• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo jen běžte si dělat hamu papu :grinning: dobře se najíst je dobrý :wink:
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já na to nekoukám jak to napíšu tak to napíšu vůbec mě to nesere a doufám že na tu gramatiku taky moc nekoukáte
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem , jak tatar :slight_smile: Dadu, já bych taky koukala na bednu, ale nic mě extra nezaujalo ... možná Poseidon
2. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni :slight_smile: tak už máš manžu doma :wink:
2. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem si mísu ledovýho salátu ve sladkokyselým nálevu a určitě spasu všechno :grinning:
2. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já dnes nic včera jsem sežrala toho melouna a ráno se děly divy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme s Petrem mluvili o dalším pokusu... dáme ho asi hned v září či v říjnu .... vlastně další - bude první, za tento neúspěšný nám vrátí penízky a jedem od píky
2. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to co jsem přibrala při stimulce mám zase dole :wink: :slight_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vám za to vrací peníze???
2. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dájo, vím, o čem mluvíš ... já to mívám po melounu na etapy - první je celonoční čůrání a ráno příjde vyvrcholení :grinning:
2. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ti neoplodní vajíčka tj. když se o to ani nemohou pokusit, protože je např. jako já nemáš zralé tak ano - tento pokus se nepočítá a zítra mi vrátí celých 11.100,-
2. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jsem nevěděla tak jsu zase o něco chytřejší :wink: jo ráno bylo vyvrcholení :grinning: ale děsný
2. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jooo, viď :slight_smile: ....ale meloun mi za to vždycky stojí, ten si neodepřu ....mňam mňam!!
2. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ho mám taky moooc ráda :wink:
2. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ja pochopila, že vratí jen tu častku co platíš za transfer?
2. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji jakse ti to podařilo shodit ty kylča já by jsem potřebovala taky
2. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo co jsem přibrala tak mám dole :wink: nežeru jím až k večeru kolem páté já nemám hlad celej den jak je tak dusno
2. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by jsem asi umřela já jak se ráno nenasnídám tak mi je zle jak nevím co a kolik jsi nabrala
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nesnídám jen při stimulce jsem musela snídat kvůli práškům a to jsem teda měla co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem 6 kilo navrch
2. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ani při stimulce nesnidala, a stejně jsem nabrala 4 kila
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jám mám zatím 5 kilo nahóře ale myslím že to je i tím že jsem předtím shodila 14 kilo a je tu asi jojo efekt
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na prášky tam bylo napsaný že se musí brát po jídle tak jsem radši snídala no ale to byl pro mě teror :angry:
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka tak jsem tu po dlouhé době protože jse u mně nic nedělo a taky hodně práce.Chci poprosit o radu.Mám jít 2-3den menses na krev ale ta se nechce rozjet 2 dny už špiním a zítra bych to mněla už dostat ale v pondělí je státní svátek a pochybuju že bude někdo v Gennetu a v úterý to bude 5 den menses myslíte že to vadí???
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vlastně ja jsem žadny prašky nebrala, až ted ten prednison :sweat_smile:
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zas takový jojo efekty nikdy neměla většinou co přiberu tak dám dole já kdysy vážila strašně moc a za rok se mě podařilo zhodit 15 kilo a tak nějak se pořád držím :wink:
2. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dvojče, tak tam zajdi zítra :confused:
2. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale sestra mi říkala že první den je brzo a to ještě nevím jestli se rozjede zatím trochu špiním :frowning2:
2. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych brala špinění jako první den, když ja to vždycky dostanu najednou bez špinění :sweat_smile:
2. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam zítra zajdi a domluv se sní, ona ti určo řekne co a jak :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky mám bez špinění :sweat_smile: šup a teču jak oteklá :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek