• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
:grinning: jak Roman,Dadoušku,úplně stejný jste :grinning: :grinning: a ten chce ještě tančit
19. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky bych možna hodila taneček :grinning: tak z grilovaní asi nic nebude , se to furt honí a ted je zas černo, tak se tam stavím zítra a dopečem zbytek, páč si sdadoušem hodíme to maso na panev :sweat_smile: to zas bude zaflekana kuchyn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už konečně jde ta televize :dizzy_face:
19. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dost taky :angry: tady se to taky honí,den na hovno,chceš ven a pak chčije,tak je z toho prd,takže se tady mrcasíme,unzděný jak dvě prdele :unamused: Na Asiamarkt se mi nechce,protože co tam?Do kina taky ne,takže z nudy nevím co by :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do lesa to nemá cenu,je to tam rozmáčené,jedině ještě jít k jezerům krmit kachny,tak jdeme krmit :grinning: jak důchodci :grinning:
19. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak duchodci jo :grinning: , medu na kachny je ještě čas :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám všude počasí stejné.
Včera jsem s jídlem sklidila úspěch. Manža chrochtal jako malé sviňátko :grinning:
19. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kobli,tak to budu muset uvařit taky,ať Romík chrochtá :grinning: Už jsme doma z krmení,bylo to jak v hororu ptáci,jen jsem zašustila igelitkou,tak se to k nám všechno slítlo :slight_smile: Táta Labuťák s mámou a 4 labuťátka a pak tři prdele kachen,táta na mě kapánek syčel :angry: jsem se naklonila k jeho rodince a už po mě šel,jela jsem jak kuna,štípnout bych nechtěla
19. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko, to bych taky nechtěla. Jednou, ještě na základce, jsme byli s učitelkou na vycházce a spolužáčka štípla labuť. Ten řval jak tur a modřinu až do krve měl děsně dlouho.
19. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je tu nějaké mrtvo, tak jdu taky padnou za vlast. Hezký nový týden.
19. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvenky tak tady je zrovna už hezky v 17 hodin jsem šla ven stříhat tůje a přišla jsem až teď a je to už nějaké zatažené ale teplo
Medu taky by jsem se nenechala štípnout to asi musí bolet
19. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,každá využívá,že se udělalo trochu pěkně
19. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi jsme se dneska pustili do toho plotu ale sice s kecama a když jsem to natřela a chtěli jsme jít nařezat ten zbytek tak začlo zase chcát
19. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky tady pochcávalo celý den a teď se to vybralo :angry: te´d,když je večer
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se dneska vrátila do dětských let nevěděla jsem co k večeři tak jsem si udělala krupicovou kaši :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta je dobrá,pohádka mládí,taky jí někdy dělám.Pekla jsem dnes borůvkový koláč,kdybych se snažila a chtěla ho upect tak dobrej,určitě se mi nepovede,ale ,že mi zbylo těsto a nevěděla jsem co s ním,tak se to povedlo
19. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zbylo,protože jsem dělala buchtičky s krémem
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu do vany,potřebuji se naložit a nahřát :wink:
19. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem myslím četla jak jsi to pekla z toho kila.Já jsem mynule dělala plněné buchty a taky se mi docela povedli na to že jsem je dělala poprvé všechno jde když se chce
19. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u mě je to obráceně,jak nechci,tak to jde a jak se snažím,tak jsem v prdeli :grinning:
19. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se to stane ale víš jak to je když se to má povédst tak se to povede a když se to nemá povédst tak se to nepovede. :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak máme dodělůáno a uklizeno ,jsem hotovson
19. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se zase vaří ,sem člověk vleze a hned slintá
19. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni vymalováno vygruntěno jo
jo ještě naladit dveře ,páč jsou křivá futra,ale to až zítra
a co testík leni
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni,tak vid93 hudba zabrala a je rychle hotovo :grinning: lep39 vyho5et,jak malovat vi`d
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole,tak znova,nepřepla jsem si klávesnici :angry: ahoj Leni,tak hudba zabrala a je hotovo,jak říkaám,lepší vyhořet jak malovat
19. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu včera to bylo do 23hod. a dneska doted ,dneska jsem netestovala ,mrcha neni ..mám lézt na tu krev nebo ne ..a to se musim objednat nebo prostě ráno jdu a nic neřikam?
19. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to počká,dej si voraz už
19. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty tam chlastáš ne
19. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek