• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu ta tvoje by tě dovedla leda tak na zachytku :grinning: vid? ještě že nepiješ :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to fakt mám. Dokonce mi občas zavolá, jak se mám, prostě je prima
6. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mandy a pulinka jsou na tom vekove asi stejne,pak je dadousek,ja,a dal nevim.Barunka nevim,Chaala taky ne,zuzik,katy?
autor
moje by me zabalila a poslala rada do Cech :grinning: :grinning:
no katy je asi nejmladší, pak myslím je zuzík pak asi chaala s barčou :fearful:
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik je va,teda at mam trosku prehled.
Nene prirozene to nejde,mam nepruchozi vejcevody,ktere me tu se snazili vyspravit,ale bohuzel,presto pres vsechno ,e jsem jim rikala,ze mam j este nefunkcni-nevim ja se to presne jmenuje-chapadla co vcucavaji vajicka a pousti je do vejcevodu.....takze na to nebrali zretel a ja tim ztratila 2 roky,protze do me cpali clomith asi 6 mesicu mezi operacema a pak po dalsi zase dalsich nekolik mesicu,proste pakarna........ten Prednison je na to kdyz mas dobrou immunitu a telo odmita embrya a brani se,ty prasky ti narusi tvoji immunitu ale musis je brat od ET a kdyz jsi tehu tak asi do 3 mesice,psala jsem to jednomu dr. v CR a odepsal me,ze me nemuzou ublizit,naopak je pomoci.Par lidicek me zrazovalo,aby me to nerozhodilo immunitu uplne,ale to bych pry v kuse musela brat treba 2 roky.......
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to mame zjistit když ty baby tady věčně nejsou :angry:
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted davaj v bedne"greis anatomi" v cesku se to jmenuje chirurgove myslim,to by clovek brecel jak tam jednaj s lidma krasne,skoda jen,ze to neni tak i v realu :frowning2:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr, maš fotečku :wink:
jsme tady samy hezky baby :wink:
mě 38 :sweat_smile: za dva měsíce :confused:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě 40, v září :wink: ale stopro mám nejmladšího chlapa :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsi na tom jako ja,chapadla nefungujou a vejcovody mam uz venku,takze mi tam toho moc nezustalo :frowning2: no ale deloha tam je a to je hlavni.Vidis zase dobra info s tim prednisonem.Puli me je 35,ted v zari 36
a ty ivf podstupujes eda v Bostnu,dobre jsem pochopila?
boze nektery doktori jsou fakt horsi jak mengele
6. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadus,tak to jsi jeste mlade,vid???Vlastne vsechny,do 45 cas...ale ze me to dalo prace,nez jsem se s tim smirila,ze nejsem stara na deti :wink:
kolik mandy?
puli nejseš, moje šefka šla taky na IVF ve 42 letech
6. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co bys byla stara?moje znama porodila ve 42.a jak si krasne protahla mladi.my budeme mit take prodlouzene mladi :wink: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mandy vybal,kolik mu je? :wink:
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pamatuju si ,že když jsem byla v pubertě , tak mi 30ti lety lidi přišly už stary :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jsme zas napojeny :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me taky,si pmatuju jak jsem slavila 18 a byla tam holka a ta slavila 24,no a ja jsem si rikala,takova stara vystrilena puska :grinning: :grinning: :grinning: no clovek je blbej jak je mladej
6. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. května mu bude 30 :grinning: dostane jako dárek dvě čárky na testu a ušetřím za dárky :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale me to napojeni kapanek vzdy trva...no jsem malinko blond no :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si v 15 říkala, že třicátníci už určitě nesexujou a určo to už maj za pár :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho, maš pěknyho zajdu :grinning: :grinning: , ale co se stařečkama?! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jsi přírodní blond? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo na IVF dojizdime z jineho mesta do Bostnu,bydlime na ostrove Marthas Vineyard.
Jee to jste me potesili tim vekem,manzu ma taky mladsiho a nastesti ma dobre spermijkya vlastne uz ma syzna z prvniho manzelstvi.......
MEDU a kolik je tvemu muzikovi???
Ja vim ted uz to neni tak hrozne,mit dite po 40citce,to je presne to co rikam ja ,ze si prodlouzim mladi :wink:
DADU tak jsi me uklidnila, :slight_smile: s tvoji sefkou.....
autor
hmmmmmmm,tak to je zajoch :wink: :wink: :wink: :wink: mandy je divoch :wink: :wink: :wink: :wink: no Dadousku tak s barvou taky ven,neco jsi uz naznacovala jednou :wink: :wink: ze mas taky zajecinu :grinning: :grinning: :grinning:
autor
mojemu 43 ale krasavec zachovalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to divoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za to nemůžu, já byla sbalená :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadousku,priodni blond ne,priroda mi nadelila mysinovou barvu,takze s tim musim neco delat abych mohla mezi lidi
6. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadoušovi bude v zaří 33 :sweat_smile: ja nejsem přírodní , jen melíry mam, ale někdy jsem typicka blondyna :grinning: :grinning: :grinning:
jo puli na děti není nikdy pozdě, jen se bojím abych nebyla dřív babičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad nebude mladej tak blbej jako ja tenkrat :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek