• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu ale ja myslela jako že je chudak kvuli tomu že tě neba sex :confused:
4. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja vim,jsem pochopila :wink: jako furt dumam,kde je chyba,ze se mi to nevede,ale na ho..o prichazim. :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak na tohle by měli přijít snad doktoři ne? hele a nemužeš mít třeba tu alergii na spermie? vyšetřovaly tě na to?
4. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holky,
Medu, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to šíleně líto,prostě jsem myslela že to vyjde.

Zuzy,kluci jsou bezvadní,to jsou teda šibalci-si myslím užiješ až začnou lozit,vypadají jak andílci,ale v očích mají ďáblíka :grinning:

Baruško,hele třeba vyjde ta inseminace :wink: a když by né,tak pak ivf určo :wink:

Dadoušku,co stany? :grinning: :grinning: Chaala už je doma,ale mrkne až večír,co? no to já jsem už mrtvá a spím,přijde mi že jsem unavená čím dál tím víc

Jinak už to ví rodiče a babička,děda-Toníkovi,tak měli radost :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a jee štoura přišla :grinning: vydadana? chaala jela někam s těma prckama ne?
ja už chci taky někomu udělat radost :fearful: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ale vzdyt do me se spermo ani nedostane :grinning: :grinning: :grinning: To delaj mimo doktori.Do me uz davaj jen embrouse :frowning2: asi me nekdo nekdy vysetroval,ja byla na gyndach a v nemocnicich jednu dobu jako doma.Ale ja uz si to nepamatuju. :confounded:
4. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nam neco kup,nebo mi muzes poslat nejako cocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych mela velikou radost :grinning: :grinning: :grinning:
Katynko ja to vedela,nejak instinktivne,ze je to v prdeli :cry:
Chaala je na vylete s detickma,tak asi nejukne ani vecer,myslim,ze se vraci ve stredu :wink:
4. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a jo :sweat_smile: ja sem pako :confused: no počkej nejsem :confused: to je jedno že to uvařej venku, ale tvoje tělo třeba nechce, protože je vevnitř ta spermie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem pako :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš jako čočku :grinning: :grinning: ? nebo to je zas nějaká německá slovo? :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky sorry, ja jsem dneska nějaka zabržděna :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja nevim,nejradeji bych se hned chtela ptat ale KOHO!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: Udelam si termin u gyndare,ale pochybuji,ze mi nejaka vysetreni udela,jak jsem psala,nenavidej tady Cesko a doktory tam,protoze jim berou zakazniky.ja nevim,to je furt dokola,sama sebe se ptam a stejne to neprinese nic.Proste pojedu dal,jako ze se nic nestalo a na podzim si reknu v Plzni o to imuno,to uz me snad nezabije financne,kdyz tady ty kreteni na me dlabou :angry:
4. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty si neplatíš pojištění v čechach? :confused:
4. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
myslim cocku-jako penize,ne ze mi posles cocku.zradlo.Jo nemecky ani nevim jak se to rekne...jo uz vim Linse. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
to říkam že jsem mimo :grinning: :grinning: jsem si šla ohřat jidlo :grinning: a strčila jsem talíř :grinning: do lednice,je vedle mikiny, :confused: a šla jsem se psem ven a když jsem přišla :grinning: :grinning: :grinning: tak hledam v mikrovlnce ten talíř :grinning: :grinning: a to nic nepiju :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne neplatim,odhlasila jsem si ho,protoze bohuzel nemam tiskarnu na cocos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A tady si platim pojisteni,jelikoz pracuji.Ale oplodko tu stoji tak i tak 2500-3000Eur s tim,ze ti pulku zahradi pojistovna :grinning: :grinning: :grinning: trapaci jedni
4. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu,tak to je teda hrozný to jak se chovají k pacientům,a v Česku si zařídit nějakou gyndařku nejde?

Dadouši,jo jo tak to Ti nebaštíme že nic nepiješ :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je darda :confused: sis ho mohla přihlasit než jste do toho šly, a až by se povedlo, tak zas odhlasit :sweat_smile: ale to asi nejde? :confused:
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a comas dobreho?to se i to asi moc v lednicce neohralo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To ja zase nekdy jdu,ze jako neco vyhodim do kose...a otevru dvirka od pracky a sup do bubnu :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
néé katy fakt ,tady nemam ani kapičku :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: to mate drahej odpadak :grinning:
4. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi ne nevim.Tak ted jsme platili jakjsem uz psala 60 000,asi 2000eur.Nejhorsi,ze na to clovek maka jak debzo,vydelky tady hruza,holky pockejte az ten eurovej srac nabehne do Cech :frowning2: Ja vydelam 600 a jen najem je tolik. :confused: :confused:
4. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
n o tak z toho mam taky hruzu :rolling_eyes: to zkus někde zjistit, nikde přeci není dany jak dlouho musíš platit zdravotko? nehledě na to, že než ses odstěhovala, tak sis ho tady platila,ne?
4. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jo.Ten na me kouka co to jako delam :grinning: :grinning: :grinning: a ja si vesele vyhodim slupky od salamu do bubnu. :grinning: :grinning: :grinning: pak lovim ven :angry:
4. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo leze nam to všechno na mozek :grinning: :grinning: ale pračku meme naštěstí až v koupelně :grinning:
4. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo platila,protoze jssem pracovala.Ale tim jak jsem se odstehovala,jsem to zrusila,protoze nebylo z ceho platit,Roman me tady mel na krku,nez jsem zacla makat a byla jsem pojistena na neho,jeste ze to jde,protoze pak aby se clovek bal,kdyby potreboval doktora.no s tim pojistenim v Cesku neco vymyslim.
4. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja ji musim mit v kuchyni,do koupelny nedam nic,clovek pribere kilco a uz se tam neotocim,poslu nejake fotky az najdu
4. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hele zkus to ,ja myslím že se to dalo nějak vymyslet. Mít tak znamyho na pojištovně :fearful:
4. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no prave :fearful: prijdu pozdeji,Roman si potrebuje stahnout postu
4. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už asi hodinu sleduju tema "prasečí chřipka" :sweat_smile: a jen zíram, jak se tam kočky dohadujou :confused:
4. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jeste tohle,doufam,ze to brzy odtahne. :angry: :angry: :angry:
4. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek