IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
29. čer 2009

no masenku na štávě s rýží a zeleninovou polévku 😉 Tři týdny ten měl ale výdrž 😠

meduna
autor
29. čer 2009

Dneska si tady asi moc nevrznu,Roman se vrací a musí přehrát vše co nafotila nahrál,to budou nervy z absťáku 😕 😠

lenkacar
29. čer 2009

jo ,ale to jsem musela dolézt já první at neblázní ,že je psovi dobře ..

nadis.h
29. čer 2009

Ahoj holky,

chtěla bych hodit info pro Medunku. Puregon náplň stojí v lekarně 600 IU od 6250 a výš...Chce to prozkoumat více lekaren ceny se můžou +- lišit.

daja.w
29. čer 2009

holky a co bude te dělat až vám bude pedasát 😠 to vás chlapy budou vozit na kriplkáře co 😀

meduna
autor
29. čer 2009

tak si ho měl vzít on,když mu to bylo tak líto

lenkacar
29. čer 2009

jo medu to je blbé jak jsem ted ta slamněnka tak můžu kecat až do alelluja

lenkacar
29. čer 2009

medu škoda mluvit sim tě ...a to jde koupit bez receptu ty náplně?

meduna
autor
29. čer 2009

nadis.h,díky moc za info,můžeš mi říct ještě na kolik je to přibližně dávek?Vůbec nevím,vživotě jsem ho neměla,teď naposled jsem měla jen merional

lenkacar
29. čer 2009

dají mojemu mužovi vrže všechno ..jen abych ho nevozila já mladšího ..

lenkacar
29. čer 2009

medu já měla posledně 1200uiu

meduna
autor
29. čer 2009

určo né,ale řekla bych doku ať mi písne recept,stejně mu budu muset zavolat,co mi jako předepíše,nevím určo už ne to stejné jak minule,protože si myslím,že mi tentokrát dá krátký protokol

blazenkaa
29. čer 2009

ahojkly holky tak jak pak je dneska

lenkacar
29. čer 2009

na mě puregon působil dobře ..blaži ahoj je nám blaženě když jsi dorazila

nadis.h
29. čer 2009

Medu záleží jaké dávky dostaneš. Většinou co čtu mají holky 225 jednotek. Tzn že na krátký protokol cca standart co holky píchají 11 dní bys potřebovala 2250 jednotek celkem. Pokud máš pokusy na pojišťovnu, pořád se Ti to vyplatí koupit za cenu doplatku co nabízejí CAR..Pro samoplátce je to strašně drahý... 😝 A nebo sehnat laciněji na netu od toho komu zbyl..Ale zjisti si nejdříve doplatek v CARu abys na tom neprodělala.. Např u nás v Gennetu se doplácí 4770 za Gonal či Puregon...

A nechci nikomu kazit chutě, ale já chtěla "ušetřit" vzala si Fostimon na pojišťovnu a zastavili mi to ještě před OPU páč mi nedorostli folíci... 😝

meduna
autor
29. čer 2009

ahoj Blaženko,jo blaženě nám je 😀

lenkacar
29. čer 2009

sežrala jsem kus melounu ,ještě to nemá tu cukernatou chuť 🙄

lenkacar
29. čer 2009

nadish ,ale to většinou nebývá tolik dní ty jednotky ,většinou tak 3 až 4 a pak se snižuje ,takže tolik jednotek to nebude 😉

blazenkaa
29. čer 2009

to jsem ráda že vám je blaženě koukám medu že zase nakupuješ a scháníš.
zdravím nadis.h

daja.w
29. čer 2009

jo já taky měla ten puregon a dobrý akorát mě zvyšovaly dávku protože hulím
Blaži ahojky tak z kolbenky konečně doma 😉

blazenkaa
29. čer 2009

jo jo daji akorát jsem přišla domu a začlo lejt jako z konve

blazenkaa
29. čer 2009

nadis ta cena mě docela zaráží já jsem neplatila nic akorád za prednisol a to jsou prášky a to bylo okolo 130 korun

daja.w
29. čer 2009

leni tak mě ze začátku daly 200jednotek pak 225 a zkončila jsem na 300jednotek a brala jsem to 12 dní ale já měla dlouhej protokol

lenkacar
29. čer 2009

já to měla na 3krát ,600 pak 300 a pak ještě 300

nadis.h
29. čer 2009

Já měla při tom přiblblym Fostimonu taky dávky jak pro koně.. 300IU denně a bylo mi to prd platný... Každopádně nečetla jsem o nikom komu by těch 2250 jednotek nestačilo,když je Puregon nebo Gonal. většinou ještě zbydou...

Taky zdravím Blaženko.. 😉

Daji a nevíš kolik jsi měla hodnotu FSH?? Já ho měla trochu vyšší..nejspíš asi taky proto že jsem hulila..Pak jsem přestala a spadlo mi to..

lenkacar
29. čer 2009

ty volís jdu mrknout do lejster at tu nemelu kravinky tak moment

nadis.h
29. čer 2009

Blazenko za co jsi nic neplatila? Za injekce? A jaké jsi měla? 😨 U nás se tahle cena 4770 doplácí za Puregon či Gonal..Fostimon a Merional je na pojišťovnu za ty se neplatí.

meduna
autor
29. čer 2009

jsem z toho magor,to se nepíchá každý den?Merional jsem do sebe píchala každý den a pak mi to taky zvýšil,protože jsem měla jen 4 vajucha,ale říkal,že to byla dávka pro vola 😝

lenkacar
29. čer 2009

takže 900,900j. dohromady

lenkacar
29. čer 2009

měla jsem 3dny po 200j. a zbylé dny po 150j.dlouhý protokol,k tomu puregonu už nic ,jenom pak pregnyl