• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Ahoj Olásku,tak jak je?Byla jsi v práci?
28. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oba zámky jsou krásné :slight_smile: doporučuju ... myslím, že hrubý Rohozec je hezčí ( jestli si teda dobře pamatuju ) nebo se jedte podívat na Frýdštejn - do je sice zřícenina za to má příjemnou atmosféru a točila se tam pohádka - ale nemůžu si vzpomenout jaká :grinning:
28. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
meduuu, to víš, že byla ... makám furt fest, už se zase těším na víkend :grinning:
28. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my to ještě musíme vymyslet,tam u nás na Severu Čech je to jasné,ale tenhle Roman plánoval,jen v případě,že by jsme se sešli na půl cesty s Dadoušema
28. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám teď do neděle volno,tak jsem ráda,že si odpočinu,no ale jak budeme s Romanem zámkovat,tak to moc na odpočinek nevypadá :grinning:
28. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jooo :slight_smile: můj drahouš je z Ceského ráje tak to tam máme procestované, ale letos výletově strádáme - není čas
28. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, medunko děkuji za tvé tfuj tfuj tfuj. Snad bude OK. Tak ty si klidně dovolenkuješ? jen odpočívej, to se musí :wink:
Olásku jak je?
28. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík Kobli :slight_smile: ale joooo, jde to .... současně se mám pracovně :slight_smile: ale o tobě jsem četla samé hezké věci :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je také moc krásných míst,na severu.Třeba se urvete na jeden víkend a zavýletujete :wink: A určo ty Vary,bylo by to super,kdyby ti,nebo vám oboum vyšlo
28. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oběma :grinning:
28. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kobli,jak je?co dělaj ty malé modelíny :wink: co maj za sebou už první focení :wink:
28. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ty Vary beru stále v potaz...čekám až se vyjádří protějšek ohledně té dovolené :wink:
28. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,Český ráj,to je taky nádhera :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, já ti rozumím :grinning: češtna je krásná, coooo ?? :grinning:
No já doufám, že se pořádně zahryzávaj :grinning: . Já jsem taky koukala jak blázen, myslela jsem si, že to dostávají všichni co jdou na ET či KET, ale asi ne. Ale je to milé :slight_smile:
autor
moc si přeji,aby to vyšlo
Spíš se začínají objevovat obavy, těším se a zároveň se bojím zklamání. :frowning2:
28. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to moc držím pěstičky :slight_smile: ....musí to vyjít!!! ale rozumím obavám ....
28. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,ježíš,kdyby to viděl Roman co píšu,asi by hodně přemýšlel,koho ,že si to vzal,je to češtinářský maniak :confused: ale,protiklady se přitahují :grinning: Jeden je blbej a druhej chytrej :grinning: :grinning:
Kobli,to já taky koukala jak blázen,že jsi dostala fotku,nám nikdo nic neukázal ani pod mikroskopem,ale v Brně před 14lety,mi je ukázal
28. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj nic,klapne to :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to na chvilku hodím do alba, tak chvilku vydržte zkusím tam označit , kde ti koblížci jsou.
28. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to u nás ve vztahu je to spíš praktik a nepraktik - drahouš je totálně nepraktickej, někdy bych ho zaškrtila, aby mu v hlavě ty kolečka zaklapla ... ale obávám se, že ani to by nepomohlo :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Kobli, super nápad, moc se těším .... :wink: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě nemám nic zbaleno,jsem dnes nějaká nervní jak stará fena a nemůžu se k ničemu dokopat,ale hlavně,že jsem si stihla nalakovat kopyta na nohou :grinning:
28. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman je také neprakta a já ten prakta
28. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam a koblížky jsem dala do kroužku :grinning:
28. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak modelíny jsem viděla,to je zvláštní :dizzy_face:
28. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou v misce,nebo už u tebe v peřinkách?
:grinning: tak hlavně, aby bylo počasí na žabky, abys mohla ty pěstěné prstíky ukázat :wink: :grinning: ...já jsem dneska, jak lemra, šla jsem dneska na 6h ranní a nemohla jsem se dostat z pelechu, pak jsem furt zívala a probrala se až když nám v práci klekly všechny počítače a musela jsem si zahrát na Ajtáka :grinning: :grinning:
To teda je, vůbec by mě nenapadlo, že to takhle jde vyfotit, ale je to legrační :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek