• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no kobli :confused: ty maš dřív ultrazvuk než ja :grinning: takže dneska polehavej a od zítra normalně funguj, žadny přehnany šetření se :slight_smile: samozřejmě bez uklizení a tahaní těžkych břemen :grinning:
27. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se snažit. Posedávám spíš u PC. Jediné co jsem udělal, uvařila jsem si polívku z pytlíku. Jinak nic. Je to tak správně? :grinning: :grinning:
Jo, ten utz jsme tam dostaly všechny, byly jsme dnes čtyři.
27. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi to je dost že sis na nas vzpoměla :grinning: kuci jsou už pěkně do ruky ta se na ně moc těším :dizzy_face: sraz u mě a medu stopro platí a ja teda taky všude s dadoušem, vlastně už vas taky všechny zna :grinning: číslo na teba mam takže to přinejhorším domluvíme po telefonu ale toho 15yho určitě platí
27. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano kobli dělaš to dobře :grinning: ja u pc posedavam na míči a mužu to vřele doporučit :wink:
27. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušku, mohu ti do IP poslat mé tel. číslo? To kdyby náhodou jsme se nepoznaly, ať si můžeme zavolat a ty blbky s mobilama budeme my :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a uplně jsem zapoměl podat hlašení, na kožním mi dala přece jen hormonalní mast, ale je prej hodně šetrna a davaj ji i miminkam :sweat_smile: ale nesmí se dyl jak tyden :confused: no hned jsem si ji mazla a ulevilo se mi :slight_smile: pak jsme šli na ty houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: našli jsme malinko lítala jsem po těch kopcích jak kamzík, až jsem si uvědomila , že jsem těhule tak jsem zvolnila tempo :grinning: no pak jsme ogrilovaly buřtíky a ted už piju kafíčko a ležím u pc :grinning: :grinning: to byl dneska hezkej den :dizzy_face:
27. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ty kamzíku, přece jen se ještě šetři.
Já si připadám tak divně. Taky ti to tak připadalo?¨, nebo jsem cvok? :grinning:
27. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ještě že ty mobily jsou :grinning: :grinning: by jsme se ani neslezli :grinning:
27. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále slezly. Já tam budu určitě. Né dlouho, ale budu. To už budu i vědět, jestli jsem těhu :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele ja si to vubec neuvědomila :grinning: :grinning: no ja jsem se necitila nijak, prostě žadny pocity, a jak jsem se před tím bala že nebudu moct jít ani na zachod, aby ze mě nevypadlo, tak jsem si na to vubec nevzpoměla a fungovala jsem uplně normalně :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to bude aspon co slavit :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, to je ten první den. Mám furt obavy, ale to přejde. 11.srpna jdu na krev. Zkusím vydržet a netestit.
27. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: joo to jsem taky říkala a pak ten dvanacty den jsem to nevydržela a jen proto že jedna holčina taky tesila a měla // :grinning:
27. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Já ale vydržím :grinning: :grinning: , hm, taky tomu moc nevěřím, ale budu se opravdu snažit. Zas by to byl hezkej dárek rpo tchána - k těm 70tinám.
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, ale ja tomu stejně ještě pořadně nevěřím, dokud ho neuvidím na ultrazvuku :dizzy_face:
27. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. No ale už to za pár dní bude jasné. :wink:
Kde se dnes všechny flákaj? :grinning:
27. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bylo dneska krasně tak jsou asi venku :slight_smile: daja ma zas děti, tak ma o zabavu postarano :grinning:
27. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt. Teda daji bude mít řádně natrénováno :grinning: . A medunka má dovču?
27. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo říkala že ma celej tejden volno :dizzy_face: co manža, je v kiosku?
27. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není, má svojí noční ve fabrice :frowning2: . Dnes bych spíš brala, ab byl doma. Ale někdo dělat musí :grinning:
27. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo seš na tu radost doma sama vid :confused: ale tak aspon že maš nas :grinning:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, vy jste moje zlatíčka :dizzy_face: , taky když odcházel jsem mu hned říkala, že jdu za váma. Ani jsem to říkat nemusela, bylo mu to jasný :grinning:
27. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ono je to taky pořad nebaví o tom mluvit dokola a dokola :grinning:
27. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža o tom nemluví téměř vůbec. On s tím moc nesouhlasil. Chtěl ještě chvilku zkoušet normálně.
27. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušku jdu se natáhnout. Tak hezký zbytek večera pa
27. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jen běž, a nezapomen si vzít talířek s nějakou mnamkou :grinning:
27. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukám že tu každý chodí na houby a já nic :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny moje tak už jsem tu a mám tu zase sestru a malej vyvádí no chvilku neposedí :slight_smile: si to s ním pěkně natrénuji a pak šup svoje :wink:
Kobli tak dnes pěkně odpočívej :wink:
Dado a ty jdy kdešna ten ultrazvuk?a co hřiby našly jste něco :wink:
27. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,jsem jeste na navsteve,ale nemohla jsem to vydrzet,tak jsem skakla na komp :grinning: kobli,tfuj ,tfuj at se ty malinkyty koblizci zakousavaj a libi se jim u tebe tech devet mesicu
27. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na ten sraz jsem zvedava :grinning: na me ma cislo dadousek,kdyby jako jsem vas nemohla najit :grinning: :grinning: ale ja myslim,ze to probehne bez stresu,jsme holky sikovne
27. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek