• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: :grinning: to je dobry :grinning:
5. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobry,ja jsem si ty dva debili hned predstavila
5. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jake i,y tak asi ma byt ty debili?nemam se kohoptat,muj cestinar neni doma :confused:
5. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je ja uz mam prujem,jak vim ze jdu ve ctvrtek do super kolektivu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
balkonek bych tak rada a kyticky,ale nemam :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaja je udrzovanej samecek,jak na neho tak koukam,je to ten jak lezi at jsem v obraze :confused:
5. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo :grinning: ten starej fotr :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten vtip je super!! Holky o jakém Kájovi je řeč???
Jinak Medunko, správně jsou to Ti debilové, případně Ti debili :grinning: Tak jsi to napsala správně :grinning: ..Jinak fotečky jsem dávala včera.. Nový musím teprve stáhnout :slight_smile:..
To je dobrý, Barča od chází od PC, když jde z práce a Dadouš přichází k PC, když přijde z práce :slight_smile: .. Dadoušku, by Vám mohli v práci pořídit počítač, ne??
5. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka :slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon malyho notase :sweat_smile: Karel je naš pes :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prijdu pozdeji :frowning2: :frowning2: :frowning2: jede sem navsteva,tak musim predstirat jak jsem v poho a nad veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: piju uz ted cajik na nervy.tak zatim cusik
5. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si dát panáčka??? než ten čajík :grinning:
5. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy, :wink:
no barčo ale už jen minutku vid? :grinning:
5. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je teda den,jsem celý den lítala po městě,ale koupila jsem si jahody,dárek pro kamošku,konečně si přetřídila oblečení a dopředu dala letní,no vyšla jsem na lehko,a byla mi zima :unamused: ale ve kšeftech naštěstí bylo teplo

Zuzko,tak to musí být švanda a klukama,věřím že se vůbec nenudíš :wink: už se taky těším :grinning: :grinning:

Medu,buchtu bych taky chtěla udělat jen mi chybí ingredience,ale zítra jdu na nákup a jdu na to :wink: kamoška mi dala super recept

Dadouši a Baru,já taky měla push-upky,jinak bych byla plošina,no ted to trochu povyrostlo,tak mám napcháno :grinning:
5. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čajík na nervy je taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Medu snad to bude ok
5. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadouš, já už jsem doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sama tak se vám můžu věnovat :grinning:

Kary, já už beru ode dneška ten clostík a po tom prý taky rostou :grinning: , tak vám budu referovat :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru já clostík,měla taky,ale teda nějak prsa mě teda nerostly :confused: :confused: třeba budeš ty ta psratka :grinning:
5. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, clostík jsi brala kvůli IVf nebo jsi taky předtím byla na inseminaci???

No já bych chtěla být jen ta prsatka, ale ono to poroste asi všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky clostík :grinning:
5. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu, zatím nerostou :angry:
5. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale porostou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to mam tak, že ve předu o něco větší než lopatky :grinning: :grinning: :grinning: a to když jsem před dvěma lety zhubla asi o 5 kilo, tak lopatky jednoznačně vedly :grinning: :sweat_smile: :confused:
5. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzo, při té inseminaci, co jsi brala po costíku, abych na něco nezapomněla....já doberu clostík v sobotu a jedu tam až v pondělí....
5. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
že vám sem lezu, cože zabírá na ty prsa? že bych si to obstarala :grinning:
5. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vyhnaný :wink: dvojky pusapkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska ty mladý holky mají takovou nadílku :grinning: , ale ono to je po té antikoncepci
5. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to m y právě zjištujeme :grinning: :grinning: :grinning: ale opticky co nejvíc nacpaná pušapka, horší je kdyby se měl člověk pak svlíknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja brala antiko asi rok a žadny změny jsem nepozorovala :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru po antiko asi ne, páč to já brala leta a stejně mám prsa po tatínkovi :grinning: tak svlíkám se už jen doma a manže je zvyklej, takže v tom to není.....ale z hovna bič neupleteš ani pušapkou :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak už jedině plastika :confused:
5. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek