IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
27. črc 2009
no kobli =-) ty maš dřív ultrazvuk než ja 😃 takže dneska polehavej a od zítra normalně funguj, žadny přehnany šetření se 🙂 samozřejmě bez uklizení a tahaní těžkych břemen 😃
koblichzek
27. črc 2009
Budu se snažit. Posedávám spíš u PC. Jediné co jsem udělal, uvařila jsem si polívku z pytlíku. Jinak nic. Je to tak správně? 😃 😃
Jo, ten utz jsme tam dostaly všechny, byly jsme dnes čtyři.
dadous
27. črc 2009
no zuzi to je dost že sis na nas vzpoměla 😃 kuci jsou už pěkně do ruky ta se na ně moc těším x-) sraz u mě a medu stopro platí a ja teda taky všude s dadoušem, vlastně už vas taky všechny zna 😃 číslo na teba mam takže to přinejhorším domluvíme po telefonu ale toho 15yho určitě platí
dadous
27. črc 2009
ano kobli dělaš to dobře 😃 ja u pc posedavam na míči a mužu to vřele doporučit 😉
koblichzek
27. črc 2009
Dadoušku, mohu ti do IP poslat mé tel. číslo? To kdyby náhodou jsme se nepoznaly, ať si můžeme zavolat a ty blbky s mobilama budeme my 😃 😃 😃
dadous
27. črc 2009
jo, a uplně jsem zapoměl podat hlašení, na kožním mi dala přece jen hormonalní mast, ale je prej hodně šetrna a davaj ji i miminkam :-N ale nesmí se dyl jak tyden =-) no hned jsem si ji mazla a ulevilo se mi 🙂 pak jsme šli na ty houby :-p našli jsme malinko lítala jsem po těch kopcích jak kamzík, až jsem si uvědomila , že jsem těhule tak jsem zvolnila tempo 😃 no pak jsme ogrilovaly buřtíky a ted už piju kafíčko a ležím u pc 😃 😃 to byl dneska hezkej den x-)
koblichzek
27. črc 2009
Hele ty kamzíku, přece jen se ještě šetři.
Já si připadám tak divně. Taky ti to tak připadalo?¨, nebo jsem cvok? 😃
dadous
27. črc 2009
😃 ještě že ty mobily jsou 😃 😃 by jsme se ani neslezli 😃
koblichzek
27. črc 2009
Ále slezly. Já tam budu určitě. Né dlouho, ale budu. To už budu i vědět, jestli jsem těhu 🙂
dadous
27. črc 2009
no hele ja si to vubec neuvědomila 😃 😃 no ja jsem se necitila nijak, prostě žadny pocity, a jak jsem se před tím bala že nebudu moct jít ani na zachod, aby ze mě nevypadlo, tak jsem si na to vubec nevzpoměla a fungovala jsem uplně normalně :-N
dadous
27. črc 2009
no jo, to bude aspon co slavit 😃 😃
koblichzek
27. črc 2009
Já vím, to je ten první den. Mám furt obavy, ale to přejde. 11.srpna jdu na krev. Zkusím vydržet a netestit.
dadous
27. črc 2009
😃 😃 joo to jsem taky říkala a pak ten dvanacty den jsem to nevydržela a jen proto že jedna holčina taky tesila a měla // 😃
koblichzek
27. črc 2009
😃 😃 Já ale vydržím 😃 😃 , hm, taky tomu moc nevěřím, ale budu se opravdu snažit. Zas by to byl hezkej dárek rpo tchána - k těm 70tinám.
dadous
27. črc 2009
no to jo, ale ja tomu stejně ještě pořadně nevěřím, dokud ho neuvidím na ultrazvuku x-)
koblichzek
27. črc 2009
To je jasný. No ale už to za pár dní bude jasné. 😉
Kde se dnes všechny flákaj? 😃
dadous
27. črc 2009
no bylo dneska krasně tak jsou asi venku 🙂 daja ma zas děti, tak ma o zabavu postarano 😃
koblichzek
27. črc 2009
To je fakt. Teda daji bude mít řádně natrénováno 😃 . A medunka má dovču?
dadous
27. črc 2009
jo říkala že ma celej tejden volno x-) co manža, je v kiosku?
koblichzek
27. črc 2009
Není, má svojí noční ve fabrice 😞 . Dnes bych spíš brala, ab byl doma. Ale někdo dělat musí 😃
dadous
27. črc 2009
no jo seš na tu radost doma sama vid =-) ale tak aspon že maš nas 😃
koblichzek
27. črc 2009
To jo, vy jste moje zlatíčka x-) , taky když odcházel jsem mu hned říkala, že jdu za váma. Ani jsem to říkat nemusela, bylo mu to jasný 😃
dadous
27. črc 2009
no jo ono je to taky pořad nebaví o tom mluvit dokola a dokola 😃
koblichzek
27. črc 2009
Manža o tom nemluví téměř vůbec. On s tím moc nesouhlasil. Chtěl ještě chvilku zkoušet normálně.
koblichzek
27. črc 2009
Dadoušku jdu se natáhnout. Tak hezký zbytek večera pa
dadous
27. črc 2009
jo jo jen běž, a nezapomen si vzít talířek s nějakou mnamkou 😃
blazenkaa
27. črc 2009
ahojky holky koukám že tu každý chodí na houby a já nic 🙂
daja.w
27. črc 2009
Ahojky holčiny moje tak už jsem tu a mám tu zase sestru a malej vyvádí no chvilku neposedí 🙂 si to s ním pěkně natrénuji a pak šup svoje 😉
Kobli tak dnes pěkně odpočívej 😉
Dado a ty jdy kdešna ten ultrazvuk?a co hřiby našly jste něco 😉
medunaautor
27. črc 2009
ahoj holky,jsem jeste na navsteve,ale nemohla jsem to vydrzet,tak jsem skakla na komp 😃 kobli,tfuj ,tfuj at se ty malinkyty koblizci zakousavaj a libi se jim u tebe tech devet mesicu
medunaautor
27. črc 2009
tak na ten sraz jsem zvedava 😃 na me ma cislo dadousek,kdyby jako jsem vas nemohla najit 😃 😃 ale ja myslim,ze to probehne bez stresu,jsme holky sikovne

Začni psát odpověď...

Odešli