• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jj :wink: ja se zatím proběhnu s vysavačem :stuck_out_tongue_closed_eyes: schvalně kdo bude rychlejší :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslis vysavac nebo ty? :grinning: :grinning: :grinning: jinak me do toho nepocitam,jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako nevim co to mam s vlasama ale je to hruza hruz-modelka z domu hruzy!!!!!!mam to nejake krepate a vubec to nedrzi,fen jel na plny pecky az mam pomalu lupenku v ksichte a haro furt lezi :confounded: zadna nadejchany vlasky jako obvykle :confused:
6. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prijdu pozdeji,neco musim vyridit
6. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dorazila mrcha ne?!tak za to muže ona , že ti to nedrží :grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem teda ale kmitala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musim taky neco poklidit,je to tady jak v chysi jedovy
6. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz ti je dobre?
6. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to lepší, dala jsem si matovej čaj :wink:
6. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hn,taky si ho nekdy dam.Jeste kdyz zila babicka vozila mi ,pestovala matu na zahradce.Ted uz kupuju,protoze Roman to chlasta kazde rano k snidani,to ja ne to by me zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi si pujdu zazobat-brufenek :confused: co tam se deje teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si loni taky dala na zahradu matu, tak doufam že z ní něco letos vyraší :grinning: ja mam větrovy rada, i cigarka hulím mentolky :sweat_smile:
jen si zobni :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me to netahne,prubla jsem mentolky ale ne nechutna mi to.A ty mas zahradku?ju to zavidim,taky bych moc chtela
6. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zahradka to není, ale kus mechovy plochy za barakem a uprostřed obrovska třešen, a za plotem panelak. supr vyhled, ale aspon provokujem grilovaním :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takze v baracku bydlite,ju.To musej zurit,kdyz vy si tamlebedite z grilu se pokuruje a oni jen cumej a slintaj,jako my tady :grinning: :grinning: :grinning: Turci tady v parku grilujou,tak jsme si uz rikali,ze si taky koupime gril a prifarime se mezi Turky.Uz do Romana hucim dlouho,dej zadost na zahradku,mozna chvilku pred smrti nam ji pridelej :wink: je tady dlouha cekacka
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon že mate šanci nějakou mít :wink: ještě větší provokace by byl bazen :grinning: :grinning: :grinning: no jo, ale to by nam ty ku..y z panelaku nesměli hazet bordel na zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lidi jsou paka,asi ze zlosti to tam hazou :angry: do kdy jsi slamena vdova?
6. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi v patek přijede :confused: a mladej tam zustava do příštího týdne :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to uz se prekuli.Roman frci v patek pro auto,bude do soboty a pak jede domu ale pobude jen do 14.5 a pak tri tydny v pr...i,no jeste ze tady jste vy,jinak by me slehlo.Musim jeste dnes zavolat mamce,kdy prijede,doufam,ze to klapne
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes by mela dorazit Chaala s detickama ne?jeste neni v tabulce,tak ji tam pak Zuzik bude muset pridat.Ted tady byla na chvilku sousedka,potrebovala si neco zaridit na pocitaci,tak jse se miliskovala s jejim 5 mesicnim miminkem,ju jak me drzel tema tlapickama a furt se na me smal.Takovy to bylo krasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon bys nebyla sama :wink: tři tejdny to je dlouho :unamused: mě stačí 5 dní a už se mi stejska :sweat_smile: co jsme spolu tak nikdy takhle nikam nejezdil :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na vás juknout :grinning: :grinning: :grinning: na chvilenku, než zase někdo příjde....

Dadouš, odpočívej a neuklízej, když jsi marod, ono se to nezblázní....

Vlysy já mám ted nějak pořád strašný, mám hodně jemný takže nic moc:frowning2:((
a to jsem dneska zmokla :frowning2:
6. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zjištovala, jak je to pidi grilem na balkon a nesmí se to :angry: , že by jsme vyčoudili sousedy a mohlo by něco chytnout....

tak se vždycky těšíme na pozvání od kámošky, co mám baráček a tam dáme buřtíky :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru to se nedalo, karel je děsny prase tak jsem musela aspon vyluxovat, všude jsou tapinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a vlasy mam taky děsny, se rano probudím a jde mi to všechno jedním směrem, tošku punk :grinning:
medu, vydrž prtka vydrž, taky budeš mít :wink:
6. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
máta je taky dobrá to mojita :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady si stím lidi zas tak hlavu nelamou :confused: každou chvili se čudí z nějakyho balkonu :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baru kvuli tomu jsem si ji pořídila :grinning: mam od lonska v lednici ještě pul flašky key rumu :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to uz bude sila,kdyz je to od od lonska :grinning: :grinning: :grinning: si staci jen cuchnout a budes ji mit jak z praku.tady se taky nesmi grilovat na balkone,ale me je to i tak jedno,zadny nemame,tak smiruju furt za oknama jak stara Blazkova :grinning: :grinning: :grinning:
koukam na nas se to vyradilo,kozy zadny,vlasy nam stojej jak pankacum,me se jeste v ksichte udelal nejake flek hnedej,jak jsem uz psala,trosku jdu smerem opicka vzhledove ted s tim livancem.Po ranu vypadam jak zmuchlanej papir od salamu....no parada
6. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo měli by jsme se sebou něco dělat, kdyby tak brodavaly žehličku na ksicht, na zada šněrovačku aby bylo ploche břiško a nějak přifouknout ty kozičky :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodavaly :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vcera jsem se musela smat,sestrenka mi rikala,kdyby to tak slo a ja nepribirala 22 kg v kazdem tehu a nemela porody na hranici smrti,tak bych ti jedno dala a pak rika,no nase Baru by si mohla z toho udelat dobrej kseft(druha sestrenka)ta pribere 6 ,porodi a hned zhubne 8kg a figuru ma lepsi jak jdy predtim. :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej prodavaj neco co ksicht vyzehli,rikala mi sousedka :wink: bricho mam ted taky pekny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cvicit nebudu,protoze jsem se o topokousela a pak jsem musela jit na opichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mela jsem housera.
6. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek