• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
neboj, :wink:
4. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no neboj a pak chrocht chrocht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu si vypit kaficko
4. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: nééé :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu do hajan,tak se loučím :slight_smile:

ta chřipka je podle mě trochu zveličená,bude to jak ta ptačí,za chvíli to přejde :wink: doufám
4. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan :wink: dobrou mamimo :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo ja uz slysela,ze skopcaci chrochtaj taky
4. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrou noc Katy a pekne sny tam u vas na Morave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holandani jsou větší chrochtaci :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hlavne at tady nechrochtame my proboha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu cumet na film,ale bacha :wink: nacuhuju stale :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ja jse uz dobra prasnice(pytel bramburek)uz schazi jen to chrochtani :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo ja ted našla pytel esíček, tak jsme je s Karlem pojedly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem nějaka hotov :sweat_smile: asi potahnu do pelíšku, na dnešek jsem se moc nevyspala :fearful:
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jo,pekne se vyhajni a nezalehni KADLA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo ja si taky koupim pejska,kdybys o nejakem peknem vedela?necomalinkateho a ne moc chlupateho.Prijeli by jsme si pro nej,balikem by nesel
4. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jee žes neřekla, včera se prodalo poslední karlovo mimi jukni do alba
4. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ju a tam na divanku haja Kaja jo?anebo ja uz jsemz toho jelen a pak je tam jeste takovej mini pejsanek a ten je bozi.
4. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tady, sice se trošku míjíme... ale jsem tady....

Dneska odpoledne budu doma sama, tak bud psát :grinning:

Pročetla jsem si vaše mailíky..... rak jsem v obraze :grinning:

Medu, já se zamilovala asi před 10 lety do americkýho kokra,a od té doby po něm toužím..., doma ho mám slíbenýho, ale až jednou.... koukni na něj jak vypadá, má takovou spláclou hla :grinning:

Zkusím ho najít a poslat jak odkaz:wink:

Jinak ted jsem polkla prvního clostíka :grinning:

Dadouš , na Karla jdu kouknou :grinning: , já nejdřív nechápala na koho jdeš na lehnout :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hledám nějakou pěknou fotku, ale nemůžu najít :frowning2:, líbí se mi takovej maličkej flekatej a hlavně
spláclá hlavička :grinning:, našla jsem jen samé nějaké větší a moc chlupaté a nančinčané...

http://mikiehamistu.ic.cz/fotogalerie/index.htm

Dadouš, koukala jsem na fotečku pesjkové jsou krásný:grinning:

Medu, ted jsem si vzpomněla, taky tam u vás chodí místnáci oblečený do těch lacláčovej zelenej kalhot :grinning:??,
5. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj Barunko :wink: jo jak je tady treba Volksfest nebo nejaka jina slavnost,tak to tahaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ne :confused:
5. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky berušky,
moc Vás zdravím při úterku!! Jak se máte?? U nás je hnusně, tak nejdem ani kočárkovat.. Ale jinak je docela sranda s klučíkama.. Filípek zrovna bere Jeníčkovi deku.. Leží pod jednou na hrací dece :slight_smile: ..Kloučci už začínaj být strašně čitelný co se týče charakteru.. Jeníček miluje plyšáčky a pořád je otlapkává :slight_smile:..Filípek miluje telku..To je asi jediné, co má po mě.. Pořád si teď cumlá tričko.. Jak je venku trochu chladno, tak jsem jim zase dala přes bodíčka trička a on ho má furt v pusince :slight_smile:)..Je s nima už legrace, což je bezvadný.. Jak jsem doma pořád sama, tak mě kluci pěkně rozptylujou..
Doufám, že jste všechny v pořádku a opatrujete se!!
Pa Zuza
5. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ty fešácký oblečky okukovala v Regensburgu, a docela jsme se nasmáli, kdybch se přivalila do práce v nabraných šatečkách se zásterkou.... :grinning: do by klienti koukali :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo,ted tady byla za mnou ta kamrádka, jdou na odběr vajíček v pátek a na transfer v pondělí a nechají si šoupnou dvě :grinning: :grinning: :grinning: , vyřídila, jsem jí, od tebe, že dve jsou prima at se toho nebojí..., že se to dá zvládnout... :grinning:

Ráno bylo na teploměru 5 stupnů, fuj :angry: :angry:, ale snad se zase brzo oteplí:slight_smile:.
5. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj tady taky zima jak v pr...i,ani nevim kolik je na teplomeru radsi se nedivam,jinak jsem dnas teda naladena,ze bych si dala pesti,docela jsem agresivni,rvu tady na morcata,pac furt hryzou mrize. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Pecu buchtu,tak snad ji nespalim :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuzi hod nam zase nejake fotecky,to potesi dusicku.

barunko ten oblecek pro zensky se jmenuje Dirndl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no oni tam vzdy pekne vyzenou kozenky a to je neco pro chlapi,ale ja nemam co vyhanet bohuzel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky toho nemám moc vyhánět, tak tomu pomáhám pušapkou :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda :slight_smile: rano jsme měli 0 stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: brr. na pelechu leží charles(karel) a to štěně je jedno z jeho potomku :sweat_smile: se mu v březnu narodilo 6 štěnat :confused: teda jemu ne :grinning: ale jeho nevěstě :grinning:
5. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a kdy si Charles zase uzije?ja bych si objednala.Ale panicka mu asi jen tak nedopreje co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moje pusapka to je hotovej molitan,jak to peru pri tom mnozstvi to schne i v parnem lete 3 dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam že jsme na tom stejně :grinning: :grinning:
panička by dopřala, ale není skym :grinning:
5. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já si udělala balkonek, tak doufám, že mi to neznrzne:frowning2:((

Ale Dadu, ty jsi tam ve větší nadmořské:grinning: výšce, tady na té naši placce snad nula v noci nebyla...

Holky já mám molitánek i v plavkách :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, posílám krátkej vtípek z mailu.-)))

----------------------------------------------------------------------------------------
# Dva údržbáři.
# "Dej mi francouzák"........................... "Klíč, ty kreténe" !!!!
5. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě půl hodinky a balím to tady :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek