krve?? Já netuším, kolik u nás stojí hysteroskopie, protože tady to všechno hradí pojišťovna.. Ale mohl by to vědět třeba ten Hradecký, ale to není zrovna milej typ na konverzaci ☹ ..
Barunko, co Vám proboha v tom CARu říkají?? Tohle je taková základní info.. Kam chodíte??

meduna
autor
4. kvě 2009

ahoj Zuzi,vysledek bude dnes odpoledne.No Hradecaka se optam,protoze mi nic jineho nezbude ☹ ☹ jako slidim v netu a hledam ,sestrenka chce baracek Smoby Winnie Pooh,jeden jsem nasla,je s klouzackou ale psala mi,ze je jeste nejakej s houpackou a bazenkem ale nic teda najit nemuzu 😕 😕 😕 😕 fuj a vsechno stoji kolem 300eur 😝 😝 😝

barunka0208
4. kvě 2009

Holky místo teplýho oběda jsem si koupila takové placičky a jdu na chvilku za váma 😀

Zuzo, krásný fotečky a kluci krásně pasou koníčky😀

No rpávě, že mi tam toho zatím moc neřekli, až teprve ted to jsem se pořád ptala, moje opora byla se mnou, tak mi to pomohlo...., te djsem tam volala a v pondlí budu 11 den tak jsu na okuk 😀 vajíčka. doufám, že tam nějaký bude...chodím do Podolí

přisli mi lidi.......

meduna
autor
4. kvě 2009

ja tady nakukuju a az jsem z toho pripalila obed 🙄 🙄 🙄

meduna
autor
4. kvě 2009

Barunko,to si pis,ze tam bude,proc by nemelo byt?Poradne se rozkvokame 😀 😀 😀 😀

zuzana.79
4. kvě 2009

Baru a máš monitor natočenej tak, aby Ti na něj "pacoši"(výraz pro klienty) neviděli??? To je základ 😎 ..
Medunko, a k čemu je dobrej domeček od medvídka Pů??? Když to prcky přestane bavit už za 3 dny?? Už máš výsledek??? Jsem zvědavá!!!!

meduna
autor
4. kvě 2009

no ja to ti to reknu asi takhle,ja to taky nechapu ale kdyz ma nekdo penez,ze si s nima muze vytirat prdel,tak to ani neni pro to dite ale spis takova maserka pro rodice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja bych teda za to ty penize nedala.No vysledky,to jeste potrva,tady je to kapanek zpomaleny 😀 😀 😀 😀 Ale ja budu zase bekat az mi to reknou.Frau Ulbrich,negativ a me slehne 😝 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
4. kvě 2009

neboj Zuzi,Barca je fikana,nikdo to nepozna,ze si s nama pise v prac.dobe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ja tady budu az odpoledne od ctvrtka,bebebebe.Az prijdu z prace hned budu zhavit poc 😉

meduna
autor
4. kvě 2009

tak je to negativni ☹ ☹ ☹

zuzana.79
4. kvě 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢