IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. kvě 2009

ahoj puli, jasně že mužeš 😉 kam chodíte?

meduna
autor
6. kvě 2009

hele Dadousku my jsme jak vysetrovatelky 😀 😀 😀 😀 hned v akci 😉

jo me by sefka tak dala kafe akorat od zida 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

medu jako ta moje 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak co je s tou pulinkou?my cekame s Dadouskem

dadous
6. kvě 2009

kdo je zlej a kdo hodnej polda, 😀 😀 😅

meduna
autor
6. kvě 2009

ja pocitam,ze moje sefka mi zitra hnedle neco namicha,boze ja mam nerva tam jit.Jak ja jssem se tesila,ze uz budu doma na materske ☹ ☹ A ted se tam vratim jak zpraskanej pes a musim delat jako ,ze nic 😕 😕 😕 😕

dadous
6. kvě 2009

to zvladneš, neboj, bude ti to rychle utíkat, pže se budeš těšit na nas 😵
pulinka nas nemuže najít, zapni majak kamo 😀

dadous
6. kvě 2009

jo, a co by ti namíchala? by přišla o pracovní sílu 😅

puli
6. kvě 2009

Par znamena 5 krat IVF a jednou Ket.Naposledy /leden jsem byla tehu,ale zamkle 6 tt/ a ted cekam asi v cervnu pujdeme znova/podle pojistovny,mela by to odsouhlasit na 99%/.
Jsem ze zahranici,jezdime do Bostnu a pozvala me sem k Vam Zuzka,doufam,ze ji to nebude vadit,ze jsem to napsala 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

uz houkam ale nic.Tak jak,kdo je ten zlej?asi ja ted,protoze ja mam plno vzteku v sobe.Tak ja jsem ten s pohupujicim se pendrekem 😀 😀 😀 v ruce jo 😉

dadous
6. kvě 2009

ty blaho 5 krat 😕 tak to tady vedeš 😉
medu vidíš ještě maš co dohanět 😀

dadous
6. kvě 2009

jasan 😀 😀 😀 seš prdla jako ja 😀

dadous
6. kvě 2009

puli jako do Bostnu na IVF?

meduna
autor
6. kvě 2009

juuu tak to je super,ze ti Zuza rekla o nas,moc te vitame a jsme radi,ze jsi tady a neboj vse to zvladnem,je dobre kdyz na to nejsi sama.tak ted vedes v nasi tabulce,holky jsou tady zatim takovy zajicci 😀 😀 😀 zacatecnice

dadous
6. kvě 2009

puli a kolik ti je? teda ale měla by sis do pasu hodit nějakou fotku 😵

meduna
autor
6. kvě 2009

no to jsem taky nepochopila,jezdis na IVFko do Cech,nebo do Bostnu 😕 😕 😕 ja se jezdim oplodnovat do Cech z nemec 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

teda Dadous,ze ty mas po ruce nejakou lampu 😀

dadous
6. kvě 2009

uff nejsem blba sama 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

medu majak 😕

dadous
6. kvě 2009

medu jakou lampu? 😕

puli
6. kvě 2009

No my tu bydlime.Uz se snazim s manzou o mimi 13 let a opravdu festove co litam po dr. je to 5 let.
Ty IVF jsou od listopadu 2007.Nikdy se nic nezadarilo az naposledy me poradily kamaradky z cech ,ze se dava Prednison/steriody/ na ztlumeni immunity ,take me ty leky poslaly a otehotnela jsem,ale bohuzel....
Tady me totiz odmitaji odelat immuno a tvrdi ,ze me vsechny testy delali,ale ja vim podle vysledku ,ze ne.Pripadam si jak doktor-badatel,nebo spis smirak,o co so nereknu tak me neudelaji.
Zuza je fajn baba,taky mam pro jeji kluciky nevesty a to od me segry ,ktera tu otehu na 3 pokus a ma dve kocky doma 🙂
Chvilku me bude trvat nez se tu zorientuju......omlouvam se 😲

meduna
autor
6. kvě 2009

no vyslechovou preci 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

to je v poho puli, jen se rozkoukej. 😉
medu maš to zapsany 😀 😀

puli
6. kvě 2009

Na vek se ani neptejte ale na co to tajit asi nejvic IVF a nejstarsi je me 40 let ☹ ☹ ☹ ,ale bojuju dal 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ju tak to je super, že tu nejsem nejstarší 😀 ale puli mam k tobě věkově nejbliíž 😉 jinak to tady jsou samy mlady holky 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak me ty doktori v zahranici pripadaj vsichni stejne debilni!!!!!!!neni s nim rec,me tady nechtej taky udelat nic,ja uz si myslim,ze nekdy zesilim vyndam bouchacku a budu jednat 😀 😀 😀 😎 😎 😎
a muzu se zeptat,zda jsi po tom prednisonu otehotnela prirozenou cestou,nebo take po IVFku?

No klucicci jsou nadherny,my se tady na ne furt koukame

mandarinka
6. kvě 2009

Já mám šéfovou prima, i v nemocnici za mnou byla, když jsem byla na operaci. Je hodná, když jsem se podruhý vdávala a měli jsme rozlučku se svobodou a já se sešlehala hrozným způsobem, dovedla mě až domů do postele 😉

mandarinka
6. kvě 2009

Nejstarší jsem tu já 🙂 nebo že by ne?

dadous
6. kvě 2009

mand tak maš kliku na šefku 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

je jedno kolik nam je,vsechny touzime po jednom.A to je mit detatko.Me bude ted v zari 36,tak se Dadousku moc nekasej jo uz te dohanim 😉

mandy tak to je super,ze si s ni tak rozumis.to me by urcite domu neodvedla 😀 😀