IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. kvě 2009

medu ale ja myslela jako že je chudak kvuli tomu že tě neba sex 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

ja vim,jsem pochopila 😉 jako furt dumam,kde je chyba,ze se mi to nevede,ale na ho..o prichazim. 🙄

dadous
4. kvě 2009

no tak na tohle by měli přijít snad doktoři ne? hele a nemužeš mít třeba tu alergii na spermie? vyšetřovaly tě na to?

katy81
4. kvě 2009

zdravím holky,
Medu, ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to šíleně líto,prostě jsem myslela že to vyjde.

Zuzy,kluci jsou bezvadní,to jsou teda šibalci-si myslím užiješ až začnou lozit,vypadají jak andílci,ale v očích mají ďáblíka 😀

Baruško,hele třeba vyjde ta inseminace 😉 a když by né,tak pak ivf určo 😉

Dadoušku,co stany? 😀 😀 Chaala už je doma,ale mrkne až večír,co? no to já jsem už mrtvá a spím,přijde mi že jsem unavená čím dál tím víc

Jinak už to ví rodiče a babička,děda-Toníkovi,tak měli radost 🙂

dadous
4. kvě 2009

a jee štoura přišla 😀 vydadana? chaala jela někam s těma prckama ne?
ja už chci taky někomu udělat radost 😨 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

no ale vzdyt do me se spermo ani nedostane 😀 😀 😀 To delaj mimo doktori.Do me uz davaj jen embrouse ☹ asi me nekdo nekdy vysetroval,ja byla na gyndach a v nemocnicich jednu dobu jako doma.Ale ja uz si to nepamatuju. 😖

meduna
autor
4. kvě 2009

tak nam neco kup,nebo mi muzes poslat nejako cocku 😀 😀 😀 😀 to bych mela velikou radost 😀 😀 😀
Katynko ja to vedela,nejak instinktivne,ze je to v prdeli 😢
Chaala je na vylete s detickma,tak asi nejukne ani vecer,myslim,ze se vraci ve stredu 😉

dadous
4. kvě 2009

a jo 😅 ja sem pako 😕 no počkej nejsem 😕 to je jedno že to uvařej venku, ale tvoje tělo třeba nechce, protože je vevnitř ta spermie 😀 😀 😀 😀 😀 jsem pako 😀 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

myslíš jako čočku 😀 😀 ? nebo to je zas nějaká německá slovo? 😀 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

holky sorry, ja jsem dneska nějaka zabržděna 😀 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

ja nevim,nejradeji bych se hned chtela ptat ale KOHO!!!!!! 😨 😨 😨 Udelam si termin u gyndare,ale pochybuji,ze mi nejaka vysetreni udela,jak jsem psala,nenavidej tady Cesko a doktory tam,protoze jim berou zakazniky.ja nevim,to je furt dokola,sama sebe se ptam a stejne to neprinese nic.Proste pojedu dal,jako ze se nic nestalo a na podzim si reknu v Plzni o to imuno,to uz me snad nezabije financne,kdyz tady ty kreteni na me dlabou 😠

dadous
4. kvě 2009

a ty si neplatíš pojištění v čechach? 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

myslim cocku-jako penize,ne ze mi posles cocku.zradlo.Jo nemecky ani nevim jak se to rekne...jo uz vim Linse. 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

to říkam že jsem mimo 😀 😀 jsem si šla ohřat jidlo 😀 a strčila jsem talíř 😀 do lednice,je vedle mikiny, 😕 a šla jsem se psem ven a když jsem přišla 😀 😀 😀 tak hledam v mikrovlnce ten talíř 😀 😀 a to nic nepiju 😅

meduna
autor
4. kvě 2009

ne neplatim,odhlasila jsem si ho,protoze bohuzel nemam tiskarnu na cocos 😀 😀 😀 😀 A tady si platim pojisteni,jelikoz pracuji.Ale oplodko tu stoji tak i tak 2500-3000Eur s tim,ze ti pulku zahradi pojistovna 😀 😀 😀 trapaci jedni

katy81
4. kvě 2009

Medu,tak to je teda hrozný to jak se chovají k pacientům,a v Česku si zařídit nějakou gyndařku nejde?

Dadouši,jo jo tak to Ti nebaštíme že nic nepiješ 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

tak to je darda 😕 sis ho mohla přihlasit než jste do toho šly, a až by se povedlo, tak zas odhlasit 😅 ale to asi nejde? 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

a comas dobreho?to se i to asi moc v lednicce neohralo co? 😀 😀 😀 😀 To ja zase nekdy jdu,ze jako neco vyhodim do kose...a otevru dvirka od pracky a sup do bubnu 😀 😀 😵

dadous
4. kvě 2009

néé katy fakt ,tady nemam ani kapičku ☹

dadous
4. kvě 2009

😀 😀 to mate drahej odpadak 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

asi ne nevim.Tak ted jsme platili jakjsem uz psala 60 000,asi 2000eur.Nejhorsi,ze na to clovek maka jak debzo,vydelky tady hruza,holky pockejte az ten eurovej srac nabehne do Cech ☹ Ja vydelam 600 a jen najem je tolik. 😕 😕

dadous
4. kvě 2009

n o tak z toho mam taky hruzu 🙄 to zkus někde zjistit, nikde přeci není dany jak dlouho musíš platit zdravotko? nehledě na to, že než ses odstěhovala, tak sis ho tady platila,ne?

meduna
autor
4. kvě 2009

no to jo.Ten na me kouka co to jako delam 😀 😀 😀 a ja si vesele vyhodim slupky od salamu do bubnu. 😀 😀 😀 pak lovim ven 😠

dadous
4. kvě 2009

no jo leze nam to všechno na mozek 😀 😀 ale pračku meme naštěstí až v koupelně 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

jo platila,protoze jssem pracovala.Ale tim jak jsem se odstehovala,jsem to zrusila,protoze nebylo z ceho platit,Roman me tady mel na krku,nez jsem zacla makat a byla jsem pojistena na neho,jeste ze to jde,protoze pak aby se clovek bal,kdyby potreboval doktora.no s tim pojistenim v Cesku neco vymyslim.

meduna
autor
4. kvě 2009

ja ji musim mit v kuchyni,do koupelny nedam nic,clovek pribere kilco a uz se tam neotocim,poslu nejake fotky az najdu

dadous
4. kvě 2009

hele zkus to ,ja myslím že se to dalo nějak vymyslet. Mít tak znamyho na pojištovně 😨

meduna
autor
4. kvě 2009

no prave 😨 prijdu pozdeji,Roman si potrebuje stahnout postu

dadous
4. kvě 2009

tak už asi hodinu sleduju tema "prasečí chřipka" 😅 a jen zíram, jak se tam kočky dohadujou 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

no jeste tohle,doufam,ze to brzy odtahne. 😠 😠 😠