• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
mandy a jak s kolíkama? :grinning: :grinning: zabaleny a uklizeny?
10. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslím , že to musí bejt pro tělo šok :grinning: tak ho nech ještě v klidu :wink:
10. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dyt do sebe člověk měsíc rve sračky, taks e pak nediv, že je tělo zmatený a neví která bije :stuck_out_tongue_closed_eyes: já sde až divím, že jsem v pohodě
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu kolíky uklizený a zabalený :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo chlapi,to je kapitola sama pro sebe :grinning:
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vždycka říkaám,Romane,kdybych natáhla brka,tak jídlo je tady v té velké bílé skříni,co když jí otevřeš,tak svítí a věci máš tady v té skříni v ložnici :grinning:
10. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si bez nás ani neuserou :grinning:
hele by si našel jiný zvíře, nebuj nic :grinning:
no nedej bože aby vam v lednici praskla žarovka :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mu taky říkaám,kdyby sis našel pak obratem jinou :grinning: tak jí to vše ukaž
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman to je expert,už jste někdy někdo smažil,nebo teda chtěl smažit na octu? :grinning: :grinning: tak Roman jo :grinning: :grinning: ty vole,nerozeznal to :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nesmíš nechavat ocet u oleje, ja ho mam zaměrně uplně někde jinde :grinning:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělám si iluze, že by ten můj zůstal sám.....bych byla ještě teplá a už by tady ordinovala jiná...teda ne tady, páč byt zdědí dítě :wink: by musel šupajdit zpátky k tátovi
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zase ten můj je celkem šikula, občas mi v kuchyni pomáhá a někdy i vaří.....
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dadou tak dvakrat do roka taky uvaří :sweat_smile: doufam že to ted bude častěji :grinning: ale zas když řeknu, tak vyluxuje :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já je mám u sebe,protože mě nenapadlo,že by jako někdy něco chtěl uvařit :grinning: Ale člověk se stále každý den podivuje.Tuhle mi říká,jako,že by se měl koupit šampom,by se měl,to znamená,kup,sám se asi nekoupí,že né :grinning: A já mu říkám,hele a za těch 5 let tady,jsi ještě nezjistil,že na poličce je košík a v něm ,tři prdele šamponů?Ne ,tak ted vím,že nezjistil :grinning:
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni spolíhaj na nas :grinning: že my zařídíme :grinning:
10. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se zase motorkáře musím zastat, hlavně nějak v poslední době mi v kuchyni celkem pomáhá a vařit fakt umí. Třeba takovou česněčku dělá jen on, nikdo jí neumí lepší :wink:
10. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky vyluxuje,ale jsem na nervy vnitřně,že to neudělá,tak jak já to dělám :grinning: :grinning: tak čistí klece morčatům,na co já potřebuji 20min,on hodinu :angry:
na druhou stranu, že došel šampon taky sleduju jen já - a nejen ten :slight_smile:
jdem se s dětma natahnout :grinning: tak se tu opatrujte a moc ty chlapy nepomlouvejte :grinning: pa pa
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mnam,tu bych si dala
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :slight_smile: ale jdu do peří, jsem mrtvá :slight_smile: zítra se chystám na kolo, jsem nejela dlouho, naposledy vloni, snad neumřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen se natáhni a dopřej jim odpočinku :wink: já půjdu taky za chvilku,dnes jsem jak péro z gauče :grinning:
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj neumřeš,kolo je super,já jezdím každý den :wink: už to mám jak drogu,sice nadávám,ale kdybych nejela ,bude mi to scházet.Dobrou noc :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré sobotní ránko holky,dnes si válím šunky doma-huráááááá :grinning: Jdeme se juknout na blešák,jsem zvědavá co tam bude,ještě nikdy jsem nebyla.Užívejte dnešního dne,tady docela svítí puchejř,tak snad u vás je krásně :wink:
11. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: přeji krásnou sobotu :slight_smile: já včera myslela že umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: že se mě roztřelý hlava no děs tak jsme šli na pivko já si dala jednu vodku s džusem a nic ani mě to nechutnalo a tak jsem vypila dvě vody a šmarovala jsem dom hned jsem zalehla bo jsem to stou hlavou už nemohlavydržet to byla hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě ted mě trochu bolí ale snad to už nebudejak včera
11. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dáji,tak to muselo být zlé,když ani vodéčka nešmakovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to bylo jednou a naposled,co tě to tak zmáhalo :wink:
11. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babizny jak se máte?
11. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dadu drží plody? doufám pevně ,že je pevně drží!!!!!!!!!!!!!!!!a nepustí
11. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek