• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ale u náš to dělaj chlapy jo jsou prý levní no ale já to nepotřebuji mám svoje :wink:
9. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj bérušky, přišla jsem se na vás na chviličku podívat :slight_smile: Dájo, to bys koukala, jaký dělají nehtíčky. Já mám taky od nich - kvalitka se nedá s českejma holkama srovnat. Holt číńani jsou na tyhle piplačky :grinning:
9. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Oli je to možný,ale já když jsem je prvně viděla jsem měla málem záchvat smíchu :grinning: no nemůžu posoudit kvalitu bo fakt já umělý nechtíky nepotřebuji a nikdy jsem na tom nebyla a tak jak se vede v práci :wink:
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Olásku,taky nosím číńanský nehtíky a musím říct,že držej super,protože při té mojí práci,to je zázrak
9. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se k nim poprvé bála jít tak jsem tam nejdřív naposílala kolegyňky z práce :grinning: :grinning: .... se máš, že máš svoje nehtíčky, já mám svoje krátký a lámavý .... Jinak v práci tak jak jsem očekávala - hrůůůza, chlíveček a kupy kupy a zase kupy ... včera jsem přijela domů před půlnocí ... :frowning2:
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co vše musíš dělat?
9. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje nehýtky jsou taky jak papíry :angry:
9. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla na učnáku hnusný nehty se mě třepily a lámaly a zničeho nic super drží a můžu dělat i v hlíně :grinning: ty jo tak dlouho pracovat to jsi musela být sedřená jak kůn :frowning2:
9. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám papíráky už 35 let :grinning:
9. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm takto jo já nevím zčeho se mě tak spravily ale jsu ráda :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak je Lena na primě bude mít tu modrou ústřici :grinning: Policejní akademii :grinning:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se zasekla, omlouvám se :slight_smile: ...volala tchýně tak jsem se domlouvali na víkendovou oslavu u nich....už se docela těším! .... co všechno musím dělat? Jelikož mám personalistku na dovolený tak úplně všechno - mraky tabulek, pracovní uniformy, asi 400 smluv a nové plaťáky ....no radost :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jenže Mahony je i na Nově :slight_smile: hraje v Poseidonu :grinning:
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
talk to teda máš pěknou makačku,ale ty jseš šikovná to zvládneš :wink: ikdyž teda ted máš pěknej záhul :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného mi nezbývá :wink: nějak to zvládnu.....příští týden bude horší :grinning: jsem si nějak zvykla na domácí lehároš a občas se přistihnu, jak koukám a trvá mi asi půl minuty než se mi to dostane do mozku :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to kouká dada :grinning: Oli to je v poho hlavně že to dojde :grinning: horší by bylo kdyby nee :grinning: ale neboj to zachvilku pojede samo :wink: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám na Poseidon :slight_smile: ještě že mám noťas v obýváku, je to úúúúúžasně pohodlný :grinning: ještě kus žvance a nemusím se ani hnout :slight_smile: .... no, ty myšlenkový pochody...někdy je to sranda - jsem se kolegyně ptala asi třikrát na stejnou věc ..prostě totální výpadek :grinning:
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bude to chvilku trvat,než do toho zase přijdeš,ale pak počkej ten rachot :grinning: se nebudou stačit divit v práci
9. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to každopádně :grinning: já jim ještě ukážu, co to je být prudce inteligentní :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si piš :grinning:
9. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, jdu do Hajánkova .... už se mi zavírají očka a zítra ránko do rachoty tak ať jsem fit :slight_smile: papa a zase příští týden ... :wink: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli dobrou nocinku přeji :slight_smile:
se omlouvám ale ozvala se mi kamoška ze základky jsem jí neviděla asi 15 let to je mazec kurna je v nizozemí no já budu taky ted končit se mějte moc krásně možná později ještě kuknu tak pa pa pa
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brou nočku všem co už hajaj :wink:
9. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáji,tak né,že si s kámoškou vykecáte díry do hlav :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady zas hlasím prutrž jako krava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je už odprůtržováno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ještě nespíš? :confused:
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,nějak nemůžu :angry: ale ráno,to zase budu koukat jak vejr
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty taky ne?jsi se vyhajala odpoledne a teď :confused:
9. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dneska pozdě vstala a celej den jsem se tak pruběžně povalovala, ted volal dadouš že je doštípanej od komaru :sweat_smile: :sweat_smile: jo a po neděli hlasej tropi, tak jsem na to zvědava :grinning:
9. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek