IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
29. čer 2009
Dájo,jedeš dnes do té lékárny%kdyby jo,zeptej se mi na ten pergonal prosím
daja.w
29. čer 2009
Medu dnes ne,ale zítra jedu určo do města tak se zeptám na pergonal nebo pregnyl
medunaautor
29. čer 2009
Jééé Dáji ,ja to popletla,je to puregon
daja.w
29. čer 2009
jo ok tak se zeptám na puregon 😉
medunaautor
29. čer 2009
vařím kuře v papiňáku =-) tak doufám,že to nebouchne
daja.w
29. čer 2009
tak opatrně já teda v tym nevařím já mám z něho strach mě to připadá nějaký tenký ty plechy 😕 máti má ještě ten litinovej ten je dobrej,ale už se nevyrábí
medunaautor
29. čer 2009
no právě,ty starý jsou ok,ale tohle co mám já,nějak to divně funí,voda všude okolo,ještě 10 min a pak na to juknu,jsem v obýváku ale slyším to,jak tam funí =-)
daja.w
29. čer 2009
Medu ale opatrně na to jukni :-N jo já taky v tym párkrát vařila všude to prskalo funělo tak radši už v tom nevařím
medunaautor
29. čer 2009
ale zase je to super,že uvaříš rychle,než se s tím srát 2 hodiny 😃
daja.w
29. čer 2009
no to je pravda ale já se teho fakt bojím radši budu se stím 2hod srat mám ho doma 3 roky a vařila jsem v ním asi tak 3krát mám bobky 😞
medunaautor
29. čer 2009
je nějak dusno dneska :-p jsem kapánek poklidila,jako to můžeš dělat každý den,nechápu,kde se ten prach bere ]-(
lenkacar
29. čer 2009
čus bus ,do práce nejdu .ředitelka si vybrala asi menšího nerváčka 😃 😃 😃
lenkacar
29. čer 2009
a jestli má tady někdo pitomou otázku jestli je mi to líto ,tak popravdě odpovím ,,ne ,není ,,
medunaautor
29. čer 2009
no já jsem si to myslela,že to ti líto být nemusí,proboha,vždyť by ti přeskočilo,z parchatů 8-(
medunaautor
29. čer 2009
podle mě,to misej dělat uplný pohodáři,já rozhodně ne,zabila bych je a pak bych byla jak Viktorka někde u splavu
medunaautor
29. čer 2009
jdu zkrotit ten papiňák,nějak tam moc prská =-)
gabika01
29. čer 2009
leni gratuluju, dyť by ti z nich praskla hlava 😃 😃 😃
medu tak co byl výbuch nebo nebyl? =-)
a kde se fláká dadu? Snad už nehákuje?
gabika01
29. čer 2009
jo a co chceš vědět ohledně puregonu medu? já ho píchám jako zběsilá :-p
medunaautor
29. čer 2009
ale kámoška mi může nechat pero,tak potřebuji zjistit,kolik stojí náplň,ještě nevím jaké budu mít léky na další IVF
Papiňák ok :-p
medunaautor
29. čer 2009
Dadoušek hákuje,je to makač,ale jak dostane mimíska,hned s tím praští 🙂
daja.w
29. čer 2009
Ahojky Leni tak to je fajn že vybraly někoho jiného já bych taky na ně neměla nervy 8-( tak bude něco jiného 😉
Jsu zvědavá jak dopadly spermíci od Dády doufám že tam něco našly 😉 určo aspon na ty její vajucha 😉
medunaautor
29. čer 2009
však za chvilku dorazí a poví nám,jak se věci mají 😉
medunaautor
29. čer 2009
Dáji,co jsi dnes kuchtila?
lenkacar
29. čer 2009
že jo ,se nenecham nervit na starý kolena .. 😃 😃 😃 ,na dadu jsem taky zvědavá ,no a doufám ,že nějakej spermouš se našel ..já pera iniciativně vrátila ,z gonalu i puregonu ..
medunaautor
29. čer 2009
prej na starý kolena 😃 😃 😃 do těch máš ještě daleko 😉
lenkacar
29. čer 2009
já dnes kuchtila hranolky ,masíko a buchtu ..a konečně se mnou začal mluvit brácha ,kterej na mě 3týdny sral ,že jsem dala psa pryč
lenkacar
29. čer 2009
kdybys viděla vladíse hovno dělá a je o rok mladší a vrže dobře ,myslim ted jako kolena .. 😃 😃 😃 :-p
medunaautor
29. čer 2009
jo, a jakou buchtu jsi kuchtila?To mu to trvalo,nasraný tři týdny ]-(
medunaautor
29. čer 2009
to já vržu celá ]-(
lenkacar
29. čer 2009
jo to mu trvalo tvrdohlavci pitomýmu ,si myslel ,že si tu necham osrávat byt do konce života..buchtu rychlovku na plech s citron.polevou,je tak rychlá ,že jsem jí málem spálila

Začni psát odpověď...

Odešli