• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to je transfer rozmraženych embrijek :wink:
26. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha dík a pa
26. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo když nebudeš vědět tak se klidně ptej :wink: hezkou prochajdu :wink:
26. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jukám,Kobli,tééééda ty jsi kočka a na zítra ti budu moc držet pěsti,ať dopadne vše podle tvojich představ.Víkend byl náročný,ale krásný,zahrála jsem si na kamzika,kapánek jsem zhuntovala játra ale teď už budu zase hodná Meduna :grinning:
26. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že kobylenky už asi hajaj :frowning2:
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak už jsme konečně doma :slight_smile: a mám tu Kubíčka na prázdninách :slight_smile: no a na svadbě super ještě ted mě bolí noženky a všechno svalstvo jak jsme pařily :grinning: no jinak vás všechny zdravím a ani nestihnu vše dočíst já půjdu do hajan jsu nějaká moc unavená moc jsme toho nenaspaly :sweat_smile: tak páá
26. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dáji,tak super,že se vám to tak vyvedlo,pořádně si odpočiń,dobrou noc a pěkné sny.To jsi ráda,že tam máš Kubíka,budeš mít zábavu
26. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kobylenky,dobrou noc a pěkné sny všem :wink:
26. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a krásný dne všem :wink: :slight_smile: a co jinak jaké jsou novinky???!!! :wink: :slight_smile:
Majazd vítám Tě mezi náma :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo, ty maš furt doma děti :sweat_smile: to zas budete věčně u bazenku vid :slight_smile: zase tiše zavidím, pže tady dneska bude asi krasně :dizzy_face: hodila jsem ´do alba fotku nenažranyho karla :grinning:
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem :wink: :wink: :wink: Dadoušku,tak to jsem ještě neviděla,dostala j sem záchvat smíchu,jako Karel se směje jako blázen,nebo cení? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau medu, no cení, pže mu to dadouš chtěl sníst :grinning:
27. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dado no mám tu ted jen Kubíčka a za týden tu budu mít i Sašu :wink: no nevím jestli bude bazének bo je zelenej jak brčál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ho budem muset vypustit a vyčistit a pak znovu napustit :grinning: super foto s tím Karlem :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karel je teda drsoň :grinning: Malej ale divokej :grinning: :grinning: Volám Romana,ten se taky smál :grinning: :grinning: a dadouš má ušničku koukám :wink:
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo co by jste pro děti neudělaly :grinning: :grinning: myslím že se budete koupat :grinning: :grinning: my chcem dneska jít na houby :confused: se furt valím doma to je hrozny, a dadouš je tenhle tydne doma , tak vyrazíme :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dajo jen čisti,vypouštěj a napouštěj,pže má být pěkně,tak ať maj prcci kde řádit
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame oba naiku
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,bacha na klšíťáky :confounded: já jdu dnes s Romanem k dok,protože mě už sere a nechce jít,tak ho tam dotáhnu třeba na řetězu,blbne mu srdce alůe fest.Ale on dělá Meresjeva a jako,že to bude dobrý-samo,no to určitě :angry:
27. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkný,mě se to líbí,naušnička :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj já bez vody nebudu :grinning: a jak je mamino :wink:
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chlap dokud neslehne, tak k dr nejde :angry: ja taky za chvíly razím na to kožní, se mi to fest rozjelo :angry:
27. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu jen ho tam dotáhni ti chlapy jsou všichni stejní i ten můj nechce k dotorovy :angry: ale jen at maže a nezahrává si :angry:
27. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo pořad dobry, nic mi není :confused:
27. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a trpěla jsi na to Dadoušku i před těhu?prubni měsíčkovou mast,taje dobrá
27. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a copak dado že musíš jít na kožní
27. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, mě v 25ti zjistily alergii na chrom, nikl, a další sračky a mě se to tak jednou za 5 let rozjede až do mokvaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vždycky zajdu za dr a ona da mast a pak je to za dva dny zahojeny :grinning: pravě že mi na to pomahaj jen hormonalní masti, tak jsem zvědava co mi na to ted da :confused:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele vemte si obr koš a a ť je plnej samých krasavců,nemyslím teď chlapů :grinning: :grinning: :grinning: ale hřibů krasavců :wink:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my moc neumíme hledat :grinning: spíš ted budu koukat aby se nan nas neskacel nějakej strom :grinning:
27. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska musíme držet palce koblížkovi :dizzy_face:
autor
to mívám taky,ale né až tak brutální,jen jsem měla kolem pupku pupínky z knoflíku,teď mám vše oblepené a bížu nenosím,to by mi uhnilo ucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá co ti na to dá,moje nevlastní ségra má ,teda měla v těhu něco podobného,zeptám se jí,co dostávala
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek