IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
4. kvě 2009
neboj, 😉
medunaautor
4. kvě 2009
no neboj a pak chrocht chrocht 😃 😃 😃 😃
medunaautor
4. kvě 2009
jdu si vypit kaficko
dadous
4. kvě 2009
😃 😃 nééé 😃
dadous
4. kvě 2009
ale koukam že německo tam je taky http://www.novinky.cz/zahranicni/167951-hrozi-d...
katy81
4. kvě 2009
holky jdu do hajan,tak se loučím 🙂

ta chřipka je podle mě trochu zveličená,bude to jak ta ptačí,za chvíli to přejde 😉 doufám
dadous
4. kvě 2009
jasan 😉 dobrou mamimo :-N
medunaautor
4. kvě 2009
jo ja uz slysela,ze skopcaci chrochtaj taky
medunaautor
4. kvě 2009
dobrou noc Katy a pekne sny tam u vas na Morave 🙂 🙂 🙂
dadous
4. kvě 2009
holandani jsou větší chrochtaci 😃
medunaautor
4. kvě 2009
hlavne at tady nechrochtame my proboha 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jdu cumet na film,ale bacha 😉 nacuhuju stale 😃
medunaautor
4. kvě 2009
tak ja jse uz dobra prasnice(pytel bramburek)uz schazi jen to chrochtani 😃
dadous
4. kvě 2009
ty jo ja ted našla pytel esíček, tak jsme je s Karlem pojedly :-p :-p a jsem nějaka hotov :-N asi potahnu do pelíšku, na dnešek jsem se moc nevyspala 😕
medunaautor
4. kvě 2009
tak jo,pekne se vyhajni a nezalehni KADLA 😃 😃 😃 😃
medunaautor
4. kvě 2009
jo ja si taky koupim pejska,kdybys o nejakem peknem vedela?necomalinkateho a ne moc chlupateho.Prijeli by jsme si pro nej,balikem by nesel
dadous
4. kvě 2009
jee žes neřekla, včera se prodalo poslední karlovo mimi jukni do alba
medunaautor
4. kvě 2009
ju a tam na divanku haja Kaja jo?anebo ja uz jsemz toho jelen a pak je tam jeste takovej mini pejsanek a ten je bozi.
barunka0208
5. kvě 2009
jsem tady, sice se trošku míjíme... ale jsem tady....

Dneska odpoledne budu doma sama, tak bud psát 😃

Pročetla jsem si vaše mailíky..... rak jsem v obraze 😃

Medu, já se zamilovala asi před 10 lety do americkýho kokra,a od té doby po něm toužím..., doma ho mám slíbenýho, ale až jednou.... koukni na něj jak vypadá, má takovou spláclou hla 😃

Zkusím ho najít a poslat jak odkaz😉

Jinak ted jsem polkla prvního clostíka 😃

Dadouš , na Karla jdu kouknou 😃 , já nejdřív nechápala na koho jdeš na lehnout 😃 😃 😃
barunka0208
5. kvě 2009
Hledám nějakou pěknou fotku, ale nemůžu najít 😞, líbí se mi takovej maličkej flekatej a hlavně
spláclá hlavička 😃, našla jsem jen samé nějaké větší a moc chlupaté a nančinčané...

http://mikiehamistu.ic.cz/fotogalerie/index.htm

Dadouš, koukala jsem na fotečku pesjkové jsou krásný😃

Medu, ted jsem si vzpomněla, taky tam u vás chodí místnáci oblečený do těch lacláčovej zelenej kalhot 😃??,
medunaautor
5. kvě 2009
ahoj Barunko 😉 jo jak je tady treba Volksfest nebo nejaka jina slavnost,tak to tahaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja ne =-)
zuzana.79
5. kvě 2009
Ahojky berušky,
moc Vás zdravím při úterku!! Jak se máte?? U nás je hnusně, tak nejdem ani kočárkovat.. Ale jinak je docela sranda s klučíkama.. Filípek zrovna bere Jeníčkovi deku.. Leží pod jednou na hrací dece 🙂 ..Kloučci už začínaj být strašně čitelný co se týče charakteru.. Jeníček miluje plyšáčky a pořád je otlapkává 🙂..Filípek miluje telku..To je asi jediné, co má po mě.. Pořád si teď cumlá tričko.. Jak je venku trochu chladno, tak jsem jim zase dala přes bodíčka trička a on ho má furt v pusince 🙂)..Je s nima už legrace, což je bezvadný.. Jak jsem doma pořád sama, tak mě kluci pěkně rozptylujou..
Doufám, že jste všechny v pořádku a opatrujete se!!
Pa Zuza
barunka0208
5. kvě 2009
Já ty fešácký oblečky okukovala v Regensburgu, a docela jsme se nasmáli, kdybch se přivalila do práce v nabraných šatečkách se zásterkou.... 😃 do by klienti koukali 😃 😃 😃

Zuzo,ted tady byla za mnou ta kamrádka, jdou na odběr vajíček v pátek a na transfer v pondělí a nechají si šoupnou dvě 😃 😃 😃 , vyřídila, jsem jí, od tebe, že dve jsou prima at se toho nebojí..., že se to dá zvládnout... 😃

Ráno bylo na teploměru 5 stupnů, fuj ]-( ]-(, ale snad se zase brzo oteplí🙂.
medunaautor
5. kvě 2009
Ahoj tady taky zima jak v pr...i,ani nevim kolik je na teplomeru radsi se nedivam,jinak jsem dnas teda naladena,ze bych si dala pesti,docela jsem agresivni,rvu tady na morcata,pac furt hryzou mrize. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Pecu buchtu,tak snad ji nespalim :-p zuzi hod nam zase nejake fotecky,to potesi dusicku.

barunko ten oblecek pro zensky se jmenuje Dirndl 😃 😃 😃 😃 no oni tam vzdy pekne vyzenou kozenky a to je neco pro chlapi,ale ja nemam co vyhanet bohuzel 😃 😃 😃 😃
barunka0208
5. kvě 2009
Já taky toho nemám moc vyhánět, tak tomu pomáhám pušapkou 😃 😃 😃
dadous
5. kvě 2009
hojda 🙂 rano jsme měli 0 stupnu :-p brr. na pelechu leží charles(karel) a to štěně je jedno z jeho potomku :-N se mu v březnu narodilo 6 štěnat =-) teda jemu ne 😃 ale jeho nevěstě 😃
medunaautor
5. kvě 2009
a kdy si Charles zase uzije?ja bych si objednala.Ale panicka mu asi jen tak nedopreje co? 😃 😃 😃 😃 😃

Moje pusapka to je hotovej molitan,jak to peru pri tom mnozstvi to schne i v parnem lete 3 dny 😃 😃 😃 😃 😃
dadous
5. kvě 2009
koukam že jsme na tom stejně 😃 😃
panička by dopřala, ale není skym 😃
barunka0208
5. kvě 2009
já si udělala balkonek, tak doufám, že mi to neznrzne😞((

Ale Dadu, ty jsi tam ve větší nadmořské😃 výšce, tady na té naši placce snad nula v noci nebyla...

Holky já mám molitánek i v plavkách 😃 😃 😃
barunka0208
5. kvě 2009
Holky, posílám krátkej vtípek z mailu.-)))

----------------------------------------------------------------------------------------
# Dva údržbáři.
# "Dej mi francouzák"........................... "Klíč, ty kreténe" !!!!
barunka0208
5. kvě 2009
tak ještě půl hodinky a balím to tady 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli