IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. kvě 2009

medu ta tvoje by tě dovedla leda tak na zachytku 😀 vid? ještě že nepiješ 😅

mandarinka
6. kvě 2009

Jo, to fakt mám. Dokonce mi občas zavolá, jak se mám, prostě je prima

meduna
autor
6. kvě 2009

mandy a pulinka jsou na tom vekove asi stejne,pak je dadousek,ja,a dal nevim.Barunka nevim,Chaala taky ne,zuzik,katy?

meduna
autor
6. kvě 2009

moje by me zabalila a poslala rada do Cech 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

no katy je asi nejmladší, pak myslím je zuzík pak asi chaala s barčou 😨

puli
6. kvě 2009

a kolik je va,teda at mam trosku prehled.
Nene prirozene to nejde,mam nepruchozi vejcevody,ktere me tu se snazili vyspravit,ale bohuzel,presto pres vsechno ,e jsem jim rikala,ze mam j este nefunkcni-nevim ja se to presne jmenuje-chapadla co vcucavaji vajicka a pousti je do vejcevodu.....takze na to nebrali zretel a ja tim ztratila 2 roky,protze do me cpali clomith asi 6 mesicu mezi operacema a pak po dalsi zase dalsich nekolik mesicu,proste pakarna........ten Prednison je na to kdyz mas dobrou immunitu a telo odmita embrya a brani se,ty prasky ti narusi tvoji immunitu ale musis je brat od ET a kdyz jsi tehu tak asi do 3 mesice,psala jsem to jednomu dr. v CR a odepsal me,ze me nemuzou ublizit,naopak je pomoci.Par lidicek me zrazovalo,aby me to nerozhodilo immunitu uplne,ale to bych pry v kuse musela brat treba 2 roky.......

dadous
6. kvě 2009

no jak to mame zjistit když ty baby tady věčně nejsou 😠

meduna
autor
6. kvě 2009

ted davaj v bedne"greis anatomi" v cesku se to jmenuje chirurgove myslim,to by clovek brecel jak tam jednaj s lidma krasne,skoda jen,ze to neni tak i v realu ☹

dadous
6. kvě 2009

supr, maš fotečku 😉
jsme tady samy hezky baby 😉
mě 38 😅 za dva měsíce 😕

mandarinka
6. kvě 2009

Mě 40, v září 😉 ale stopro mám nejmladšího chlapa 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

to jsi na tom jako ja,chapadla nefungujou a vejcovody mam uz venku,takze mi tam toho moc nezustalo ☹ no ale deloha tam je a to je hlavni.Vidis zase dobra info s tim prednisonem.Puli me je 35,ted v zari 36
a ty ivf podstupujes eda v Bostnu,dobre jsem pochopila?
boze nektery doktori jsou fakt horsi jak mengele

puli
6. kvě 2009

Dadus,tak to jsi jeste mlade,vid???Vlastne vsechny,do 45 cas...ale ze me to dalo prace,nez jsem se s tim smirila,ze nejsem stara na deti 😉

dadous
6. kvě 2009

kolik mandy?

dadous
6. kvě 2009

puli nejseš, moje šefka šla taky na IVF ve 42 letech

meduna
autor
6. kvě 2009

co bys byla stara?moje znama porodila ve 42.a jak si krasne protahla mladi.my budeme mit take prodlouzene mladi 😉 😉 😉 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

tak to mandy vybal,kolik mu je? 😉

dadous
6. kvě 2009

ale pamatuju si ,že když jsem byla v pubertě , tak mi 30ti lety lidi přišly už stary 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

medu jsme zas napojeny 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak to me taky,si pmatuju jak jsem slavila 18 a byla tam holka a ta slavila 24,no a ja jsem si rikala,takova stara vystrilena puska 😀 😀 😀 no clovek je blbej jak je mladej

mandarinka
6. kvě 2009

30. května mu bude 30 😀 dostane jako dárek dvě čárky na testu a ušetřím za dárky 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jo ale me to napojeni kapanek vzdy trva...no jsem malinko blond no 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

Jsem si v 15 říkala, že třicátníci už určitě nesexujou a určo to už maj za pár 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ty blaho, maš pěknyho zajdu 😀 😀 , ale co se stařečkama?! 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

medu jsi přírodní blond? 😀 😀

puli
6. kvě 2009

Jojo na IVF dojizdime z jineho mesta do Bostnu,bydlime na ostrove Marthas Vineyard.
Jee to jste me potesili tim vekem,manzu ma taky mladsiho a nastesti ma dobre spermijkya vlastne uz ma syzna z prvniho manzelstvi.......
MEDU a kolik je tvemu muzikovi???
Ja vim ted uz to neni tak hrozne,mit dite po 40citce,to je presne to co rikam ja ,ze si prodlouzim mladi 😉
DADU tak jsi me uklidnila, 🙂 s tvoji sefkou.....

meduna
autor
6. kvě 2009

hmmmmmmm,tak to je zajoch 😉 😉 😉 😉 mandy je divoch 😉 😉 😉 😉 no Dadousku tak s barvou taky ven,neco jsi uz naznacovala jednou 😉 😉 ze mas taky zajecinu 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

mojemu 43 ale krasavec zachovalej 😀 😀 😀 😀 😀 je to divoch 😀 😀 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

Já za to nemůžu, já byla sbalená 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

dadousku,priodni blond ne,priroda mi nadelila mysinovou barvu,takze s tim musim neco delat abych mohla mezi lidi

dadous
6. kvě 2009

dadoušovi bude v zaří 33 😅 ja nejsem přírodní , jen melíry mam, ale někdy jsem typicka blondyna 😀 😀 😀
jo puli na děti není nikdy pozdě, jen se bojím abych nebyla dřív babičkou 😝 ale snad nebude mladej tak blbej jako ja tenkrat 😀 😀