IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
20. črc 2009
týýjo =-) jsem si pěkně schrupla :-N
tak jak kobli? jak to šlo?
medunaautor
20. črc 2009
ahoj holky,Dadoušek vyhajanej 😃 Kobli,tak jak to šlo?Určo vše jak po másle a moc jsi netrpěla,holky jdu žhavit drát do Čech,jsem v prdeli a nemám lístky na Kabát 😞 😞 😞 musím je sehnat,tak to jdu obvolat,ale jestli nebudou,tak mi šlehne ]-(
dadous
20. črc 2009
ahoj medu 😉 no neblbni, až takovej fanda seš? :-N
koblížek napína =-)
daja.w
20. črc 2009
Ahojky holky moje 🙂 tak už jsem doma botky mám vybraný a ve středu si jdu pro ně byla jsem už uchozená a nechtělo se měvracet pro ně tak doufám že tam ještě budou :-N no a jsu ostříhaná a obarvená 😉
Tak Dada se nám vyspinkala do růžova 😉 to je potřeba 😉
Medu tak at ty lístky seženeš 😉
daja.w
20. črc 2009
Tak Kobli by už to mělamít zasebou tak doufám že to šlo hladce 😉 🙂
dadous
20. črc 2009
no dajo to by jsme ale měli vidět nějake to foto =-)
daja.w
20. črc 2009
no já se teda ted fotit nebudu ]-( až se blejsknu tak možná 😉 😃
dadous
20. črc 2009
😃 no jak myslíš 🙂
daja.w
20. črc 2009
no asi si to ještě fiknu zdá se mi že to vzadu mám ještě dlouhý :-N ale to až si budu umejvat hlavu a to bude zítra 😃 a ty jsi prospinkala celej den dnes?a co pustila jsi se do toho nádobí?? 😃
dadous
20. črc 2009
ne celej den ne :-N to nadobí jsem umyla pověsil pradlo, ktery mi samozřejmě zmoklo ]-( no a jak nešla ta telka, tak jsem si pustila kluci v akci, shlídla asi deset dílu 😃 no a mezi tím ještě asi třikrat volal dadouš :-S
dadous
20. črc 2009
a chčije a chčije a karel neví kam by zalezl 😃
dadous
20. črc 2009
jo a vačer nam davaj na sinemě katastrofu, ale už jsem to viděla 🙂
daja.w
20. črc 2009
tak to jo 😉 tak ses neflákala 😃 a pěkně ses činila 😉 no stím prádlem to je na prd se stím sereš než to dáš do pračky a pomačkáš čudlíky ]-( a pak to pověsíš a ve finále tě to zmokne ]-( to je práce na prd 😃 a co už to zpravily tu telku nebo pořád nejde ]-(
dadous
20. črc 2009
jo jde, jsem zvědava jak dlouho :-p
medunaautor
20. črc 2009
ahoj ostříhaná a obarvená Dáji 😉
Dadoušku,jo jsem fanda,Kabáty miluju 😃
daja.w
20. črc 2009
no tak my cinemu nemáme :-S tak tady je zataženo sem tam vyleze oskar a dusno jak svina :-p chudák Karel tak at šupne do peřin 😃
medunaautor
20. črc 2009
já raději jdu 4 patra na půdu,už jsem se poučila letos,povesila a zmoklo,tak jsem lítala jak debil ]-(
daja.w
20. črc 2009
jo jo ostříhaná a obarvená ale asi si to ještě trochu víc fiknu vzadu 😃 tak co sehnala jsi lístky :-N taky máme rádi Kabáty maj dobrý písničky 😉
daja.w
20. črc 2009
tak to já mám venku pod stříškou radši 😉
dadous
20. črc 2009
leží pod sedačkou a slyšim jk tuka kolinkama o podlahu 😃
medu a kde maj koncertovat? ani jsem nic neslyšela =-)
milagross
20. črc 2009
zdravim 😃
medunaautor
20. črc 2009
zatím ne ]-( sestřenka dnes byla v prodejně a nic :-o Tak druhá žije v Liberci,tak snad tam a když ani tam ne,tak další v Praze,jsem na to zvědavá.No,má to být megakoncert a jediný v tomto roce 😞
medunaautor
20. črc 2009
no v Praze Dadoušku

Jé čau Mili,tak jak je?
dadous
20. črc 2009
ahoj mili 😃
dadous
20. črc 2009
no jo vlastně, v Praze 😃
medunaautor
20. črc 2009
chudák Kája,ten musí být zrychtovanej,když mu klapou kolínka 😃
dadous
20. črc 2009
dyt je to jantar, nevím čeho se furt bojí ]-( dyt jsem tady s ním ne?! 😃
milagross
20. črc 2009
no dneska na na nic a na ho......... :-S Byla jsem dnes snest konecne ty vejce,takze chodit nemuzu a na gauci uz me to tak trochu neba :-|
medunaautor
20. črc 2009
tak to ho budeš muset uklidňovat,to víš je to chlap 😃
dadous
20. črc 2009
mili, mě taky nebaví se furt valet :-p 😃