IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
26. črc 2009

Blaži, jak se říká - nechval dne před večerem. Nevím jak dopadnu. Samozřejme člověk mus trochu věřit, ale zase sem nohama na zemi a vím, že to nemusí dopadnout dobře

blazenkaa
26. črc 2009

jo už chápu já jsem takové tele

blazenkaa
26. črc 2009

tak to mu věř že to dopadne a bude to dobré.Při nejhrším máš ještě v mrazáčku a nemusíš plácat další pokus jako já

koblichzek
26. črc 2009

Já vím blaži, stimulka je votrava 😠

blazenkaa
26. črc 2009

a ty kila potom ještě horší

koblichzek
26. črc 2009

Děkuji, že na mě budete myslet.
Blaži taky přibírám, ale zatím to ještě není tak alarmující. Ale už taky začínám trošku odlehčovat stravu. Občas. Ale chutě a hlad mám pořád 😀

blazenkaa
26. črc 2009

mě tenkrát dr napsal prášky tak je zase beru v sobotu jsm začla nemám při nich chutě a pomáhají a kila pak nejdou nahóru už mám půl kila skoro dole

koblichzek
26. črc 2009

Jako na co prášky, na hubnutí?

blazenkaa
26. črc 2009

jo

koblichzek
26. črc 2009

Aha, a není to taky nějaká sr...ka, která ti akorát odrovná žaludek?

koblichzek
26. črc 2009

Holčičky já pádím. Manža přijde z rachoty, tak jdu připravovat papání.
Zítra večer se tu objevím a podám hlášení 😀 .
Držte se a hezký večer. A bláži - hlavu vzhůru. 😉

blazenkaa
26. črc 2009

to asi ne jinak by mi to gindař nenapsal minule jsem to brala a akorát tam bylo že se špatně spí to jem měla asi 10 dní hrozná žízeň pocení to jsem měla já tak si to pamatuju jinak už nevím co jiného deď jsem dala leták kamarádce jestli jí to napíše její dr,a docela mi to minule pomohlo shodila jsem minule 13-14 kilo a 6 mám nahóře po hormonech tak to chci dát dolu

blazenkaa
26. črc 2009

tak jo já si jdu taky nachystat papu a jdu do práce zase já tak zatím páááá 🙂

majazd
26. črc 2009

ahoj holky,u mě je to to samé s vejcovody,mám oba neprůchodné a byla jsem už 2x na IVF a bohužel to nevyšlo.Můžu vám říct popravdě,že jsem byla na nervy.T 😢 eď mi chtějí oba vzít,kvůli tomu že vypouští něco do dělohy a ta tekutina zabíjí to embrio.No na operaci mám jít v září a já se pořád rozhoduji jestli mám jít.Jinak všem co vás čeká IVF přeji od srdce ať vám to vyjde.Ta 🙂 k se mějte a přeji štěstí do života

dadous
26. črc 2009

majazd, tak ti držím palečky at ti to vyjde 😉

majazd
26. črc 2009

dadous děkuji,ale fakt nevím co dělat,i když mi doktor řekl,že ty vejcovody jsou ucpané,že by bylo dobré je odstranit,tak se mi na to moc nechce....pořád si říkám,"co kdyby náhodou to vyšlo přirozeně" a za další mám poslední pokus na IVF,tak pořád nevim.Ale dík moc 🙂

dadous
26. črc 2009

maj , no ja nevím, ale ja bych asi věřila doktorum, ale jsou tu holčiny ktery jsou taky bez vejcovodu, tak s nima by sis o tom asi mohla pokecat víc 😉 ,jen ty mršky maj tedka absenci, někde se poflakujou,ale večer se tu možna ukažou 😉

majazd
26. črc 2009

dadous,díky za radu,to víš jsem tu poprvé a tak se rozkoukávám 😉 🙂

dadous
26. črc 2009

však jo klidně se k nam přidej, je tady sranda 🙂

majazd
26. črc 2009

ještě tě budu otravovat,nevíš jakou mají ty holčiny přezdívku?dík

dadous
26. črc 2009

meduna je stopro bez vejcovodu a na dalši si ted nevzpomenu. Kolik ti je ?

majazd
26. črc 2009

díky i za to.Je mi 31 a naštěstí mám 1 dítko.J e to holčička Kristýnka a bylo jí 5 let.Ta nám trvala rok a půl a to druhé už zkoušíme skoro 3 roky.Máš hezkou fotku. 🙂

dadous
26. črc 2009

a proč nemaš kristynku v pasu 😕 takhle to vypada že nemaš děti 😅 no jo ted je to fakt problem pořídit si mimi ☹

majazd
26. črc 2009

už jsem to poopravila,no musíme doufat 🙂

dadous
26. črc 2009

😀 v pořadku 😉 no a hlavně tady s nama ti to bude rychleji utíkat 🙂

majazd
26. črc 2009

nejvíc mě štve,že jsou takové ani nechtěj vědět jak jim říkám,kteří přijdou do jiného stavu hned a pak mimi hodí do popelnice nebo ho hned po narození víš co. 😢

majazd
26. črc 2009

tak jo, jdu s manželem na večerní procházku,malou máme u babičky,tak to musíme využít 😉 zítra se sem zase podívám a snad budu mít štěstí na medunu a trochu s ní pokecám.měj se krásně a přeji ti dobrou noc 🙂

dadous
26. črc 2009

tady mrkni, kdo tu všechno je a co ma za sebou
Těhudadouš
Dadoušek-1IVF+ICSI
19.6.09-stimulace-píchala jak o život
28.6.09-OPU
1.7.09-ET,zavedeny dvy minidadoušci
12.7.09-TT a dvě čárečky
dnes,17.7.09 odběr krve-je hotovo,zaděláno,dopícháno a to jak injekčně,tak i jinak jo, a těhutáta dostal pěkné bodyčko

Bebe127:jedno mimoděložní těhu,3*IVF
při čtvrtémIVF,úspěch a to dvojnásobný miminka jsou v pořádku a maminka také


KET-holky
Léňa:6.7.09 KETík a jak dopadl testík?Teď malujou,manža míchal klackem a že mu to šlo,barvy krasavice

Koblichžek:tááák a už je to tady,pro sněhukoblížky se jede asi v pátek 24.7.09,nechala si na ně udělat nové gelové nehýtky,tak já ti držím moje gelové kopyta a holky ty jejich přírodní

čekatelky na stimulku

Meduna,kdo si počká,ten se dočká

Dája:1*IVF-negativní,stále ještě pauzuje,les už vyrabovala,teď tam má prcky z přízně na návštěve

Bára:doposavad,pelíškové snažení ,1IUI-negativní
tak už se nám ozvala,stala se z ní vdaná paní,gratulujeme stimulka začne pravděpodobně,srpen,nebo září

Blaženkaa:6*IUI-hrůza
1*IVF-negativní,léky už se třeste,Blaženkaa si vám už brzy vyzvedne z lekárny

Olásek:1IVF,bohužel bez transféru,neva ,ten pravý čas přijde momentálně maká až se z ní kouří

Maminka a miminka.Zuzanka a její krásní klučíčci,Jeníček a Filípek, a že jsou fakt super,jukněte do albíčka k Zuzance

majazd
26. črc 2009

nooo, 🙂 tak díky snad i já se brzy dočkám vytoužených // 😉

majazd
26. črc 2009

ještě než půjdem,mohla by jsi mi říct co je to ten KET,nikde to nemůžu najít.dík