• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
mandy,tak to ma byt.clovek se alespon pekne udrzuje vedle mladsiho.a co se starym chlapem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se s vama dneska rozloucim,sice je jen neco po treti hodine,ale musim par veci jeste zaridit,jste zlaticka ze jste me vzaly mezi sebe,zitra na vas juknu a zdravim ZUZIKA :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pryč jsou časy, kdy jsme to denně dělali 5x :frowning2: :grinning: teď už jsme spokojený normální pár :grinning:
medu taky mam svji barvu takovou hnusnou :wink:
puli my pofrčíme za chvíly do pelechu :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo pulinko prijd,my jsme rady.odpo tady budeme uz asi vsechny,musime nejprve popracovat a pak teprve pozabavovat :grinning: :grinning: tak pa,jeee a tady je 21 hod a ty si tam odpolednis :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
5x denně jsem to nezvladla nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak já svoje vlasy můžu celkem chválit, ani šedivá moc nejsem a docela mi drží. Mám je vlnitý, takže když nemoknu, tak jsem celkem kočka :grinning: Jo jo, ale dá to práci vypadat vedle mladýho mladě. Ale doteď každej hádá, že jsme stejně staří - buď on vypadá tak blbě nebo já tak dobře :grinning:
autor
jezisi 5x,tak to bych musela na plasticku.ja pred tim mojim divocakem utikam jak to jde,ten by mohl stale 5x :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous ale zvládla :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasne ze ty vypadas dobre.vlnite vlasy bych brala ale bohuzel a pritom moje mamka ma skoro afro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rok, rok a půl jsme to fakt dělali denně a několikrát... pak to pomalu vyvanulo, ta žádostivost, ale i teď je to celkem často. Tuhle v hospě s kolegyněma - daleko mladšíma - jsme to porovnávaly a byla sjem pořád nejlepší :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky a jen tak mimochodem...v kolika porodila Basikova?
6. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
43? :confused:
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
46 jí je
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, jsem se trochu sekla :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám ještě čas :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja cetla ze 47 no a podivejte ma zdraveho chlapecka :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale to je zpěvačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boze tak ja se budu muset podivat romanovi do obcanky kolik mu vazne je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten kolem me chodi kazdy den jak hladovej vlcak :grinning: :grinning: :grinning:
jsem chtěla napsat, že to chce mladýho chlapa.... ale u nás to zrovna jako na potvoru nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
a co ,ze je zpevacka :grinning: :grinning: :grinning: jako ze zpevacky vic rodej nebo co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mandy ale zafunguje neboj :wink:
6. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak mu dej ,ne!? :grinning: :grinning:
mandy u nas taky mladej a nefunkční, ale my z něj něco vyždímeme :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu zpěvačky potřebujou reklamu :wink: ach ty blondyny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted nemuzu,jo ale byla jsem na wc a nechapu to.1 mesic jsem to diky stimulce nemela,ten predtim mi to rozhodil anikacou,takze taky nic moc a dnes asi tak 5minutovej zachvev krve a jako slus :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je ajo,drive mi to vic palilo,mela jsem hnedej melir ale ten se mi uz vymyl a tak uz jsem dosti blond ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty furt musíš mít něco extra :sweat_smile: neboj zejtra v praci se ti to rozjede :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam taky čím dal víc blondatšjší :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek