• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak jo daji já jdu hají nebo ráno nevstanu tak se krásně vyspinkej do růžova a zítra se tu snad ukážu už dříve tak zatím pa páááááá a dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já půjdu zachvilku taky tak dobrou noc holčiny a sladký sníky :wink: pa pa pa
1. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: přeji krásný slunečný den :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tady možna bude slunečno :wink: jsem si trošku pospala :grinning:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dado :slight_smile: u nás je vedro jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mu říkáš trošku :sweat_smile: já většinou vstávám tak v 10hod :grinning:
2. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no ja jsem si musela dat budík na prašky, jinak bych je brala v 11 :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tu mame pradelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 25 stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo já to měla nastavený jak manža šel do práce čogl mě já vzala prášky a pokračovala ve spaní :grinning: nevím kolik je tu stupnů ale je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja nevím co mam dělat :unamused: když nemam nic dělat :grinning: mi z toho jebne, :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám já byla bud u netu a nebo jsem si pustila nějaký film :wink: dva dny jsem nic nedělala jen jsem umyla nádobí jinak nic :sweat_smile:
2. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uklidila,vytřela,utřela prach,vyprala,vysála,převlíkla peřiny a mám dost jsu spocená jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky u nás záplava jak bejk a nechce se mi nic a to jsem chtěla vladísovi upéct buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Leni a jseš v poho je to tam moc hrozný
2. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme zase vytopenej byt i celej barák od včera dodneška poledne nešla elektrika vyhořela tou vodou ....
2. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem bylůa na tahu a vracim se v podroušené náladě a přivítal mě plnej panelák lidí s kýblema a tma jak v prde..
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, ja musela vypnout pc pže tady byla buřka jako svina, a pořad leje, to je hruza, takhle ty povodně neskončej :frowning2:
2. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to ti teda nezávidím snad to bude dobrý ikdyž zas to počasí na to nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu se zase honí mraky a buří jak svina ale ještě neprší tak jsu zvědavá :confounded:
2. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zase leje to jen tak dobrý nebude ..ale neni to prudký ,hlavně že už opravili elektriku to je člověk úplně v pr..bez ní
2. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ti věřím Leni tak hlavně at už přestane pršet a opadne ta voda,to jo bez elektřiny nemůžeš nic a pak ty následky ledničky maržáky pokud dlouho nejde tak je to v prd..
2. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už svítí :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado tak to je dobře :wink: tu nespadla ani kapka ale černo tu bylo pěkně :confounded: a tak jak je mamino :wink:
2. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jsem takova chcípla, podbříšek pobolíva chvíly na pravo chvíly na levo :confused: jsem takova nějaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a připada mi že ten utrouš ze mě hned vyteče :confused:
2. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se tam prckové zavrtávaj a dělaj si místečko :wink:
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: už tady sedím na mičudě, klavesnici mam u brady :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a daji , nemam vubec potřebu kouřit, to bych u sebe vubec nečekala, :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale jde tě to psaní :grinning: tak to je dobře pokud nemusíš tak nekuř,ale když bude chut tak si klidně zapal :wink:
2. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rano, asi ze zvyku jsem si zapalila ke kafi a v pulce jsem to típla, druhou pulku jsem vybafla po obědě :sweat_smile: ale nekouříme už v kuchyni , dadouš včera chodil ven, a tady potahuju z okna :confused:
2. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to jseš dobrá :wink: mě to nepřestalo chutnat :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky čumím jak pero :grinning: jak jsem zodpovědna :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těším na večer, nam zas davaj katastrofu :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek