• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: to je dobry :grinning:
18. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Leni a zafungovala rammstein?já,že bych to pustila manžovi aý bude něco dělat doma,aby byl rychlejší :grinning:
Kobli,těhudadoušku,Dáji ahoooj :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radši buď při vědomí,ještě by tě tam doktůrek mohl ........ :grinning:
18. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky medunko, ten na to moc nevypadá. Já myslím, že to má za celý dny až až :grinning: . Je rád když se může podívat z okna a ne do .... :grinning:
18. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to je fakt,já myslím,že by tě radši zabil,než si zapíchat :grinning:
18. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, to né :grinning:
Mě stačí, když mi zavede to co má, tam kam má :grinning:
18. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zrovna se o tom byvím s manžou a říkal,že je to hrozné povolání,zrovna jsko zubař :grinning:
18. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko a ty jsi byla v práci?
18. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj do 16hod a pak jsem si jela koupit barvy na vlasy a hučím tady do Romana,že on je ten pravej na to ,aby mi udělal melír,tak na to asi vlítnem
18. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to ti manža nabarví vlasy, jo?
Je to děsný povolání. My jsme hoky čistotný, ale nevěřím, že jsou takový všechny a co ty starý babči. No fuj, ani za nic. Má vůbec pak chuť doma na svou ženu?
18. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahoj medu, ty budeš zase krasna :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak už jsem tu byla jsem se nachvilku natáhnout a ted jsme byly v obchodě :wink:
No toky si říkám,že to je blbý zaměstnání čumět na to celej den v práci a pak prijde dom a je to nanovo :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli to mě taky kolikrat napadlo,jednou jsem n gyndě zažila, že dr vyhodil ženskou z ordince, pže nebyla umyta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hnus velebnosti :confused:
18. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná je to ale jako prodávat v potravinách. Taky přijde domů a nají se i když celý den čumí na jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Medu tak tebe barví manža no mě taky :grinning: teda jako melír :wink: ale ted potřebuji ostříhat tak mě to udělá švagrová i s tím melírem :wink:
autor
zrovna Roman říkal,že to musí být hrozný,když tam dorazí nějaká upocená :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a u zubaře,když má někdo shnilé zuby?to musí být taky mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo,já mu nastříhám alobal a pofrčí,budu mu říkat jak to má dělat.No,co mám dělat,když tady nemám kámošky,ty jsou v Česku,jedna teda dorazí teď ve středu,ale s novým kolíkem,tak budeme courat a nebyl by čas,aby mě to nabarvila
18. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dadoušku to si děláš prdel. Tak to je fakt nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja chodím ke kadeřnici, ale ted na to kašlu, pač mi ty vlasy vubec nedržej, mm to jak rousy
18. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem to už slyšela,že tam přišla vystrčila na něj nemytej pekáč a jela jak kuna z ordinace :grinning:
18. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem se styděla za ni :grinning:
18. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak,kdo si dá dnes vínko?asi já a Koblížek co?
18. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to nedělal přes alobal ale přes čepici prvě jsem myslela žebudu bez vlasů :grinning: ale až jsem se divila šlo mu to potom :wink: já nějak ke kadeřnici nechodím bo chcou za to nehorázný peníze a švagrové dám kilo a je spokojená :wink:
18. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemytej pekáč :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Česku jsem chodila,ale tady to vyjde skorem na 100éček :astonished: tak,jsem blbá?né,chytrá,koupím si barvy a manžu to naučím :grinning: jen na stříhání chodím ke kadeřnici.Já tady mám jednu známou a třa mi dělala už melír,jenže ta má tři fakany a nemá věčně čas,takže ta než by si na mě čas udělala,už budu možná ve stadiu,že nebudu mít valsy,tak takhle je to rychlejší
18. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko, já si ho dnes dám. Mám ho připravené. Jen čekám, až se objeví manža. Měl by přijít za chvilku.
18. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se říká u nás v severních čechách
18. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky,mám koupené červené,urvu dvojku a budu jak carskej důstojník :grinning:
a chčije a chčije
18. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím ke kadeřnici jednou za rok. Nějak na to prdím a barvím se sama.
18. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele já toho taky moc nedám. Já teda nejradši bílé, ale ono je ve finále jedno, po čem mi je blbě :grinning:
18. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek