• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak nevím, tady to nrvypada, že by mělo bejt hezky,je tady zima :unamused:
12. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se taky už ukazuje sluníčko :slight_smile: no snad bude dnes krásně :wink:
12. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky svítí to jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží... :wink:
12. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je leni?
12. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim dadu ,jsem líná jak prase a už ne tak optimistická jak včera :wink:
12. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no, myslet pozitivně :sunglasses: jasny :wink: nam přijela navštěva, dadoušuv kamoš s 18ti letou pipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to užij holka taková mládež tě probudí k životu ..máš to jako druhý dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky žádný špatný myšlenky na to ted mátezákaza jinak dostanete na prdel :angry: ale hlavně držte a nepusttě :slight_smile: :wink:
Dado tak to si s 18ctkou budeš rozumět :grinning: třeba bude v poho :wink:
12. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze svý zkušenosti vím ,že mi to spíš leze na nervy ,maj nějaký jiný hlášky než my za mlada :confused: :confused: :confused:
12. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni myslíš jako ty mladý jo?
12. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé holky, to se s mladym neda srovnat, si připadam jak její babička :stuck_out_tongue_closed_eyes: je z Prahy :grinning: tak si to umíte představit
12. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pražáky úplně miluji hlavně tu jejich řeč :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jí můžeš dávat rady do života :grinning:
12. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají jo mladý myslim a dadu nesežrala ona šalamounovo hovno? ikdyž znám pár pražand a jsou normální :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako neříkám že jsou špatný ale mě vadí to jejich nářečí :confounded: jo mladí dnes se chovaj hrozně žádná úcta ke starřím :sweat_smile:
12. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zas vadí nářečí manžela :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,ale nářečí o 20km dál už se mi líbilo
12. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak mluví manža :wink: mě se líbí hanáčtina :slight_smile: ale co jsem se odtěhovala od našich tak jsem měla krátky zobak :grinning:
12. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já vim je od Bruntálu ,ale ,,ponašimu ,,se mi líbí to je jiné
12. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Bruntál od tama jsu taky no spíš až za Krnovem Město Albrechtice :grinning:
12. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je typ holky ktera dava rady všem :stuck_out_tongue_closed_eyes: at už jedou, furt odbíham k notasu do obyvaku :grinning:
12. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ona je už tak zkušená že dává rady to je teda šikula :grinning: jo jo všecko vím a všecko umím :angry: takový mám ráda :grinning:
12. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v krnově se narodil bydleli v takový prdeli ,,Lichnov,,nevim to nářečí mi nesedí a on říká co 20km to jiné
12. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale nářečí je stejný prostě kratky zobaky maj :grinning: dyt to vím né to je teda můj krajan :grinning: jak je ten svět malej :grinning:
12. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale mě se nelíbí jeho hlas ,takže to tak nevyzní ...
12. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu končit jedem na oběd a pak ke známým manža knim jde dělat solární ohřev na bazén tak se mějte moc krásně zatím pááááá :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
páčko a dej si zase něco dobrého ..i za nás skoro matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už odfrčely :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem si utroš a poctivě ležím :grinning:
12. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,krátkej zobák mám doma taky :grinning:
12. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se na chvilku položit,jsem nějaká hotová.Na blešáku dobrý,samé bebechy co člověk nepotřebuje,ale koupila jsem si dvě srandovní kočičky ze dřeva,nové :wink:
12. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dájo,manža říká,že já mluvím jak pražský Pepíci :grinning: Ale teď jsem se nakazila už od něho a když dorazím do České Lípy,tak tam se mi tleměj,že už mám krátký zobák :confused:
12. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nám končí víkend. Jsem si ho celkem užila :slight_smile: . V pátek byl ten Nohavica, což bylo úplně super a v sobotu jsme s manžou a známýma šli na film Venkovský učitel. To bylo ale hodně hustý. Úplně jiné téma filmu, než se z názvu zdá :sweat_smile: .
12. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek