• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
taky ted dostanu talirek,mnam,uz mam hlad jak herec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak vlasy hruza,nejdriv ji to chytlo uplne oranzove,tak nastoupila jina barva a ted treti a ta byla cerna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no byla to mazec
27. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a uz tady zase nikdo neni :confused:
27. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se zase zakecala ze spolužačkou a ted zase otravuje malej no ale zachvilku jde do hajan :grinning:
Medu a zůstalo jí něco na hlavě :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zustalo,ale mela jsem nerva jak blazen,vis jak ,ona je Brazilka a ma uplne jine vlasy jak my,chtela to udelat svetlejsi a na to pak jeste jinou barvu,neco jako hnedou,ale bohuzel to neklaplo,mela to oranzove,tak nastoupila cerna barva
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Dadousku,kolik hub jsi nasla?doufam,ze plnej kosik :wink:
27. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu koukat na film tak ahojky a pak jdu rovnou do hajan pa pa pa :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno přeji všem :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,kapánek jsem si poležela,dnes je tady počasí nic moc,to zas bylo jeden den léto včera :grinning: Ale od zítra má být zase líp.
Kobli,každý den ti budu posílat tfuj tfuj tfuj ,pro štěstí

Dáji,co budeš dnes s malým podnikat?
U Dadoušků proběhne dnes asi smaženice :wink:
28. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kobylenky,mám vás pozdravovat od Léni,chalupaří a taky jde na nějaký pracovní pohovor,pak jede ještě užívat klidu na chaloupku po pohovoru
28. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu no nevím,ale určitě půjdem do bazénu,včera jsme musely koupit nový filtr no a zase peníze 4tis :angry: a jinak tu mám ještě sestru od malýho mamu a na večer asi budem grilovat :wink: a copak budeš dnes dělat ty?a děkujem za pozdrav od Leni a že také zdravím :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáji,my zítra pojedeme do Čech k mojí mámě,sestřence atd,chceme objezdit pár zámků a hradů.U nás je hrad Houska,tam Roman ještě nebyl,říká se ,že tam straší :grinning: tak uvidíme.No pak Karlštejn,Kokořín,teď už dělá Roman plán
28. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to se máte já bych taky jela na hrady a zámky :slight_smile: tak at vás tam moc nevystraší :grinning: a hlavně jeťte opatrně :wink:
28. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáji,žádné strachy,já neřídím :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ok ty se jen kochej krajinkou :grinning:
28. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to bude nejlepší :grinning:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je s Dadouškem a Koblížken :confused: :confused:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadoušek je tady :grinning: medu tak to vemte do krakonošova :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hub jsme našli malo, samej satan, ale na smažu to dá :wink:
28. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dadoušku,jé to já bych tůze ráda tam k vám na kafíčko :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím kapánek poklidit než odjedeme,je to tady jak po výbuchu :confounded:
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do kdy tady budete?
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde se mužem scuchnout, dadouš je doma takže jsme pojízdny :wink: kdyžtak mi písni a ja ti zas zavolam až budete tady v čechach :wink:
28. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počítám,že do soboty,možná to natáhnem až do neděle,domluvím se s R až přijde dom a písnu ti,to by bylo fajn,kdyby jsme si dali někde kafínko,nebo můžeme někam na nějaký zámek,nebo hrad
28. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těhulinky-kobylenky

Těhudadoušek:1krát IVF+ICSI,byla to rychlovka ,huž je zaděláno,malej Dadouš,nebo Dadoušci jsou tam ,kde mají být a 31.7 se jde na UTZ,pak se dozvíme kolik těch Dadoušků tam je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:V mezičase,sběr hub-samej satan,talířkování u telky a koníkování :grinning:

Bebe127:po 4 IVF,čeká dvojčátka,vše je jak má být,momentálně je tajemná jako Hrad v Karpatech :wink:

Akce:
Koblížek:27.7.09,proběhl KETík dvou exkluzivních Koblížků.Asi to budou nějaké modelíny,mají už své fotecky :grinning:

Čekající kobylénky :slight_smile:
Meduna:3 krát IVF+1krát KET,už startuju motor,září se blíží :grinning:

Léňa,naposledy KETík 6.7.09,TT-negativní :angry: :angry: :angry:,byt vymalován,světla svítěj,ale nesmí se jich nikdo dotýkat :grinning: :grinning:a teď relax na chaloupce,tam snad světla fungujou :grinning: :grinning:

Dája:1krát IVF- TT-negativní :angry: :angry:,teď to bere velice zodpovědně přípravu na těhu,má tam synovečka a trénuje,ať ví ,jaký záhul ji pak čeká s vlastním :wink: :wink:

Bára:1 krát IUI,negativní.Báro hola hola,kobyla volá,kde jsi?

Blaženka:1krát IVF,TT-negativní,čeká na mrchu,možná,že se nedostaví a bude hotovo přirozenou cestou :slight_smile: :slight_smile:

Olásek:1krát IVF,bez transferu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,romantičej se skoro manžou a užívaj si jeden druhého a tak to má být :wink: :wink: :wink:
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš já na to klikla a nemám to celé :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: omylem.Ještě mi tam schází Zuzík
28. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těhulinky-kobylenky

Těhudadoušek:1krát IVF+ICSI,byla to rychlovka ,huž je zaděláno,malej Dadouš,nebo Dadoušci jsou tam ,kde mají být a 31.7 se jde na UTZ,pak se dozvíme kolik těch Dadoušků tam je V mezičase,sběr hub-samej satan,talířkování u telky a koníkování

Bebe127:po 4 IVF,čeká dvojčátka,vše je jak má být,momentálně je tajemná jako Hrad v Karpatech

Akce:
Koblížek:27.7.09,proběhl KETík dvou exkluzivních Koblížků.Asi to budou nějaké modelíny,mají už své fotecky

Čekající kobylénky
Meduna:3 krát IVF+1krát KET,už startuju motor,září se blíží

Léňa,naposledy KETík 6.7.09,TT-negativní ,byt vymalován,světla svítěj,ale nesmí se jich nikdo dotýkat a teď relax na chaloupce,tam snad světla fungujou

Dája:1krát IVF- TT-negativní ,teď to bere velice zodpovědně přípravu na těhu,má tam synovečka a trénuje,ať ví ,jaký záhul ji pak čeká s vlastním

Bára:1 krát IUI,negativní.Báro hola hola,kobyla volá,kde jsi?

Blaženka:1krát IVF,TT-negativní,čeká na mrchu,možná,že se nedostaví a bude hotovo přirozenou cestou

Olásek:1krát IVF,bez transferu ,romantičej se skoro manžou a užívaj si jeden druhého a tak to má být

Maminka:Zuzanka a její zlatíčka,Filípek s ukázkovou mírou:8,3 kg a Jeníček-buclíček:9,3 kg,to jsou ale pořádní macci.Jak píše maminka Zuzanka ,chudinky naše nedonošený ,přerostli už stejně staré a donošené dvojčata
28. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by jsme mohli, taky mame radi hrady a zamky, tak se pak ozvi, ale v ptek jedem na ten ultrazvuk tak to budem celej den mimo
28. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku,spontánně se domluvíme,já ti napíšu sms,čtvrtek ,nebo sobota,srazíme se někde na půlce cesty :wink:
28. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď koukáme do mapy a asi tak na půlce je Hrubá Skála,nebo Hrubý Rohozec,to by nebylo špatné
28. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj holky!!!!!!!! přišla jsem právě včas, abych se dozvěděla, kdo na tom jak je, koukám..... :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek