• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no jo už nejsme nejmladší :grinning: ja když tady tak koukam na ty pupíky holek, tak jsem tak 8tt :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ja uz nejmene12tt.boze a uvnitr jen sadlo :confused: :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: no neblbni :confused:
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted jsem nafoukla jak vzducholod,asi taky protoze mam tu cubu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste jsem nezobla ale asi neodolam,branim se-bojujeme spolu ja a ta mrcha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi jsem si sousedce mela rict o jednu pampersku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: pamatuješ ty lepenice za komanču, bych se pos...a si to ted dat mezi nohy :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bylo jak prkno,nosila jsem modry trencle,co jsem pouzivala ve skole na cviceni aby to udrzelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trisla do krve od gum.Ale jeste pred tim ty nelepici pamatujes?takovej sitovanej hnus a v tom vata
6. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo než jsem dojela ze školy domu , tak jsem měla mezi nohama tvrdej slisovanej špalek :grinning: fuj to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis jeste,ze to uz neni.Ale i tohle me nervuje.Nejhorsi v praci,tam musime makat v nechutnych zasterach a ja mam hruzu ze pri pracovnim zapalu to nekde necham,protoze nemuzeme mit ani teplaky pod tou zasterou...jeste ze muzeme mit kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ty vas tam buzerujou, jsou tam s tebou ještě nějaky češky?
6. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hnus velebnosti, tady furt prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani karel nechce jit ven, se valí v postely jak mrcha :grinning:
6. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen jedna ale nebavime se,protoze oni si neprejou abych mluvila cesky a ja nemecky s ceskou teda mluvit nebudu :angry:
6. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš kde to dělaš? :confused: mužete si dojit aspon na zachod? :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to kapanek jak z e spatnyho filmu,taky si rikam. :grinning: :grinning: mentalita je to jina,vztahy na pracovisti zadny a jeste jsou mooooc dulezity a boji se kazdej kazdyho,tady jedou hodne kerieru,vzdelavani atd a to ja do toho nepasuju,pro me to neni dulezity.Jako 18ti lety holky se chovaj jak stary maldy,vyka si to,proste divny.
6. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam ste to dojely? :grinning: :grinning: no jo ale kačky jsou potřeba, tak co se da dělat, všude je něco :wink:
6. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych nesla nikdy do ciziny,protoze vim,ze to je tezsi nez kdyz jsi ve sve domovine,ale R tady bydlel uz 20 let ale lamu ho pro navrat,proste ceska mentalita je dobra,ja mam rada cechy.
6. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medinko ahojky, chtěla jsem tě jen pozdravit...příští týden jdu v pá na IUI, tak snad....//
6. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ,to jo, to pak udělame nějakej srazík :grinning:
6. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Kat,jiste,ze budou//jak jinak!!!my tady ani nic jineho necekame nez // :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to souhlasím, musí se to povést každé z nás :wink:
6. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten muzeme udelat i tak nekdy :wink:
6. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam pevne,ze ja byla ta posledni s blbou zpravou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja v to věřím :wink:
6. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted to tady rozjedte a ja se snad opet na podzim pridam,musim ted pockat az se mi telo da kapanek do kupy po tech hormonech a pak az budu ok,najedu opet do Plzne
6. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ta chceš mít dáreček pod stromeček, vid? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,prijdu do pul hodky,jdeme si vypit kaficko a tatka pak razi cvicankovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bylo rychly kafičko :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to my se s tim nepareme,srk hlt a je to a tatka uz odjel tramvajkou cvicankovat,ze se mu chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chlapi to maj jinak :grinning: nejsou tak líny :sweat_smile: teda jak ktery :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on furt chce at chodim taky,ale me to neba,tak jednou jsem tam sla a pak uz ne.Jeste ze Roman neni zadny to svalnaty pako,jde jen aby se jako trosku hybal.Ale ja kdyz jse tam videla ty jantary co na sebe koukaj do zrcadla v harapesackych obleckach :grinning: :grinning: a zvedaj cinky a u toho nelidsky hekaj :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se musela tlemit.Jo a prej ze necumej ...cumej a poradne po babach,sem tam sedela na pristroji a musela jsem delat prakovky a cumel mi na ni magor,tak jsem se na to vybodla.Jo a jeste jsme sli do sauny...spolecna,ja plochodrazka omotana rucnikem,pac se stydim :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a ty jantari tam rozvaleny v pindourech piercingy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem zase mela ja oci na vrch hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek