• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dekuji,
jen si nejsem jista zda po te injekci dostanu MS nebo ne protoze pak mam prijit po tech 3 tydnech a to jakoby nebude 2,den cyklu.../ ach jo mela jsem se vic poradne ptat.../
29. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já už teda ne. Nějak rychle to uteklo....Ty roky hrozně letí...No a upřímně, vůbec se mi teď do tý svatby nechce...ale rušit to nebudem a aspoň to budeme mít za sebou.
29. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím že na to nemáš ani pomyšlení ,neumím si to sama představit co bych dělala já :frowning2: ale všechno chce svůj čas
29. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetruš to jsme tu taky už řešily. Otázky tě napadnou vždycky až po :grinning: . Ale asi by to tak mělo být. Tvoje klasická MS by měla přijít kdy? Já jsem začala stimulovat taky 2. den cyklu s se stejnou metodou.
29. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo všechno se svůj čas. Ono se to spraví, až zas budu mít novou naději. Jak už jsem psala, jen ještě přežít ten pátek, pak chvíli po a vrhneme se na to znovu. :grinning:
29. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak musí to být pro tebe moc těžké. Drž se
29. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ma MS ma ted dorazit 20,8, to jsme mela zavolat a hned druhy den jit pro leky a zacit, jenze ted mam prijit o tyden driv 13,8. a pak po injekci na rozpis 3,9, takze jakoby mimo MS / 3,9, by mel abyt jakoby ovu...
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je, protože kdybych dnes na tom ultrazvuku netrvala, tak nevím jak by to dopadlo. Doktorka mi totiž jen udělala vyšetření pohmatem a že je vše ok.....a hle není :angry:
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem si vzpomela ze mi Dr rikala neco o nejake injekci ktera se pichce a hned druhy den je ovu ale jestli o tom jen mluvila nebo to patrilo me, kdybych se pretrhla tak si nevzpomenu :frowning2:
29. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, tak to bude asi opravdu na vyvlolání MS. Tohle taky nevím. Nezbývá než jim věřit. Oni si snad njak poradí. To je tvé první IVF?
29. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano prvni...
29. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus to bude Pregnyl, ten se píchá před OPU. Taky jsem ho měla.
Ak to by tě jako normálně poslala domů :confused: ? To je snad zlý sen
všechno chce svůj čas ani se nenaděješ a ten pravej den bude tu :wink: hlavně se ted drž ,vím je to těžký :frowning2:
Kobli ahojky :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak jsem se do toho tak zamotala ach jo, mam ted samozrejme tolika otazek...
29. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo bez ultrazvuku? no to mě podrž a jak to jen hmatem jako může poznat :angry:
29. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dajinko :wink:
Svetrus, budeš stimulovat (nevím jestli už víš, co si budeš píchat), pak ti řeknou, kdy máš jít na OPU (odběr vajíček) a den před tím si píchneš takouvou injekci, která je zpustí. V klidu, já jsem zmatená doteď :wink: :grinning:
29. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak303 ted si procitam diskusi , to me moc mrzi, co ja se sem cpu s takovym dotazem kdyz ty mas uplne jine starosti :unamused: ...moc drzim palecky aby to bylo co nejdriv v poradku a ty jsi mohla popojit dal...
29. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli vim ze budu brat menopur...nevim jestli to jsou leky nebo injekce :sweat_smile: jsem uplne v tomhle "hloupoucka" zacatecnik...
29. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus jen se ptej, já se nejvíc informací taky dověděla až tady od holek :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menopur - to je přesně to, co jsem měla já. Píchala jsem do bříška.
29. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus menopur je injekce :wink: a jsu taky začátečník když nevím zeptám se holek a nebo manži on ví víc než já :grinning:
29. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi ho snasela? me chtela dat neco na G / myslim gonal nebo tak/ ale jak zjistila ten problemek zmenila to ze to bude lepsi toto...
29. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nic nedělalo. První vpich jsem byla nervozní jak kotě, ale pak si člověk zvykne. :grinning: Bude z tebe takový malinkatý feťáček :grinning:

Dájinko máš se?
29. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to snášela dobře no ten gonal jsem neměla ale menopur joo jinak tam budeš mít ještě léků že si budeš připadat jak feták :sweat_smile:
29. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli jo dobrý sestra už odjela a tak se s manžou staráme o Kubíčka máme ho tu na prázdninách jsou mu tři roky :wink: a kapánek hyperaktivní dítě nejde unavit :grinning:
29. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen trénuj, se ti to bude určo hodit :wink: . Takhle starého mám synovce i já, tak je mi to jasný :grinning:
29. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj manza je z toho chudak takovej prepadlej :unamused: ...ale moc me podporuje to jen ja jsem obcas "zla a zavistiva "...

jinak jsem dostal od Dr lekarskou zpravu a jak sem pochopila mam ji odnest obvodni lekarce, a ta ma dat nejake vysetreni- tedy vydledky a stim ja pak prijdu, meli jste to taky?
29. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bude ale každý říká že je to dobrá antikocepce,ale já říkám že bych takového zas chtěla :wink:
29. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude asi předoperační vyšetření na OPU. To se dělá v narkoze.
29. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek