• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu a proč bys nemohla? :grinning: to jsou jen výmluvy, to si pamatuju, jak jsem se vymlouvala exovi, už týden před mě bolello břicho, pak jsem to 5 dní opravdu měla a další 3 dny fiktivně - a půlka měsíce byla úsoěšně pryč :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoška taky měla vždycky pulku měsíce položeny vložky na pračce :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jako tohle nez Chaala docte vsechno,ta si musi vzit dovcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to nepochybuju,ze by se nerozjelo,po tom co mi zitra nalozi :grinning: :grinning: :grinning:
a jako spat se mi nechce,uz to vidim budu cumakovat do rana a jeste nez me stihnout strhat oni strham se sama tim,ze budu nevychrapana :angry:
6. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou nějaky erekce na slunci? :sweat_smile: dadous taky ted psal že se mu nechce spat :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to je jako ja,provokativne lezej v koupelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to mam asi psychicky,jak vim ze chci to decko a normalni cestou to nejde,musim to ale odbourat a pak uvidite jaka budu motorovka :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na to si počkam :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska ráno vzbudili od sousedů, dělaj tam podlahu.... jsem vstávala už před 9, budu spát jako mimino :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi to bylo uz vcera,Roman cumakoval uz od 3 rano,smejdil v kuchyni soukal do sebe zradlo a pak k ranu usnul a jeste se mu zdalo ze jsme bohaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takove sci-fi
6. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Medu tak musíš šukat, tak se dělaj děti, víš? :grinning: :grinning: :grinning: když se vymlouváš, tak se pak nediv :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja uz myslela ,ze sousedi to delali :grinning: :grinning: :grinning: a oni tam rachotej s podlahou :wink:
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem uz psala ze jsem v panne,tak se nediv :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a vy nejste? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady děláme kravál se sexem v baráku akorát asi my, zbytek jsou důchodci :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u vas bych chtěla bydlet :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandar měla bys mít soucit se stářím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadousku myslis bohati? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bohuzel ne :confused: :confused: je to od vyplaty k vyplate s jazykem na veste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme kdysi spávali u manži doma, ještě za svobodna, museli jsme to dělat na zemi, protože jednak ta jeho postel vrzala a jednak narážela na zeď, tak sousedi hned věděli, jak se věci mají - a tatínek v přízemí taky :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vis jak,sousedi duchodci si muzou paradne zavzpominat na mladi...jake to bylo kdyz taky skotacili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja vim,ze maj hrnky na ucich a stene vasi loznice
6. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu , my mame tolik věcí společnych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslis ty jazyky na veste? :wink:
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej soucit, ať si díky nám zavzpomínaj na mládí - a co vy víte, třeba se v nich ještě probudí nějaká vácheň :grinning: :grinning:
jasan :wink:
medu :grinning: máme stejný myšlenky :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte pravdu třeba ještě vzplane kousek nějakýho zvadlýho stébla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mandar kdy máš opu?
6. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo vachen ale taky by to dedka mohlo zabit.Ale mama mi rikala,ze byla u jednech starejch lidi(70 a vic) a neco jim tam nesla a najednou prilit dedek a zarval na tu svoji zenu,proprav indulonu prislo to,tak mama jela jak kuna odtamad,protoze tam slo do tuhyho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Leni v sobotu
dobře tak v sobotu držim palečky ,nebo raději pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!§jdu chrupat rozesmála jsi mě ..
6. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
připrav indulonu :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vite co se rika:ze kdyz chytne stara stodola..to je pak ohen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak bacha na to,nebo se v nejaky babce zazehne jiskra ato bude tanec pak :confused: :confused: :confused: :confused:
medu to je jasný jak to přijde tak to muší bejt kdyby babka zrovna žehlila ..stáří už si nevybírá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek