IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
18. črc 2009
dříve jsem se taky barvila sama,chodila jsem na blond,jenže už mi to nesluší a vypadám jak pracovnice od silnice 😃 tak jsem to začla míchat s hnědou,jde to líp ke mě.A moje vlasy mám šedivé už :-o
koblichzek
18. črc 2009
Já mám tmavě hnědé. Zkouším to přebít červenou, ale moc to nejde. Červená je prý nejhorší barva. Rychle jde dolů.
dadous
18. črc 2009
:-N ja tam mam ještě taky zbyteček ale nemam sodovku, tak si dam acido jahodovy 😃
medunaautor
18. črc 2009
ale asi bílé je lepší,to červené je težké na žaludek :-p
koblichzek
18. črc 2009
Správně. Já ti dám chlastat. 😉 😃
daja.w
18. črc 2009
No já se taky barvím sama,ale ten melír nee no chci jít zpátky na blond tak to musím stáhnout melírem a pak šup blond 🙂 no já si dnes nedám měla jsem každej den co tu byla mamka vždy večer jsme si daly červené s kofolou a dnes nějak už nemám chut :-S
medunaautor
18. črc 2009
červená je hned smytá,moje mamka se barví každých 14 dní,má bílé vlasy a barví to na červeno,nebo černo,jak kdy,podle nálady,ale vymejvá se to rachlostí blesku
dadous
18. črc 2009
nee ja už nechlastam 😃
koblichzek
18. črc 2009
Bojovnice moje, já se loučím. Jdu se věnovat manžovi. Snad mu bude chutnat ta večeře. Musí, zítra to má i k obědu - chudák 😉 😃
medunaautor
18. črc 2009
ale dvojku můžeš,to je zdravé
dadous
18. črc 2009
medu musíš se furt něčím cpat, pak ti po chlastu nebude blbě 😃
medunaautor
18. črc 2009
pěkný večer Kobli s manžou 😉 a můžete si zahrát na doktory po véče 😃
medunaautor
18. črc 2009
já mám stop stav,chlastám a v sekundě je mi zle jak sviňa,tak končím
daja.w
18. črc 2009
Kobli tak ahojky a přeji krásný večer neboj určo mu to budechutnat ono mu taky nic jiného nezbývá 😉 😃
koblichzek
18. črc 2009
No, to by šlo. Nejřív to zkusíme s tím silným "katetrem" a tím slabým pak to bude hračka 😃
medunaautor
18. črc 2009
jéje,ten se tam v obýváku chláme jak divej,čumí na netu na nějaý srandy
daja.w
18. črc 2009
to já kdysy neměla žádnou klapku a bylo to hnus :-p ale ted už vím že když už mi začíná být zle nebo že mluvím z cesty tak končím a nastupují nealka 😃
medunaautor
18. črc 2009
😃 😃 by bylo dobrý,kdyby si je manža nechal nalipit na silný katetr a nabouchal je tam sám 😃
dadous
18. črc 2009
jdu udělat tousty ale za chvilku jsem tady 😉
medunaautor
18. črc 2009
Dáji,taky jsem měla bezklapkové období 😃
medunaautor
18. črc 2009
no jen aby 😉
medunaautor
18. črc 2009
Dáji,s kým to jsi na té fotéčce z hospody plné automatů
daja.w
18. črc 2009
no tak se mě manža směje chytla jsem od sluníčka vyrážku a nastříkala jsem se pantenolem a sedím tu nahoře bez 😃 prý že by to chtělo foto asi ho trefím :-N svědí to jak svina a nemůžu se poškrabat 😞
daja.w
18. črc 2009
s kamoškou z bejvalé práce jsme si udělaly rozlučku 😉 že mě propustily
medunaautor
18. črc 2009
ať tě blejskne a šup sem s tím 😃 😃 jsi makala taky v hospodě?
dadous
18. črc 2009
tak tousty nebudou, než jsem došla do kuchyně tak mě přešla chut 😃 se stím matlat 😃 budou rohlíky ale až později 😃
medunaautor
18. črc 2009
aha,už jsem to pochopila,né nedělala,jen byla pařba,no jsem opět nějaká pomalejší 😃
medunaautor
18. črc 2009
to jsi jak já,mám záchvěv,vyrazím a jak dojdu do kuchyně,vím,že to byla blbost a zredukuju to na něco jednoduchého 😃
dadous
18. črc 2009
jsem dneska lína :-p
lenkacar
18. črc 2009
čus jo medu rychlejší hudba působí už mám skoro jednu zed a strop celej 😃 😃 😃 😃 😃 :-p ,ty volís prej nemytej pekáč :-S ,no mě se doktorka prá ,,tak co jste na to připravená,,? nevim jeastli se ptá jako umytá,no přijde mi to tak

Začni psát odpověď...

Odešli