IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
8. črc 2009
no dole zapatlana od toho utroše, a nafoukla už nejsem ale kozy pořad velky a bolavy :-N
lenkacar
8. črc 2009
bud ráda dobré znamení já kozeny neměla a bylo prd ..
lenkacar
8. črc 2009
jestli na mě zase bude dneska dělat těhotné oči tak ho pobleju ... ]-( ]-( ]-( ]-( manžela
dadous
8. črc 2009
😃 😃 jak vypadaj těhotny oči 😃
lenkacar
8. črc 2009
to neznáš? já už to znám ,při první stimulaci jsem dostala dárek ,,těhotenský deník,, a pořád na mě kouká a ptá se jestli mi nenei špatně a kdybych řekla že jo ,to by bylo radosti ..hm ale má smolíka ,ještě to neni zarafnutý tak mi nemůže být logicky špatně ..
dadous
8. črc 2009
a kdy se zahryzavaj?
lenkacar
8. črc 2009
asi do 4dnů
dadous
8. črc 2009
ty jo kdyby to tak člověk poznal , že jsou zahryzly :-|
lenkacar
8. črc 2009
řikam to furt že potřebuju domu utz 😃 😃 😃 😃
suvik
8. črc 2009
ahoj lenko! 🙂 🙂 Koukám, že máš hezký starosti 🙂 . Tak se drž, moc Ti miminko-miminka přeju!! 🙂 🙂
dadous
8. črc 2009
a ne a ne ti ho koupit 😃
lenkacar
8. črc 2009
čau suví ..chichi ..zase jsem v očekávání událostí příštích 😃 😃 😃 😃 😃 a co ty?
suvik
8. črc 2009
včera jsme se s povolením snažili, můžeme ještě dneska, pak už zase jen s kondomem, beru Prednison a uvidíme
lenkacar
8. črc 2009
ještě že ti to doktoři nepískají ,stejně je to hrůza co ? na povel si zasexovat ,to já si zasexovala v pondělí s katetrem
lenkacar
8. črc 2009
já už sexuju jen s odborníkama 😃 😃 😃 😃
lenkacar
8. črc 2009
tak mizim kočky ...
suvik
8. črc 2009
upřímně..... vlastně se mi včera vůbec nechtělo, ale mohla být-dle ultrazvuku ovulka, tak jsme museli 😉 , manžel to bral jinak, měl radost, že po čase může bez kondomu 🙂 , momentálně mám spíš smíšené dojmy,nechci na to myslet, ale nedá mi to, jsem zvědavá jak se naše snažení pod kontrolou vyvede. Už toho mám vážně plný zuby.

Ale jinak sexík s katetrem asi není nic moc, já zažila jen ten katetr nebo pipetu při iui a vůbec se mi to nelíbilo :-|
Držím palečky! Pa
lenkacar
8. črc 2009
jojo suví ..zlatej sex bez katetru 😃 😃 😃
medunaautor
8. črc 2009
Ahoj drbénky 😃 tak je asi podzim,nebo co?Tady je zima a tak chčije,že to není normální ]-( Ještě,že si to dalo pauzu,když jsem to mydlila z práce na kole 😃
dadous
8. črc 2009
čus, tééda ty budeš vysportovana :-N
medunaautor
8. črc 2009
jdu hodit krapet záda na gauč,né jako Dadouš,gauč na záda 😃 😃
daja.w
8. črc 2009
Ahoj Medu 🙂
medunaautor
8. črc 2009
no jo,jinak to nejde,nemám spojení ]-( a autem teda nepojedu,to bych to někde převrátila
dadous
8. črc 2009
😃 jak to maš daleko?
medunaautor
8. črc 2009
Ahoj,tak jatýrka zůstala kde měla,jak jsem četla 😃
medunaautor
8. črc 2009
asi 4 km
dadous
8. črc 2009
noo to je docela kousek :-N
medunaautor
8. črc 2009
no třeba v mrazech mi to přijde jak 40km :-| Ale v zime jsem jezdila na kole do práce a to bylo 7km,takže tohle je už pro mě brnkačka 😃
medunaautor
8. črc 2009
kdyby alespoň,když už jezdím,jsem neměla ten rosol,jako,že bych byla pevná 8-(
medunaautor
8. črc 2009
ale to néééé,klepu se furt ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli