• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj puli, jasně že mužeš :wink: kam chodíte?
6. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Dadousku my jsme jak vysetrovatelky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned v akci :wink:

jo me by sefka tak dala kafe akorat od zida :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jako ta moje :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co je s tou pulinkou?my cekame s Dadouskem
6. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo je zlej a kdo hodnej polda, :grinning: :grinning: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pocitam,ze moje sefka mi zitra hnedle neco namicha,boze ja mam nerva tam jit.Jak ja jssem se tesila,ze uz budu doma na materske :frowning2: :frowning2: A ted se tam vratim jak zpraskanej pes a musim delat jako ,ze nic :confused: :confused: :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zvladneš, neboj, bude ti to rychle utíkat, pže se budeš těšit na nas :dizzy_face:
pulinka nas nemuže najít, zapni majak kamo :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a co by ti namíchala? by přišla o pracovní sílu :sweat_smile:
Par znamena 5 krat IVF a jednou Ket.Naposledy /leden jsem byla tehu,ale zamkle 6 tt/ a ted cekam asi v cervnu pujdeme znova/podle pojistovny,mela by to odsouhlasit na 99%/.
Jsem ze zahranici,jezdime do Bostnu a pozvala me sem k Vam Zuzka,doufam,ze ji to nebude vadit,ze jsem to napsala :wink:
autor
uz houkam ale nic.Tak jak,kdo je ten zlej?asi ja ted,protoze ja mam plno vzteku v sobe.Tak ja jsem ten s pohupujicim se pendrekem :grinning: :grinning: :grinning: v ruce jo :wink:
6. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho 5 krat :confused: tak to tady vedeš :wink:
medu vidíš ještě maš co dohanět :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :grinning: :grinning: :grinning: seš prdla jako ja :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
puli jako do Bostnu na IVF?
6. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuu tak to je super,ze ti Zuza rekla o nas,moc te vitame a jsme radi,ze jsi tady a neboj vse to zvladnem,je dobre kdyz na to nejsi sama.tak ted vedes v nasi tabulce,holky jsou tady zatim takovy zajicci :grinning: :grinning: :grinning: zacatecnice
6. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
puli a kolik ti je? teda ale měla by sis do pasu hodit nějakou fotku :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem taky nepochopila,jezdis na IVFko do Cech,nebo do Bostnu :confused: :confused: :confused: ja se jezdim oplodnovat do Cech z nemec :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Dadous,ze ty mas po ruce nejakou lampu :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff nejsem blba sama :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu majak :confused:
6. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jakou lampu? :confused:
6. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tu bydlime.Uz se snazim s manzou o mimi 13 let a opravdu festove co litam po dr. je to 5 let.
Ty IVF jsou od listopadu 2007.Nikdy se nic nezadarilo az naposledy me poradily kamaradky z cech ,ze se dava Prednison/steriody/ na ztlumeni immunity ,take me ty leky poslaly a otehotnela jsem,ale bohuzel....
Tady me totiz odmitaji odelat immuno a tvrdi ,ze me vsechny testy delali,ale ja vim podle vysledku ,ze ne.Pripadam si jak doktor-badatel,nebo spis smirak,o co so nereknu tak me neudelaji.
Zuza je fajn baba,taky mam pro jeji kluciky nevesty a to od me segry ,ktera tu otehu na 3 pokus a ma dve kocky doma :slight_smile:
Chvilku me bude trvat nez se tu zorientuju......omlouvam se :astonished:
6. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vyslechovou preci :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v poho puli, jen se rozkoukej. :wink:
medu maš to zapsany :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vek se ani neptejte ale na co to tajit asi nejvic IVF a nejstarsi je me 40 let :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale bojuju dal :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tak to je super, že tu nejsem nejstarší :grinning: ale puli mam k tobě věkově nejbliíž :wink: jinak to tady jsou samy mlady holky :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me ty doktori v zahranici pripadaj vsichni stejne debilni!!!!!!!neni s nim rec,me tady nechtej taky udelat nic,ja uz si myslim,ze nekdy zesilim vyndam bouchacku a budu jednat :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a muzu se zeptat,zda jsi po tom prednisonu otehotnela prirozenou cestou,nebo take po IVFku?

No klucicci jsou nadherny,my se tady na ne furt koukame
6. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám šéfovou prima, i v nemocnici za mnou byla, když jsem byla na operaci. Je hodná, když jsem se podruhý vdávala a měli jsme rozlučku se svobodou a já se sešlehala hrozným způsobem, dovedla mě až domů do postele :wink:
6. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejstarší jsem tu já :slight_smile: nebo že by ne?
6. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mand tak maš kliku na šefku :wink:
6. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je jedno kolik nam je,vsechny touzime po jednom.A to je mit detatko.Me bude ted v zari 36,tak se Dadousku moc nekasej jo uz te dohanim :wink:

mandy tak to je super,ze si s ni tak rozumis.to me by urcite domu neodvedla :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek