• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no slejzá :grinning: konečně :grinning:
1. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde by jsem se flákala byla jsem do 3 v práci a potom jsem jela na bývalí barák kde jsem bydlela a stavila jsem se u známé aby jsem nemusela doma sekat že to zatím manža poseká a když jsem přijela domu tak ono nic manža seděl doma u telky tak jsem si šla zalejt a obrat kytičky a když jsem chtěla jít domu tak manža spal tak to sekání zbylo na mě poselala jsem uklidila venku a potom máma mi přinesla křemeňáky a tak jsem je ještě nakrájela a dala sušit a pak vana a jsem tu to je moje výmluva pro to kde se flákám myslela jsem že manžu roztrhnu jako hada :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous a co miminka už jsou u tebe
1. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty jses tak činila :wink: no to by mě taky nasralo :angry: ,ale tak to tě omlouvá že jsi tu nebyla i Medu :wink:
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si sedla k netu a manža se mě už ptá jestli už půjdu od pc no já už ho asi roztrhnu jako hada je vyspalej tak bude prudit
1. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
skočím si čoudnout a hned jsem tu
1. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mu řekla svoje by jen koukal s otevřenou hubou :grinning:
1. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě zajímalo co by jsi mu řekla
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že nemá prudit a že klidně může pokračovat dál ve spaní že jeho práci jsem už udělala tak at se do mě nesere :angry:
1. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem mu něco podobného řekla a co dadous a miminka
1. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj upracovaná Blaženko,ty jsi se teda dnes činila :wink: dájo,já takhle taky sežeru meloun,ale pak ,to je mazec na hajzlu :grinning: :grinning: :grinning: já tady litala,spocená,vlasy mám jak rozzuřený Bethoven :grinning: :grinning: :grinning: Dnes dusno jak kráva,ani list se nehne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď budu trošku abstinovat od koníka po dobu návštěvy,doufám,že nebudu nějaká nervní :grinning: :grinning: :grinning: jako příznak absťáku :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jakou návštěvu máš ?mrchu? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu dnes teda je hnus vedro i ted večer tak to se ani nedivím že jsi hotová :unamused: už to vidím jak zas záchod bude můj :grinning: asi si tam už dám rezervačku :grinning: neboj ty to tu pak doženeš :wink:
Blaži Dada už má mimíska u sebe :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to já jsem byla jak rozuřený dva bethovenové :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik jich má dajo
1. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě a krásný osmibuněčný :wink: a budou praštěný po ttatkovy a veselý po mámě :grinning:
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nádhera moc jí to přeju a držím jí moc městi.Moc jí to závidím a zároveň se těším až půjdu na druhý pokus :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky jí to mocinky přeji :slight_smile: neboj půjdem všichni znovu do boje :wink:
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a doufám že už to bude brzo.Od kdy se to počítá ty tři měsíce aby jsem mohla jít na další
1. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě řekly že můžu jít v srpnu tak už v té třetí mrše
1. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že by jsem se už na začátku srpna objednala aby jsem na to mohla jít co nejdříve
1. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to můžeš mě to teda tak řekly že už bych mohla :wink: ale my nato půjdem asi později nám to ted komplikují finance :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem tak nějak četla tak skus požádat rodinu jak ti radila zuzka myslíš že by vám třeba rodiče nebo babičky a dědové nepomohly
1. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to těžko máti už nám pomhla trochu při prvním pokusu a pak ještě půjčila ségře a je sama tak máti nee a bába to je to samý no uvidím,ale neboj do dalšího boje určo půjdem :wink: a já nejsu ten typ abych žebrala po rodině peníze takže pokud mi oni nic neřeknou já určo první nezačnu :zipper_mouth:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dadouš mi odjel, a ja jdu do pelechu, mam toho za dnešek nějak dost. holčičky mějte se krasně :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadou přeju ti hodně štěstí miminka a moc ti to přeju a hlavně to držím moc pěstičky :slight_smile: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se před nima o tom zmiň a navaž ta tu elektriku třeba se chytnou a přidají vám takyto tak dělám a docela to zabírá já taky nerada žebrám
1. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak krásné sny a pěkně se vyhajej :wink: pa pa pa jo a hlavně do růžova :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to nejsem to si je radši seženu jinak :wink: a nechci aby mě to pak někdo vyčítal že mě dávaly peníze nic a budu mít svatej klid :wink:
1. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek