• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Daji, tady už to leje. Hnus,¨a houby taky, fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli tak mi houby mňamky mňam :slight_smile: ale i takový párek v rohlíku :wink: a nebo hambáče ježiš zas si dělám chutě :grinning:
6. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ty budeš prodávat,po dobu prázdnin?Houby mám ráda ,ale nějak je poslední dobou nemůžu jíst,je mi zle po nich
6. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo medunko, budu. Prodávám i když chodím do práce. Máme otevřeno hlavně odpoledne, takže když má manža šichtu, tak jdu z práce do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady jsou dnes obr průtrže,ale teď momentálně přestalo,tak vypadneme na chvilku do lesa,potřebuji se vyvětrat a taky koupit chleba
6. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdy jako odpočíváš?
6. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
minule dělala teta masáky,tak jsem si pošmákla ale pak mě bolel žlučník
6. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No medu, moc neodpočívám, ale tam to naštěstí není nějaká velká honička, takže si tam i něco přečtu, sednu si, dám si káu. No ale je to náročné.
6. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli tak to musíš být utahaná jak pes
6. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo daji, někdy jo. Hlavně když je třeb ještě nějaká akce. Bývají zápasy dětských hokejových klubů, taky u nás trénoval náš hokejový reprezetační tým, krasobruslení atd.
6. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možná je to pro tebe i dobré,že si tam vyčistíš hlavu od školy a jiných věcí.
6. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš docela i záhul a makačku,ale penízky jsou potřeba taky bych ted neco potřebovala jako práci ale tu nic není
6. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se obéknout a popohnat toho lenochoda :grinning: jinak se nevyhrabem.Juknu později,zatím ahoj a pěkný sváteční Husovský den
:slight_smile:
6. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to děláme jenom kvůli penězům. Teď se to hodí, mimi něco stojí a to ještě ani žádné není :wink: :grinning: :frowning2:
6. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky! Jak se máte? Hlásím, že tady u nás se právě zatáhlo, ale dopoledne jsem stihla dát dvakrát bazének takže pohoda. Ve středu jdu už do práce :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to pakec viď s těma penězma,taky chodím ještě jak debil uklízet k babě,no ale miminka stojej
6. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Olásku,zdravím.Tak jdu ať se vykopeme :angry:
6. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokud jde makat, tak budu. Něco maličko alespoň našetřit. I když i tak to moc nejde. Vždycky se zase něco posere doma - pračka, televize atd. :angry:

Ahoj oli, jak je?
6. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to máte pravdu no budu muset víc rozhodit sítě :wink:
Oli ahojky takže ty tak vegetíš to je dobře no ale už budeš zase kolbenit :wink:
6. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, je dobře... :wink: , už se docela těším mezi lidi. Potřebujeme korunky, chceme ještě v září někam za teplíčkem tak se musíme přemoct a dělat :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon přijdeš na jiný myšlenky a pak se pěkně odpočinete na dovolený a pak všechno půjde samo :wink:
6. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dájo, je blbý, že u vás je to s prací tak zabitý ... příbuzní od manžela bydlí na Semilsku a tam bývaly kdysi textilky a sklárny, ale to je minulost - všechno je pryč a práce tím pádem taky ... lidi se tam mají mizerně
6. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, uvidíme... chtěla bych změnit práci na podzim - už si ani nepamatuju, co to je těšit se do práce .....takže těch cílů je teď víc ... miminko tak nějak odsouvám.... uvidíme
6. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to ted děs tady bylo OP Prostějov tam se šilo a krachlo to a z tama je nejvíc propuštěných a to nemluvím o dalších fabrikách :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ani bigádníky do obchodu neberou tak nevím co seženu
6. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme chtěly s manžou jít v srpnu do dalšího boje teda on tvrdí že půjdem v tom srpnu,ale moc tomu nevěřím spíš to bude později skrz peníze já na pracáku mám houby a manža má teda pěknou výplatu ale nějak z toho neušetříme
6. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíte ... ani září není špatný měsíc :slight_smile: Je mi jasný, že se blbě šetří. My paradoxně s penězi problém nemáme, ale to miminkovský nadšení mě po tom zklamání přešlo.... Taky mi došlo, jak jsem tím byla posedlá a že zkrátka musím přestat tlačit na pilu jinak z toho picne nejen mě , ale i Petra a ještě tím ohrozím náš vztah. Je mi 29 takže nemusím ještě tak kvaltovat :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo třeba se něco šikne uvidíme :wink: to je jasný čím víc na to myslíš tím víc to nejde znám to když jsem ještě nevěděla že normální cestou to nejde tak každej měsíc čekání na mrchu a vždy přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ted už jsem v poho prostě jednou to vyjde a tomu věřím :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát mě někdy na mě příjde lítost když vidím těhule a nebo ted to bylo že třeba sestřenka je v tom no prostě závidím ale přeju jim to všem :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: určitě, taky nepochybuju, že to výjde :slight_smile: každá k miminku dojdeme nějakou cestou ......
6. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dájo, to je naprosto normální... tu lítost znám taky ....kamarádky, které ani nechtěly nebo k dětem nemají takový vztah otěhotněly a já furt níc .... to jsou pak hořký slzy .... taky všem přeju, ale prostě to bolí .....
6. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek